Nowe pakiety graficzne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22047
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser115281

Guest
Dacie może linki do większej ilości pakietów graficznych?
Kilka osób już dało do niemieckich stron, ale owe nie działają.
 

DeletedUser

Guest
Jakie znacie strony z pakietami graficznymi, ja szukam i nigdzie nie mogę znaleźć jakiś pakietów.
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja mam taki problem.. wkleiłem jakiś pakiet graficzy i teraz mam całe białe tło i tylko napisy same.. Co ja mam z tym zrobić? Grać się nawet nie da.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki wielkie:) Całe szczęście jest już dobrze.

EDIT:

Tzn. jest dobrze, ale budynki w wiosce są nie na swoim miejscu i w ogóle ta grafika taka zepsuta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dzięki wielkie:) Całe szczęście jest już dobrze.

EDIT:

Tzn. jest dobrze, ale budynki w wiosce są nie na swoim miejscu i w ogóle ta grafika taka zepsuta.

Masz zaznaczone okienko "Zaznacz, jeżeli Twój pakiet graficzny jest oparty na wersji Plemiona 4.x"

Szkoda, że nie ma (lub przynajmniej ja nie znalazłem) pakietów dla nowej wersji. Teraz 7.0, więc jeszcze większe zamieszanie; pewnie już nic nie pójdzie...
 

DeletedUser88268

Guest
Oryginalny pakiet na localhost

Dostęp do netu mam tylko przez komórkę - komórka w roli modemu podłączona do PC przez USB. Niestety nie mam możliwości zmiany tego łącza na inne (tańsze i szybsze). Pomyślałem sobie że mogę zwiększyć szybkość ładowania się plemion w przeglądarce i zarazem zmniejszyć koszty korzystania z netu jeśli skorzystam z pakietu graficznego zainstalowanego na moim PC. W ustawieniach plemion w sekcji „Pakiet graficzny” jest link w którym jest napisane „Wprowadzenie oraz link do pobrania pakietu graficznego znajdziesz w » Wiki” ale ten link zamiast prowadzić do Wiki prowadzi do anglojęzycznego (czyli niezrozumiałego) forum. Chociaż forum nie jest po polsku to udało mi się w nim wyłowić link do oryginalnego pakietu graficznego spakowanego w ZIPie. Pakiet ten pobrałem na PC, rozpakowałem i w ustawieniach plemion wskazałem ścieżkę do tego pakietu. Niestety po ustawieniu tej ścieżki w plemionach nie było widać żadnej grafiki, tylko same napisy. Wydaje mi się że żeby ta grafika była widoczna to należałoby ustawić jeszcze ścieżkę pliku CSS. Niestety wewnątrz tego pakietu graficznego nie znalazłem żadnego pliku CSS więc ponownie zajrzałem na to niepolskie forum ale niestety nie znalazłem tam żadnego linka do pobrania pliku CSS zgodnego z tym pakietem. Przeglądam polskie forum ale tu niestety też nie widzę rozwiązania tego problemu. Może ktoś z was wie jak sobie z tym poradzić?
 

DeletedUser

Guest
A ma ktoś taki pakiecik w starym stylu? ;) Żeby w wiosce ratusz był na środku itp. Z góry thx
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9

DeletedUser20468

Guest
a jeśli chodzi o interface żeby było po staremu ? :)

wiadomości po prawej etc.
 

DeletedUser161820

Guest
Ma ktoś stary pakiet ? Niektóre tutaj działają, ale żadnego pakietu ze starą grafiką działającego nie znalazłem.
 
Do góry