NOwe Rangi

  • Rozpoczynający wątek Szrama
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz żeby wrocily poprzednie Rangi

  • Tak

    Głosy: 21 61,8%
  • Nie

    Głosy: 13 38,2%

  • W sumie głosujących
    34
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Po Kolejnych "świetnych" pomyslach naszego Mod Teamu(Punkty Reputacji Dzial Czesia) Zostaly wprowadzone Nowe Rangi ktore Zupelnie niewiedziec Czemu Zostaly wprowadzone

Plemiona to przeglądarkowa gra online, której akcja osadzona została w średniowieczu
Rangi te Zupelnie nie odnosza sie do charakteru Gry ktory wg Tworcow Gry jest/byl średniowieczny
Tak wiec moja propozycja-Powrot do poprzednich Rang

Oprocz Wyboru opcjii uzasadnijcie swoj wybor :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

jestem na nie przyda sie troche zmian bo tamte rangi stawaly sie powoli nudne ...i jeszcze jedno moze czytaj fprum bo takich tematow to jest mnostwo
 

DeletedUser26724

Guest
Odp: NOwe Rangi

Ja jestem, aby wróciły stare rangi, ale, że od wielu, wielu postów można mieć własną rangę.



P.S Powstało takich tematów ponad 28:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

hmmm... nie wiem jak skomentować obecne rangi, to miał być żart primaaprilisowy? Jeśli tak to:
1. trochę nie w porę,
2. trochę nie bardzo ten żart;

Tyle z mojej strony, oczywiście oddaję głos na stare rangi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

Już to pisałem tyle razy, że totalnie nie trafione te rangi. To tak jakby zmienić nazwy w grze i pik by się nazywał marines:)
Jak już mają być te stopnie wojskowe to dlaczego współczesne? POwinno być chorąży , hetman, marszałek, piechur itp. rangi oddające klimat średniowiecza.
 

DeletedUser26724

Guest
Odp: NOwe Rangi

Te rangi jakoś źle mnie się kojarzą i nie wiem dlaczego.:confused::confused::confused:
 

DeletedUser17638

Guest
Odp: NOwe Rangi

(@Wasai)

nie mogę się zgodzić:)

Jeśli ma być średniowiecze to mi jakoś hetman nie pasuje, marszałek też nie ten klimat... Radze poczytać troszkę książek lub sprawdzić w necie jakie były rangi w średniowieczu bo te co podałeś to jakoś nie odpowiadają czasom:rolleyes:

Co do obecnych rang - porażka:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

Te rangi jakoś źle mnie się kojarzą i nie wiem dlaczego.:confused::confused::confused:

czlowieku powstrzymaj sie od tego to nie jest forum do przemyslen...tylko na temat powaznej gry...malo mnie obchodzisz co myslisz na ich temat , juz nie wspominając ze widze ze ciągle to samo piszesz tylko na innych tematch i tylko zmieniając forme
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

(@Wasai)

nie mogę się zgodzić:)

Jeśli ma być średniowiecze to mi jakoś hetman nie pasuje, marszałek też nie ten klimat... Radze poczytać troszkę książek lub sprawdzić w necie jakie były rangi w średniowieczu bo te co podałeś to jakoś nie odpowiadają czasom:rolleyes:

Co do obecnych rang - porażka:D:D:D

To lepiej ty poczytaj Nie bede dawal ci tutaj linkow ale ci Gwarantuje Ze Zarowno Hetman Chorazy jak i Piechur Byli na 100% w Średniowieczu wiec to lepiej ty poczytaj
Rangi ktore Sa Obecnie na Forum Sa poprostu złe Wiele osob nie mialo nigdy nic Wspolnego z Wojskiem Nazywanie ich Jakimis podporucznikiem jest poprostu Haniebne i uwlaczajace ich osobie
Moze Jutro wprowadzicie Nowe Rangi np:

Kleryk 0-50 postow
Ksiądz 51-100 postow
prałat 101-150 postow
Biskup 151-200 postow
Arcybiskup 201-250 postow
Kardynal 251-500 postow
Papiez 501-1000 postow

Co z Tego ze Wiele osob jest nie wierzacych i nie bedzie to Z duchem Gry
Wazne zeby Bylo......
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

(@Wasai)

nie mogę się zgodzić:)

Jeśli ma być średniowiecze to mi jakoś hetman nie pasuje, marszałek też nie ten klimat... Radze poczytać troszkę książek lub sprawdzić w necie jakie były rangi w średniowieczu bo te co podałeś to jakoś nie odpowiadają czasom:rolleyes:
Ty za to zapewne dużo wiesz o historii;) Z tego co wiem to były te wszystkie stopnie co ja je wymieniłem.
btw: Ty wiesz w ogóle co to jest średniowiecze i jakie czasy to były??:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

Moze wkleje swojego posta umieszczonego w innym dziale :

"Otoz to,czego by administracja nie zrobila to i tak bylyby narzekania, przynajmniej czesci userow.
Osobiscie mnie to nie rusza, nie da sie dogodzic wszystkim, to nierealne.
Jezeli chodzi o rangi majace wiele wspolnego z wspolczesnymi stopniami wojska polskiego to zostaly wprowadzone z powodu duzej ilosci zgloszen dotyczacych zmiany rang(tych starych) badz ich usuniecia.
Zdecydowalismy sie na strukture wspolczesnego wojska polskiego poniewaz jak napewno dobrze wie ta lubiaca historie czesc naszych uzytkownikow, w sredniowieczu stopni wojskowych nie bylo.
Owszem,funkcjonowaly wtedy stopnie jak Rotmistrz,Hetman,Chorąży ale...struktura wojska dzialala bardziej na zasadzie pospolitego ruszenia gdzie wladca ziemski,sołtys organizowal swoja "ekipe" ktora to laczyla sie z innymi oddzialami a glowne dowodztwo i tak nalezalo do 2,3 osob.To tak obrazowo.
Zreszta tutaj :historia
w ostatnim poscie jest podane male wyjasnienie.

Dodatkowo dodalismy "pagony" odpowiadajace kazdej randze a takze zwiekszylismy ilosc rang by bylo ciekawiej.Tyle wam gwoli wyjasnienia."

Natomiast jezeli ktos zrobi inne rangi wraz z tytułami,przedstawi mi projekt i uznam go za sensowny to jest szansa,ze rangi zostana zmienione.Takze nie malkontentyzowac lecz brac sie do roboty bo narzekac jest latwo a trudniej cokolwiek samemu zrobic.
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

@Vhaeraun: Tylko ze przed Zmiana Rang na inne powinno sie zrobic "Wywiad" Wsrod Graczy czy proponowane rangi beda zaakcpetowane
Dziwisz sie czemu wiele rzeczy przez was robionych jest torpedowanych przez userow a wystarczylo by zrobic zwykla sonde....
Dalej nie rozumiem skad padl pomysl akurat na wspolczesne rangi wojskowe
Rangi powinny byc zupelnie nie zwiazane z czasami wspolczesnymi bo wielu ludzi ma do nich pewien stosunek(pozytywny badz negatywny) X bedacy np pacyfista jest teraz poniekad zhanbiony ze ma taka range
 

DeletedUser17638

Guest
Odp: NOwe Rangi

"Słowo hetman (do XV wieku etman) początkowo oznaczało tylko kapitana lub rotmistrza ustanowionego przez króla. Król mianował również hetmana generalnego i nadwornego, mógł ich też w każdej chwili dymisjonować..."


do XV wieku nie było nawet wzmianki o hetmanie - z prostego powodu nie istniało takie słowo w języku polskim;)

jeśli chodzi o marszałka - brałem pod uwage historię polski:

"W Polsce istnieje stopień marszałka Polski. Po raz pierwszy stopień został nadany w 1920 Józefowi Piłsudskiemu za zasługi dla odzyskania przez Polskę niepodległości."

nie wziąłem pod uwage innych nacji:)

(@Wasai)

akurat co do historii to trafiłeś powiedzmy:rolleyes:

po prostu brałem pod uwage historię Polski - bo gramy w Polską wersje tej gry:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

Może rangi nie odpowiadają czasom to jednak mi się podobają. :p
 

DeletedUser23335

Guest
Odp: NOwe Rangi

te rangi to urozmaicenie. a poza tym w czym wam przeszkadza, że maci takie rangi a nie tamte
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe Rangi

Eee, tam. Mi na początku trochę nie pasiły, ale już się przyzwyczaiłem i nawet niektóre są fajne np. st. sierżant. Można się przyzwyczaić, szczególnie, że pagony są niebieskie, a nie sraczkowato-zielone(sorry za słowa).
Nareszcie jakiś powiew świerzości na tym forum.:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

Lepiej jeśli zostaną te rangi. Przynajmniej jakieś urozmaicenie, jak mówi Jinbaili.
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

ja zagłosowałem na nie ponieważ mi się podobają nazwy rang i te graficzne coś nad avatarem
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

"
po prostu brałem pod uwage historię Polski - bo gramy w Polską wersje tej gry:)
A ja brałem pod uwage ogólnie średniowiecze bo gramy w gre opartą na klimacie średniowiecza.

te rangi to urozmaicenie. a poza tym w czym wam przeszkadza, że maci takie rangi a nie tamte
No tak tylko, żeby to się wszystko kupy trzymało. Bo cyborg czy gwiezdy szturmowiec to też by było jakieś urozmaicenie, ale co z tego...
 

DeletedUser

Guest
Odp: NOwe Rangi

Ze wzgledu na to iz zdania sa ogolnie podzielone zdecydowalismy iz rangi pozostaja takie jakie sa.Prosze nie zakladac wiecej watkow dotyczacych tego tematu.Natomiast jezeli ktos ma naprawde sensowne propozycje a nie liste narzekan zapraszam do przedstawienia mi jej na maila xandariel@plemiona.pl Dziekuje,zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry