Nowe światy ograniczone czasowo.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17980
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tym projekcie ?

  • Tak, jest to świetny pomysł - wprowadźmy już dziś!

    Głosy: 24 51,1%
  • Nie, lepiej nie zakładać takich światów - nie będę tam grał!

    Głosy: 14 29,8%
  • Tak, jednak wprowadziłbym kilka poprawek. W poście napisze co mi się nie podoba.

    Głosy: 5 10,6%
  • Nie interesuje mnie ta propozycja - wstrzymuje się od głosu.

    Głosy: 4 8,5%

  • W sumie głosujących
    47
Status
Zamknięty.

DeletedUser17980

Guest
Uważam że, powinien istnieć jeden lub więcej światów które byłyby "odpalane" na 3-8 miesięcy.

Ponieważ najwięcej rozrywki, przyjemności przynosi mi początek gry (to co mam teraz na classic) oraz dosyć spore opanowanie terenu (ponad 6 miesięcy) gdzie na mapie nie widać już prawie neutralnych wiosek chciałbym zaproponować stworzenie serwera/ów które po 3-8 miesiącach byłby restartowane a, top 20 zostałoby uwiecznione na forum.

Oczywiście bezpłatny/e serwer/y.
Pierwszy świat - restart co 3 miesiące
Drugi świat- restart co 4 miesiące
itd... aż do 6 max. 8 miesięcy

Oczywiście chciałbym aby całkowicie wróciły na te światy wszystkie reguły gry ze światów 1-2 z 2006 roku.
Tak samo jak czekam na powrót:
- starych obrazków i rozmieszczenia budynków w przeglądzie graficznym
- możliwości pobierania haraczu od graczy słabszych bez ograniczeń (rozumiem że jest to nie do zrobienia, jednak chciałbym aby to wróciło)
- Reptaila i Szkodniczka :)

Chciałbym również aby tzw. "reguła zagrody" została wyeliminowana na światach 1-2, classic oraz tych o których propozycje przedstawiam.

Pozdrawiam serdecznie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

Popieram pomysł ze światami, w którym runda trwała by od 3-8 miesięcy...
A potem dla TOP 20 coś na start dobrego na tych światach :D

A co do tej "reguły zagrody" czy jak to to sie zwie... atlantydzie, ja Cię zrozumiałem że ona jest na s1, s2, Classic, a przynajmniej tak ja to widzę jak czytam to to na dole... A to urozmaicenie jest tylko na Classicu i jest bardzo fajne ;)
 

DeletedUser15561

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

Mi się pomysł też bardzo spodobał. :cool: Lubię starty światów tak samo jak Ty. TAK :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

Ja sie nad tym pomysłem troche zastanawiałem...

Serwer czasowy?Zajrzyj na szybkie...nie masz konta premium?I tutaj sie zaczyna xD Taki serwer to dobra myśl ale nie mógł by sie nazywać "Swiat11" za duże zamieszanie...moze pod inną nazwą?Ale sądzę że pomysł nie wejdzie w życie;]
 

DeletedUser5200

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

A ja jestem na nie. Po co by było robić przez 6 miechów potęgę, żeby później ją stracić? NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

zwuykłe siwia ty są bardzo dobre ,a nie takiektóre trwają 3-8 miesięcy jestem na nie :mad: :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17980

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

Ja sie nad tym pomysłem troche zastanawiałem...

Serwer czasowy?Zajrzyj na szybkie...nie masz konta premium?I tutaj sie zaczyna xD Taki serwer to dobra myśl ale nie mógł by sie nazywać "Swiat11" za duże zamieszanie...moze pod inną nazwą?Ale sądzę że pomysł nie wejdzie w życie;]

Nie zaglądam na szybkie ponieważ nie lubie szybkich i nie mam zamiaru tam grać.
Przeczytaj proszę jeszcze raz 1 post a, zrozumiesz o czym mowa. :)

"Po co budować potęgę skoro za 3-8 miesięcy się ją straci..."

Okej stracisz tę potęgę ale będziesz mógł za niedługi czas 3 miesięcy zacząć jeszcze raz i już nie będziesz po zakończeniu na miejscu 12xx lecz w top 200, coraz wyżej aż dojdziesz do top20 a może i zostaniesz TOP1 ?

Chodzi o zabawę i determinację za każdym razem większą - Ostatnio byłem na 205 pozycji na zakończeniu to teraz muszę być chociaż w pierwszej 200-tce...
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

Uważam że, powinien istnieć jeden lub więcej światów które byłyby "odpalane" na 3-8 miesięcy.

Ponieważ najwięcej rozrywki, przyjemności przynosi mi początek gry (to co mam teraz na classic) oraz dosyć spore opanowanie terenu (ponad 6 miesięcy) gdzie na mapie nie widać już prawie neutralnych wiosek chciałbym zaproponować stworzenie serwera/ów które po 3-8 miesiącach byłby restartowane a, top 20 zostałoby uwiecznione na forum.

Oczywiście bezpłatny/e serwer/y.
Pierwszy świat - restart co 3 miesiące
Drugi świat- restart co 4 miesiące
itd... aż do 6 max. 8 miesięcy

Oczywiście chciałbym aby całkowicie wróciły na te światy wszystkie reguły gry ze światów 1-2 z 2006 roku.
Tak samo jak czekam na powrót:
- starych obrazków i rozmieszczenia budynków w przeglądzie graficznym
- możliwości pobierania haraczu od graczy słabszych bez ograniczeń (rozumiem że jest to nie do zrobienia, jednak chciałbym aby to wróciło)
- Reptaila i Szkodniczka :)

Chciałbym również aby tzw. "reguła zagrody" została wyeliminowana na światach 1-2, classic oraz tych o których propozycje przedstawiam.

Pozdrawiam serdecznie

Mi się bardzo podoba ten pomysł i tak jak ty "Ponieważ najwięcej rozrywki, przyjemności przynosi mi początek gry"
Głos na TAK
 

DeletedUser9276

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

od tego jest SP który wchodzi od czasu do czasu to po co nam 2SP wystarczy jeden

JESTEM NA NIE:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

Ale zeby zagrac na Szybkich Plemionach tzeba zaplacic a tak tutaj mialbym za darmo SP.Jestem na tak:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

Hubi plemiona masz racje.Po co wprowadzic serwy na 3 miesiace;/:)
 

DeletedUser14905

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

Jestem za, urozmaicało by to rozrywkę, a ci którzy mówią że od tego jest SP to powiem jedno! jemu chodzi o to żeby były czasowe serwery z prędkością zwykłą!

ZA!

Lubię ten początek...
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

Chodzi o świat z prędkością 1(1-9światy+Classic) albo 2 (10świat)

Classic nie ma prędkości 1. Surowce wydobywają się wolniej, natomiast
wojska chodzą szybciej. Pomysł ogólnie ciekawy. Jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

Ja rowniez za o_O jeden z niewielu pomyslow ktore tu poparlem, poczatki gry sa najlepsze, potem to tylko przegladnie kilkudziesieciu wioch i klikanie tego samego hrhr. Uwazam jednak ze taki swiat powinien "trwac" okolo 3 miesiecy a dla top 10 powiedzmy nagroda w wysokosci 5 punktow (czyli 1miesiac KP) i oczywiscie uwiecznienie na forum :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe światy ograniczone czasowo.

hmm mi to lotto:D ja aktualnie gram i mam 500k+ pkt i jest fajnie offa budujesz i rozwalasz sobie ludzi dookola:d czy ja wiem czy chcialbym zeby teraz usuneli mi konto ?? chyba nie a gram chyba od maja pomyślmy to bedzie 5 miesiecy ;p nie liczac pazdziernika to tak jeszcze 3 miechy i koniec ee :d ja bym tam nie gral ale kto jak woli;p dlatego jestem na pozycji neutralnej
 
Status
Zamknięty.
Do góry