Nowi członkowie forum !!!

  • Rozpoczynający wątek Norby
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie ta opcje żeby była zaktualizowana ??

  • Tak .

    Głosy: 2 16,7%
  • Nie .

    Głosy: 3 25,0%
  • Tak , plus jedno ostrzeżenie .

    Głosy: 6 50,0%
  • Cos mozna zmienic .

    Głosy: 1 8,3%

  • W sumie głosujących
    12
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam Wszystkich
Mam nowa propozycje i myślę ze jest lepsza od mojej poprzedniej ... ;)
Ponieważ mnie już to wkurza ze nowi użytkownicy zadają głupie pytania takie jak : kiedy będzie nowy świat ?, albo co sie stanie gdy ktoś mnie przejmie? itd.
Jednym słowem te odpowiedzi mogą znajsc w FAQ i Regulaminie i to każdy wie !.


Wiec moja propozycja jest taka :
żeby moderatorzy byli bardziej surowi !!!

I żeby na takie głupie pytania nie odpowiadać tylko napisać ze :

Na to pytanie znajdziesz odpowiedz w FAQ !!!

W ten sposób każdy nowy członek za drugim razem nie będzie pisał na forum tylko najpierw przeczyta FAQ i Regulamin a potem ( To mu nic nie zaszkodzi wręcz sprzeciw będzie miał większe obeznanie w grze i w forum ) jak czegoś nie znajdzie to w tedy napisze !!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowi członkowie forum !!!

ja tam lubie pomagać i nabijać posty:D:D ale jestem za:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowi członkowie forum !!!

ja tam lubie pomagać i nabijać posty:D:D ale jestem za:)

Jak by tak każdy mówił to by każdy z tego wszystkiego miał po 100 Postów dziennie bo takich pytań jest dużo , a co najgorsze można je znajsc w FAQ.


wiec pytanie by brzmiało po co jest FAQ ?

jeżeli im nie będziemy odpisywać na takie pytania tylko podamy im stronę do FAQu , to znajda tam odpowiedz co chcieli plus już będą wiedzieli gdzie szukać .
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Nowi członkowie forum !!!

Ja jestem za. Jeśli ktoś lubi grać w plemiona, to mu sprawi przyjemność czytanie pomocy o grze. Przynajmniej mi się tak wydaje. Ja sobie przestudiowałam FAQ i pomoc chyba z trzy razy, bo to naprawdę ciekawe i pomocne ;] Jestem na tak i jeszcze żeby za takie pytanie co jest w FAQ dostawało się 1 points!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowi członkowie forum !!!

równiez jestem za jak dobrze pamietam pisałem cos takiego w jednym z postów zeby karac tych co zadają pytania a odpowiedz sa w FAQ
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowi członkowie forum !!!

Gdy swiatlo dzienne ujrzy pewien nowy dzial FAQ nad ktorym pracujemy,stosowna poprawka do regulaminu rowniez zostanie wprowadzona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry