Nowa aplikacja Plemiona Android + aktualizacje

Mrozio x Zao

Chłop
Wynik reakcji
4
Witam. Mam problem z aplikacją.
Mianowicie nie dostaję powiadomień od aplikacji. Ustawienia powiadomień push są włączone, ustawienia powiadomień w telefonie również są włączone dla tej aplikacji. Problemem, który nie wiem jak rozwiązać może być to, że moje konto jest skojarzone tylko i wyłącznie z przeglądarką na komputerze, natomiast o obecności konta na aplikacji nie ma znaku. Czy wiadome jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

Ps. reinstalacje, usuwanie danych nic nie pomagają.
 

Vertisan

Chłop
Wynik reakcji
9
Nowa grafika mapy
Nowa grafika mapy trafia do systemu Android! Możecie teraz powiększać mapę i wciąż mieć wyraźny obraz świata Plemion! Podobnie jak w wersji przeglądarkowej, grafiki bazują na klasycznym wyglądzie mapy Plemion, której grafiki zostały starannie przerysowane i ponownie renderowane.
No tak, jak spieprzyć to spieprzyć po całości oczywiście .. Widzę, że całkowicie ignorujecie opinie graczy:
https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/mapa-klasyczny-wygląd.127877/ (ankieta)
https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/dyskusja-odnośnie-aktualizacji-w-grze-2020.127498/page-3 (całe 14 stron jednogłośnej opinii)

Kiedyś jak ksiądz na spowiedzi - wysłuchaliście co gracze mają do powiedzenia, znaleźliście kompromis a jak z mapą był IDEALNY KOMPROMIS to postanowiliście nas - graczy - zmusić do podporządkowania się czyjejś "zachcianki" nawet nie pytając chociażby wyrywkowo co o sądzimy o "starej" (no teraz nowa już jest stara bo już jej nie ma) mapie.

Mam nadzieję, że odbije się to w odpowiedni sposób :)
 

Deleted User - 699865768

Guest
Aplikacja po apdejcie jest jeszcze gorsza niż była, przeskakuje z wioski do wioski sama, wyswietla w koszarach przeglad z wioski z przed.
 

Smoke 1992

Chłop
Wynik reakcji
0
U mnie zauważyłem spory problem z aktualizacją tematów na forum plemienia, posty napisane kilka dni temu pokazuje, że zostały dodane dzisiaj a wielu nowych wpisów brakuje...
 

Grulix

Miecznik
Wynik reakcji
28
Nie można wysyłać ataków, ustawiać Mk (budowa, tech, wojsko). Na dzień dzisiejszy to czyni aplikacje bezużyteczna. Czy można jeszcze pobrać skąs stara wersję aplikacji?
 

MarcinxD

Chłop
Wynik reakcji
15
Naprawione błędy zwiazane z przechodzeniem między wioskami (strzałki nadal nie działają).

Popsute forum plemienia(to co smoke napisał), ustawianie szablonów wojsk i pewnie inne błędy, których jeszcze nie zauważyłem.

Dostałem kordy wioski przez PW, chciałem zobaczyć ją na mapie i niestety w aplikacji otwiera się mapa jak w przeglądarce.. (nie pamiętam czy to nowy błąd czy był wcześniej).

Edit 3.06
Naprawiono błędy związane z forum plemienia.
Nadal istnieje problem z utworzeniem szablonu wojsk (aplikacja się zawiesza).
Kordy wioski w wiadomości > informacje o wiosce > scentruj mapę > mapa otwiera się jak w przeglądarce.

Nowy błąd, przeglądając wioskę, przechodząc z podglądu informacji min. o produkcji, jednostkach czy ruchach wojsk do przeglądu budynków dostajemy stronę "Chwilka cierpliwości, aktualizujemy właśnie grę!"
Działa :)
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 699873428

Guest
Brawo za update
Nie działa mi teraz akta gracza :p
 

slupus1121

Chłop
Wynik reakcji
7
Mam problem ze zawsze mylę rubryki kup i sprzedaj na giełdzie czy można by je było pokolorować na zielony i czerwony?
 
Do góry