Nowy świat- idealnie jak pierwszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21596
  • Data rozpoczęcia

Nowy świat- idealnie jak pierwszy! Co ty na to


  • W sumie głosujących
    144
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser21596

Guest
Witajcie ;]
Mam propozycje, aby powstał świat idealnie jak pierwszy tzn:
1. zaczynasz gre mając 116pkt
2. gra bez łuczników, rycerzy itd.
2. max 3 szlachciców z jednego pałacu
4. 100 kontynętów :p
5. idealnie taki jak s1 ;]

Co wy na to?? :] Pozdrowienia :p
 

DeletedUser

Guest
wstaw ankietę to będzie gites:) przy okazji popieram, powinien być powrót do starych czasów, jeszcze gdyby umiescić wygląd 4.0 .....:D
 

DeletedUser21596

Guest
Ok :p Ankieta umieszczona... ;] Wylogowało mnie, więc nie dopisałem ankiety :) Ja bym był na tak... :) Kiedyś grałem na s1 i mnie to tak zaciekawiło, że grałem do 142 000pkt... niestety musiałem odejść z przyczyn osobistych :( A więc głosujcie :p
 

DeletedUser78702

Guest
nie! ile razy trzeba powtarzac ze bedzie tylko nowy styl grafika 5.1! denny pomysl :mad: przestancie zasmiecac forum takimi idiotycznymi pomyslami!
 

DeletedUser93933

Guest
A z tym stylem to nie jest do końca prawda. Każdy nowy świat będzie w wersji 5.1, a nie w stylu 5.1. Pomiędzy wersją, a stylem jest jakaś różnica. Oczywiście pomysł jest jak dla mnie dobry i głosuje na tak.
 

DeletedUser

Guest
Podobny styl jest na s 24 tak ?
Te światy nie cieszą się zbyt dużą popularnością i dużo osób w porównaniu z innymi stylami szybciej kończy grę na takowym świecie niż na innym .
 

DeletedUser83227

Guest
Ja zdecydowanie na tak stary styl jest lepszy powinno się uwiecznić stary styl
 

DeletedUser

Guest
Podobny styl jest na s 24 tak ?
Te światy nie cieszą się zbyt dużą popularnością i dużo osób w porównaniu z innymi stylami szybciej kończy grę na takowym świecie niż na innym .

Ten świat to inny biegun,świat 24 to chyba coś w stylu clasika.Ale taki by mógł powstać,zostanie podwyższony poziom gry,brak nobów bo wioski barbarzyńskie się nie rozwijają.
 

DeletedUser84518

Guest
Dobrze i źle

Ten świat to inny biegun,świat 24 to chyba coś w stylu clasika.Ale taki by mógł powstać,zostanie podwyższony poziom gry,brak nobów bo wioski barbarzyńskie się nie rozwijają.

Nooby nie lubią świata bez rycerza, monet, łuczników itd. i dlatego mało noobów na takim świecie może być a jak będzie ich mało to gra jest gites (przepraszam że po angielsku) ale znowu jest plus u noobów bo mamy dużo słabych wiosek i mamy dużo do przejęcia i to krzyżuje plany ale lepsza, ciekawsza i dobra gra jest bez noobów.
 

DeletedUser

Guest
Hmm... Nie wiem co o tym myśleć :eek:.

Myślę, że pomysł godny uwagi :cool:
 

DeletedUser99275

Guest
Na starych serwerach gra jest bardzo nudna. Lepiej właśnie, żeby była jeszcze nowsza wersja. Ogólnie mi się pomysł nie podoba. Do bani.
 

DeletedUser

Guest
admin pisał w którymś temacie ze będą wychodziły swiaty 5,1 a jedynie będzie do wyboru kościół :<
 

DeletedUser

Guest
Witajcie ;]
Mam propozycje, aby powstał świat idealnie jak pierwszy tzn:
1. zaczynasz gre mając 116pkt
2. gra bez łuczników, rycerzy itd.
2. max 3 szlachciców z jednego pałacu
4. 100 kontynętów :p
5. idealnie taki jak s1 ;]

Co wy na to?? :] Pozdrowienia :p

Czyli napisałes poprostu, że chcesz świat ze starym stylem, tylko proponujesz aby zacząć gre ze 116 pkt. :rolleyes:

Jak lubisz stary styl to założ konto na s23 lub s24, jak się nie myle teraz zaczynasz właśnie ze 116 pkt.
 

DeletedUser95328

Guest
NIE!!!!!!!!

Rozśmieszyłeś mnie tym^^

do autora: ciekawy pomysł, przekonaj administrację niech zaproponuje chłopakom z Inno, może przejdzie:)

Nie widze w tym nic śmiesznego.
A poza tym jestem na NIE!!!Po co robić kolejny taki świat z koro można inny ,lepszy.Jak ktoś chce starego stylu to niech się zaloguje na świecie1.Zresztą plemioną potrzeba czegoś nowego a nie pomysłów starych jak świat.
 

DeletedUser

Guest
ja jestem ZA. Zagrał bym na świecie w typie 1 bo teraz wychodzą te nowe i mi sie one zaczynaja nudzić. Fajnie by było gdyby teraz powstał 30- stary.
 

DeletedUser21596

Guest
ja jestem ZA. Zagrał bym na świecie w typie 1 bo teraz wychodzą te nowe i mi sie one zaczynaja nudzić. Fajnie by było gdyby teraz powstał 30- stary.

A ja się nie moge połapać na nowych stylach... :p Dochodze do momentu ''Badaj Łuczniki Konne'' i mi się nudzi... ; / xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry