nowe staty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser199905
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem rzeczywistych i przyszłych statystyk?


  • W sumie głosujących
    6
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser199905

Guest
Profil / Statystyki - widzę moje punkty, widzę moje wioski, widzę mój ranking, widzę punkty mojego plemienia, widzę zrabowane surowce, widzę pokonane jednostki, widzę zyskane i stracone jednostki i widzę wydane surowce.

Otóż powyższe statystyki są bardzo dobre jeśli patrzymy w przeszłość bowiem one informują mnie o tym co już się wydarzyło, a nie zawsze gracz pamięta co się wydarzyło.

Chciałbym dodać do Profilu / dział Actual statistics - mam na myśli pokazanie w formie tabelarycznej poszczególnej wiedzy na temat moich wiosek, i tak np. widzę to tak:

Profil / Actual statistics / wydobywane surowce / trenowane wojo / symulacja (czas) kiedy spichlerz będzie pełny / symulacja kiedy off/deff będzie gotowy / sumaryzacja na jednej stronie wszystkich powyższych zakładek - wszystko w czasie rzeczywistym i przyszłym, ponieważ to zacznie wpływać na graczy którzy chcą grać.

Nadmieniam, że te wszystkie informacje już otrzymujemy jednakże musimy "biegać po wioskach", jeśli mamy 50 wiosek to nie problem ale jeśli mamy 100 lub więcej zaczyna to być problem, gra ma być przyjemnością a nie złodziejem Twojego i mojego prywatnego czasu, więc jak powyżej technicznie ujmując to jest dodanie kolejnych paru zgrabnych tabelek do Waszej relacyjnej bazy danych.

Dziękuję!

Driller.
 

DeletedUser38268

Guest
Chodzi Ci o przeglady wiosek? Te ktore, juz sa, pozwalaja na ogladanie wiekszosci tych danych ze wszystkich wiosek albo okreslonej grupy i tylko wymagaja niewielkiego dopracowania?
 

DeletedUser199905

Guest
Może nie w statystykach a jednak w w przeglądach, widzę to tak:

Przeglądy / Aktualna produkcja - nowa zakładka i po kliknięciu otrzymujemy wynik w postaci tabeli którą załączam w formacie .pdf.
 

Załączniki

  • plemiona_staty_2.pdf
    38,6 KB · Wyświetlenia: 6

DeletedUser199905

Guest
Co do wojska jeszcze muszę przemyśleć... więc na razie skupiam się na wydobyciu.
 
Do góry