Notatki wiosek

Czy popierasz ten pomysł?

  • tak

    Głosy: 15 93,8%
  • nie

    Głosy: 1 6,3%
  • brak zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    16
  • Głosowanie zakończone .

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
W trosce by mapa nie wyglądała tak:
2rh5lcj.png
proponuję aby notatki graczy były automatycznie kasowane dwa tygodnie po zmianie właściciela wioski. Notatka i tak wtedy będzie nieaktualna, a przestanie zaśmiecać mapę zbędnymi informacjami.
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Pomysł cieszy się zdecydowaną akceptacją, zatem pozostaje zadać mi pytanie kiedy zostanie wprowadzony? :D
 

Vlad Morozov

Miecznik
Wynik reakcji
8
Pomysł z usuwaniem notatek po dwóch tygodniach jest niezbyt trafiony, bo to trochę za szybko. Trzy miesiące - brzmi lepiej, chociaż miesiąc też brzmi OK. Inną opcją jest ręczne usuwanie notatek.
Bez znaczenia na wybór (auto/ręcznie) - KONIECZNIE potrzebny jest przegląd notatek na wioskach, np. z podziałem na kontynenty. Szczerze mówiąc mam dość starych notatek wiszących na wioskach - moich albo współplemieńców, a czasami też mogę zapomnieć o zdjęciu takowych. Mając taki przegląd można spokojnie przejrzeć wszystkie i usunąć zbędne masowo (np. z sortowaniem po notatkach u współplemieńców... można też zrobić coś w stylu grup?).
Nie byłoby to też zbyt trudne i skomplikowane do napisania z punktu widzenia programisty.
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
E, adminie! Tak, do Ciebie mówię! Skoro już tu zajrzałeś, to pchnij ten temat wyżej, bo jest w interesie każdego....
 

DeletedUser177479

Guest
Takie coś jak automatyczne kasowanie notatek po 2 tygodniach od przejęcia jest nietrafione...

Zakładka ze wszystkimi naszymi notatkami? jestem 100% za ;)
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Skoro uważasz ze nietrafione, to wyslij się i napisz dlaczego. Nie jestem wróżką zębuszką i nie domyślę się o co Ci chodzi. A wydaje mi się, ze wraz ze zmianą własciciela wioski, może zmienić się jej przeznaczenie, może zmienić się ilość obstawy w niej, co taką notatkę czyni kompletnie nieprzydatną...
 

DeletedUser177479

Guest
Skoro uważasz ze nietrafione, to wyslij się i napisz dlaczego. Nie jestem wróżką zębuszką i nie domyślę się o co Ci chodzi. A wydaje mi się, ze wraz ze zmianą własciciela wioski, może zmienić się jej przeznaczenie, może zmienić się ilość obstawy w niej, co taką notatkę czyni kompletnie nieprzydatną...

pomysł mi się pofoba, ale w formie zakładki ze wszystkimi naszymi notatkami :) które mozemy kasowac kiedy chcemy
 

DeletedUser6666

Guest
Też byłbym za opcją automatycznego kasowania notatek po ich przejęciu po dwóch tygodniach, z tym żeby to była opcja do wyboru dla każdego gracza (np. w ustawieniach). Wtedy uniknęlibyśmy narzucania naszych wyborów wszystkich graczom.
A poza tym dodanie przeglądu notatek z opcją sortowania według daty dodania oraz z opcją usunięcia wybranych byłoby wspaniałe!
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Jak napisałam w temacie obok brak reakcji nie oznacza ,że sprawa jest dla nas niewidzialna. Proszę o zaprzestanie komentarzy bo jestem zmuszona je kasować.
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Szybciej wspólplemieńcy skrypt napisali niż plemiona zajeły się problemem, który nie dośc ze sami stworzyli (brawa dla tak krótkowzrocznych osób w teamie) to jeszcze byli najbardziej poszkodowani na tym (wczytywanie mapy nagle stało się szybsze, a transfer taki sam :eek:).

Łatwiej jest ustawić event niż zrobić coś dla graczy. ;>
 

DeletedUser182378

Guest
Czekamy spokojnie aż propozycja uzyska większe poparcie. Sumarycznie 16 głosów w ankiecie (nie wiem czemu zrobiliście ją ograniczoną czasowo, może jednak ją otworzyć? To dla nas najlepszy wyznacznik) i nie więcej graczy w komentarzach nie wyróżnia tej propozycji na tle innych.
Co więcej, my nie możemy WPROWADZIĆ propozycji w życie, my możemy w imieniu społeczności ją PRZEKAZAĆ i zwykle wtedy linkujemy temat na FO z ankietą, żeby twórcy mogli sami zobaczyć jakie jest poparcie dla pomysłu.
Bardzo Was proszę żebyście przy następnej ślepej krytyce jednak pomyśleli i spojrzeli na sprawę pod innym kontem.
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Ankieta została ustalona na 70 dni, jakiego zainteresowania oczekujesz od forum gry która upada? Ile osób tu zagląda? temat na 260 wyświetleń, idąc tym tropem to ankiety po pare lat powinny trwać by uzyskać satysfakcjonującą dla was ilość głosów.

Zdaje sobie sprawę jakie macie możliwości, problemem jest że nie zostało zrobione nic w tej sprawie. Ja w swoim zakresie problem rozwiązałem, lecz nawet nie chce myśleć ile zbędnych notatek jeszcze w grze wisi. To Wasz problem i Wasze miejsce zajmuje. I to Wam powinno zależeć by go rozwiazać, bo to Wam innogames płaci.
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Uważasz, że na forum zagląda 16 osób?
Tu dla porównania temat z 6 stycznia: https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/eventy.125005/

ja moją sprawę nagłośniłem i wleciałem z tym do działu dyskusji kilku światów na których nawet nie gram (ale propozycja dotyczy przecież wszystkich)
dzięki temu więcej osób to zobaczyło ale jwp po prostu rozpoczął ankietę i tyle - nie jego wina, że ludzie uważają ten dział za tak olewany przez INNO że nie warto tutaj zagładać


w mojej ankiecie ZDECYDOWANA większość jest zła na to jak wygląda sytuacja z eventami - co się stało dzięki tej ankiecie? od wtedy do teraz jeszcze kilka eventów było aktywowanych.



No bo przecież nawet jeśli w ankiecie zagłosowało tylko 9 osób to czy ten pomysł nie jest po prostu LOGICZNY? -zmienia się właściciel wioski, cała notatka jest już nic dla gracza nie warta a INNO tylko traci bity w bazie danych na przechowywanie tego i wydłuża wszystkie procesy związane z obsługą czy to bazy czy później wyświetlania tego na mapie u graczy
 
Ostatnia edycja:
Do góry