Nowa wersja forum - dyskusja

Status
Zamknięty.

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
Ja tez jestem załamany tą zmianą:(
ciekawe kiedy sie przyzwyczaje:d
dalej jestem za tym ze w plemionach jest za duzo zmieniane:D
 

DeletedUser153359

Guest
własnie zauwazylem ze te nasze minki sa zypelnie nieczytelne i nie wyraznie niekiedy nawet mi sie wydaje ze sa jakby zamazane^^
 

DeletedUser

Guest
O Jezusie Chrystusie z Betlejem......

W zupełności nie podoba mi się nowa wersja. Starsza była lepsza, ale idzie się przyzwyczaić.

Miejmy nadzieję, że wraz z updatem FO też się niektórym modkom w głowie update zrobi i będą bardziej tolerancyjni :p

EDIT: Już się wściekłem bo nie ma mojej starej, ulubionej emotki ':eek:'

EDIT2: Jeszcze coś ważnego zauważyłem. Znaczek forum jest taki sam jak znaczek gry. Tzn, że jak na Mozilli ktoś gra i ma w zakładkach plemiona.pl i FO to kiedyś FO miało inny znaczek, a plemiona inny. Teraz mają obydwa wrone w kółeczku.

To wszystko mało istotne
Najgorsz jest to że w pracy z deleka rzuca się w oczy że to forum plemion. Szlag by to - koniec spamu w godzinach pracy.
Twu nie spamu a konstruktywnych wypowiedzi
 

DeletedUser163071

Guest
chłopaki trochę czasu aż się przyzwyczaicie i nawet będziecie uważać że nowe forum jest lepsze od starego :)
 

DeletedUser162819

Guest
Byłem załamanym tym forum już jak je widziałem na innych wersjach językowych ;/
Niestety wiedziałem,że do nas też to przyjdzie.

No,ale nic nie zrobimy. Po tygodniu już będzie można spokojnie ogarniać.
 

DeletedUser165979

Guest
moim zdaniem stara wersja była o wiele lepsza

Wszystko co tak mówiąc powiem tylko jedno:

Przetestujcie i dajcie tej wersji troszkę czasu w użytkowaniu forum.

Teraz mówicie "fuj", ale z czasem zobaczycie iż ta wersja daje Wam o wiele większe pole do popisu i jest dla Was.
 

DeletedUser

Guest
po co zmieniać coś, co jest dobre?

no ale cóż. stało się... ogólnie wygląd jest okej ale wg mnie stare forum było dużo, dużo czytelniejsze i przejrzyste.
na nowym jakoś nie mogę się odnaleźć i zakładam, że nie tylko ja będę miał z tym problem przez jakiś dłuższy czas....
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
RooNii napisał:
po co zmieniać coś, co jest dobre?
Bo nie jest dobre.

Maiolka napisał:
Najgorsz jest to że w pracy z deleka rzuca się w oczy że to forum plemion. Szlag by to - koniec spamu w godzinach pracy.
Zablokuj sobie obrazek w tle i już ;].
Zresztą... może zrobię jakąś wersję "light" tego stylu jak będę miał wenę :p. Kiedyś taką zrobiłem jeszcze dla starej wersji forum.

Poorany napisał:
Już się wściekłem bo nie ma mojej starej, ulubionej emotki
Emotki być może będą zmienione.

Teraz mają obydwa wrone w kółeczku.
Kruka ;).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser137804

Guest
To wszystko mało istotne
Najgorsz jest to że w pracy z deleka rzuca się w oczy że to forum plemion. Szlag by to - koniec spamu w godzinach pracy.
Twu nie spamu a konstruktywnych wypowiedzi
Maiolka to znaczy że jestem uratowana, już nie będziesz mi spędzała snu z powiek ? :D

Kwestia przyzwyczajenia, do tej pory ruszałam kursorem na pamięć wiedząc gdzie jest jaka opcja ;) a to proszę! takie przeciwdziałanie rutynowym zachowaniom ;)
 

DeletedUser165979

Guest
A ja odpowiem inaczej.

Ile z Was miało styczność z tą wersją vB? Pewnie mało kto.
Krytykować łatwo po paru godzinach. Poczekajcie, testujcie, dajcie szanse tej wersji.
 

DeletedUser105922

Guest
Czy możliwa jest zmiana tej minii ikonki w zakładce forum? Bo jak ktoś już zauważył w tej chwili jest takie same jak z gry. A przy pracowaniu na większej ilości zakładek jest to drażniące.
 

DeletedUser165979

Guest
Na zmiany przyjdzie pewnie czas.
Dzisiaj nastąpiła aktualizacja i nie od razu ma się wszystko jakby się chciało. Zatem pracę nad jakością forum pewnie są i będą prowadzone.
 

DeletedUser

Guest
Ale ja już byłem przyzwyczajony do starego forum. :(

No ale trzeba iść do przodu, bo zaczniemy się cofać.
 

DeletedUser79975

Guest
Ehh...Przedtem można było jeszcze wybrać starą wersję,a teraz zostaje tylko ten szajs.
 

DeletedUser61664

Guest
Co nie zrobią, to się czepiają :D Mi nie robi różnicy wygląd forum, może być nawet różowe. Brakuje mi tu jakiegoś chatboxa, tak jak kiedyś był :)
 

shadown

Szlachcic
Wynik reakcji
11
Kwestia przyzwyczajenia po pewnym czasie nie będziecie chcieli słyszeć o starszej wersji :)
 

DeletedUser105922

Guest
Kwestia przyzwyczajenia po pewnym czasie nie będziecie chcieli słyszeć o starszej wersji :)

Nie sądzę. To tak jak z nowym rozstawianiem budynków w wiosce. Niby każdy się przyzwyczaił ale pamięta się te stare i z chęcią by się wróciło ;)
 

DeletedUser144151

Guest
z nową szatą graficzną w grze był podobny problem,2 tygodnie gry i się przyzwyczaiłem,tu zapewne będzie podobnie . najpierw muszę sobie ustawić wszystko pod siebie,tak jak niewidoczne podpisy graczy,bryfft pisał że ten obrazek można usunąć (na razie nie mogę namierzyć gdzie).muszę znaleźć gdzie można odznaczyć wszystkie wątki jako przeczytane,namierzyć różnicę między ikonką oznaczającą nowy wpis od tej w której coś kiedyś pisałem itp 2 tygodnie spamu na forum i się człowiek przyzwyczai
 
Status
Zamknięty.
Do góry