Nowy świat - Europa

  • Rozpoczynający wątek MisQL
  • Data rozpoczęcia

Czy interesowałby Cię taki świat?


  • W sumie głosujących
    324
Status
Zamknięty.

DeletedUser146167

Guest
Nie jestem za tym że karzdy jest przypożądkowany do plemienia-państwa. W Niemczech, gdzie gra powstała, jest na pewno więcej graczy niż w polsce. Jakie ma szanse plemie A z plemieniem B, jezeli ich stosunek jest jak 1:3? I co jeżeli na litwie są gracze z którymi nasz stosunek wyniesie 8:1 dla nas jezeli bedę grał z noobami a tam sami silni gracze? A co z wojną i pokojem, sojuszem i PON-em? Bedę się w sprawie ataku ze strony hiszpanów dogadywał z nimi po hiszpańsku czy po polsku? A może ktos powie że wszyscy znaja j. ang.? Otóż nie. Nie mówie o sobie, ale znam graczy, dorosłych, którzy pracują np.: siłowo i im anglik jest do niczego nie potrzebny.

Moim zdaniem wybór załozyciela, guru czy czegoś takiego powinien odbyć się w demokratycznych wyborach, każdy może zgłosić kandydaturę, zagłosować i wygrać min. 51% poparcia.

Przechodzenie z państwa do państwa. Ktos zna j.niem. wywaliło go przy granicy z niemcami to może zmienić, a ktos tylko mówi po Polsku i wywali go od rosji. Co z tego że zmieni państwo jak go zaraz wywalą. No i co jeżeli wywali mnie na środek a chcę zmienić państwo, bo tworzy się sojuszmiędzy niemcami francją i włochami no i my jestesmy jedynymi farmami. No i bez barbarek to ci ze srodka państwa kogo maja farmic? Potem wysłac atak z pod moskwy na berlin to niech se idzie ile chce, ale na początku jest to potrzebne.
 

DeletedUser121306

Guest
Nie jestem za tym że karzdy jest przypożądkowany do plemienia-państwa. W Niemczech, gdzie gra powstała, jest na pewno więcej graczy niż w polsce. Jakie ma szanse plemie A z plemieniem B, jezeli ich stosunek jest jak 1:3? I co jeżeli na litwie są gracze z którymi nasz stosunek wyniesie 8:1 dla nas jezeli bedę grał z noobami a tam sami silni gracze? A co z wojną i pokojem, sojuszem i PON-em? Bedę się w sprawie ataku ze strony hiszpanów dogadywał z nimi po hiszpańsku czy po polsku? A może ktos powie że wszyscy znaja j. ang.? Otóż nie. Nie mówie o sobie, ale znam graczy, dorosłych, którzy pracują np.: siłowo i im anglik jest do niczego nie potrzebny.

Moim zdaniem wybór załozyciela, guru czy czegoś takiego powinien odbyć się w demokratycznych wyborach, każdy może zgłosić kandydaturę, zagłosować i wygrać min. 51% poparcia.

Przechodzenie z państwa do państwa. Ktos zna j.niem. wywaliło go przy granicy z niemcami to może zmienić, a ktos tylko mówi po Polsku i wywali go od rosji. Co z tego że zmieni państwo jak go zaraz wywalą. No i co jeżeli wywali mnie na środek a chcę zmienić państwo, bo tworzy się sojuszmiędzy niemcami francją i włochami no i my jestesmy jedynymi farmami. No i bez barbarek to ci ze srodka państwa kogo maja farmic? Potem wysłac atak z pod moskwy na berlin to niech se idzie ile chce, ale na początku jest to potrzebne.

Jak By Powstał Świat Europa to żeby tylko polacy grali i w tedy jest wybieranie kraji do jakich chcesz dojść a potem do jakiego księstwa i by było ograniczone np w każdym kraju po 2 tys graczy :p a co do wybierania załorzyciela to wybory jak w kraju w naszym wieku zgłaszamy się i pogajemy swoje dosiwadczenie i gracze głosują :p
 

DeletedUser

Guest
szybkość

można by było zrobić większą szybkość aby gra była bardziej interesująca:)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ciekawy i bardzo ładnie rozpisany ale niestety nie do wprowadzenia bo to jest raczej pomysł na stworzenie odrębnej gdy przeglądarkowej. Plemiona mają swój klimat a to co zaprezentowałeś w moim mniemaniu całkowicie burzy dotychczasowy obraz plemion.

Zagłosuję na NIE! ale gratuluję pomysłu :)
 

DeletedUser26967

Guest
ciekawe ale taki klimat podbijania EUROPY to nie w stylu gry Plemiona ogolnie wpozo bylbym na tak jednak trzeba by dopracowac:)P

Dlaczego nie w stylu gry? :) pomysł jest bardzo dobry i ciekawy... w końcu średniowiecze to okres podbojów, itp. też :) każdy gracz na początku gry otrzymałby obywatelstwo jakiegoś kraju (brak opcji zmiany plemienia) i musiałby walczyć w jego obronie ;)

a potem... wypad do Afryki i na inne kontynenty ;)
tylko czy to nam si w erepublika nie przerodzi? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł ciekawy, wart rozmyślania. Pow. bym że nie było by portów szlachcic by chodził po prostu przez wodę niby że ma statek. Dodając port trzeba by było wymyślić kupę nowego sprzętu a to trochę by trwało, + nowa mapa... Tak po dopracowaniu :)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo dobry. Ale admini by musieli się ze skryptami długo męczyć :rolleyes:. Chyba że maja na to sposób...
Działało by to na zasadzie kto wylądował w Niemczech przy wyborze kierunku to gra z niemcami?
Na tak
 
Status
Zamknięty.
Do góry