Nowy świat- idealnie jak pierwszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21596
  • Data rozpoczęcia

Nowy świat- idealnie jak pierwszy! Co ty na to


  • W sumie głosujących
    144
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja bym sobie zagrał w starym stylu bo jeszcze nigdy nie grałem xD
 

DeletedUser88344

Guest
Zdecydowanie tak !!!!!!!! W każdym temacie , w którym jest omawiany styl nowego świata , namawiam ludzi do zagłosowania na stary ! Zrobiłem nawet temat , w którym chcę zrekrutowac ludzi do stworzenia plemienia na świecie 24 , gdyby nie powstał nowy świat w starym stylu !

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=54274
 

DeletedUser11450

Guest
Ja raczej nie zagrałbym na świecie ze starym stylem, gdyż swoją przygodę z Plemionami zacząłem dopiero na S7, ale jestem jak najbardziej za pomysłem. Komuś to zawadzi, że starzy wyjadacze sobie chcą zagrać tak jak kiedyś? Bo co? Bo nooby muszą się rejestrować na siłę na każdym nowo powstałym świecie?
Przynajmniej jeden taki świat powinien powstać :)
 

DeletedUser85079

Guest
Nie grałem niestety na św1 ale chętnie bym spróbował na czymś podobnym do niego szczególnie widząc powyższe komentarze. Gram na świecie 23 i nie ma tam nic szczególnego moim zdaniem i niejest do końca taki jak 1 który miałem okazję obserwować :(
 

DeletedUser99834

Guest
BEZ SENSU!Co to ma znaczyć gra bez łuczników rycerzy itd.???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:Jeszcze dodaj może bez zdobywania wiosek i bez plemion???:D:D:D:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
nie wiesz o czym mówisz.
Nowe style nie są złe, są dobra ale poprostu mi się znudziły i bym zagrał jak kiedyś. Te łuczniki, Kościoły, Rycerze, Przedmioty... i jeszcze, to zaczyna mnie wkurzać. Strasznie sie zawiodłem gdy zobaczyłem że świat 30 jest nowy.
 

DeletedUser88344

Guest
BEZ SENSU!Co to ma znaczyć gra bez łuczników rycerzy itd.???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:Jeszcze dodaj może bez zdobywania wiosek i bez plemion???:D:D:D:confused::confused::confused:

Dobrze się czujesz ? Nie wiem , może chcesz być śmieszny i ... powiem ci że jesteś ale w negatywnym tego słowa znaczeniu ( oczywiście bez urazy ). Stary styl jest genialny ! Bez zbędnych łuczników , łuczników na koniach i jakiś śmiesznych kościołów które są chyba wymyślane tylko z nudów. 3 jednostki piechoty , 3 jazdy , 2 maszyn oblężniczych i starczy ! A zresztą nie będę to sie rozdrabniał i was przekonywał. Powiem tylko tak - światów w nowym stylu powstaje już xxx , ostatnim swiatem w starym stylu jest świat 24. A mamy ich już 30. 6 nowo powstałych światów jest w nowym stylu. Sprawiedliwe ? wątpię. Dajcie nacieszyć sie swiatem w starym stylu 'starym wyjadaczą' którzy swoją przygode z plemionami zaczynali w starym stylu. Ja też się do nich zaliczam mimo młodego wieku.
 

DeletedUser

Guest
BEZ SENSU!Co to ma znaczyć gra bez łuczników rycerzy itd.???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:Jeszcze dodaj może bez zdobywania wiosek i bez plemion???:D:D:D:confused::confused::confused:


Nigdy nie słyszałeś o światach bez łuczników i rycerza :D
Stary styl posiada np.23
Spróbuj zagrać :D zobaczysz jak grać bez łuczników i rycerza
 

DeletedUser

Guest
Osobiście zaczynałem grę na stylu 4.0, jednak ostatnio spróbowałem na s23 i s24. Na początku podszedłem sceptycznie, jednak zostałem miło zaskoczony :)
Większy poziom trudności, bardziej ciekawsza gra :)
Więc nie obraziłbym się jakby s31 był w typowym stylu świata pierwszego ;]
 

DeletedUser96857

Guest
nie nie i jeszcze raz nie !!!!!!!!!!!1

noto jak sie rozbuduje notoco mam zrobićto beznadziejne według mnie 3 szlachty z jednejwiochy to beznadzieja
 

DeletedUser

Guest
Nie tylko 3 szlachty, jesli masz w innej wiosce palac, w ktorym nie stworzyles szlachcica, w glownej wiosce mozesz go wytworzyc ;]
Suma palacow liczy sie na wszystkie wioski.

PS - A może nowy świat w stylu classica? :D
 

DeletedUser

Guest
I wlaśnie takie dzieciaki mnie załamują... Już nie będzie dobrych, starych plemion, bo dla nich to 'beznadzieja' :(
 

DeletedUser102171

Guest
A ja jestem za! Gram w plemiona od nie całego roku, a chciałbym zobaczyć jak to sie "żyło" na Wcześniejszych światach:)
 

DeletedUser24964

Guest
W 100% za!
S1 i S2, to były najlepsze światy.
Łucznicy, Monety, rycerz... Wszystko psuje plemiona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry