NooBhar vs Pedro

  • Rozpoczynający wątek N O O Bhar
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra

  • NooBhar

    Głosy: 37 40,2%
  • Pedro

    Głosy: 36 39,1%
  • Pedro nie przyjmie bo jest lamą ^^

    Głosy: 19 20,7%

  • W sumie głosujących
    92
Status
Zamknięty.

DeletedUser146505

Guest
Czy następny piątek i sobota na rundach od 21:00 jeśli takie będą lub nockach inaczej nie ma szans gdyż czasu w tygodniu nie mam, niedziele wolę spędzić z rodziną

Dobra jestem gotowy na pojedynek.
Podaj termin i gramy:)
Tylko jak najszybciej bo pod koniec listopada robię sobie przerwę. Dodatkowo tylko rundy wieczorne bądź nocne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169406

Guest
Jak dla mnie nobhar wygra:p nigdy pedro na sp nie widziałem i dlatego:p
 

DeletedUser146505

Guest
wczoraj grałem:)
byłem cały czas w topce ale bez premki to nie gra
nie mogłem nawet murku normalnie budować bo musiałem pilnować żeby non stop była kolejka, a farmić się samo z siebie nie chciało
:)
 

DeletedUser

Guest
@shandalar
Pedro to OptymistycznyPesymista i grał wczoraj zresztą :)))
A przy 1,5k pkp to ja byłem top1 i od tej pory zasta miał distrubia i chyba tez sie nic nie zmieniło do czasu przejęć :)
Ale pedro sie trzymał w czołówce , a że pewnie przyzwyczajony do KP jeste,s to ci mogło przeszkadzać :)
 

DeletedUser169406

Guest
@shandalar
Pedro to OptymistycznyPesymista i grał wczoraj zresztą :)))
A przy 1,5k pkp to ja byłem top1 i od tej pory zasta miał distrubia i chyba tez sie nic nie zmieniło do czasu przejęć :)
Ale pedro sie trzymał w czołówce , a że pewnie przyzwyczajony do KP jeste,s to ci mogło przeszkadzać :)

Tak myslałem:p a to ten noobek:p jezu jak my z coma ich rozjechalismy :p mi grał jabuszka wyczyscili wioski czyste stojały coma sam deff robił bo na kompie niebył,no to ja później wbiłem patrze moje wioski czyste oni atakowali ja im poklinowałem i odbijałem :) i jeden off im wrobiłem popa im zbiłem a oni jeden za drugim wbili:p hehe i optymistycznego plemie miało chyba koło 130 k a my 20 niecałe i ogarnelismy ich raz raz;P ja na dwa offy zagrałem bo miałem 2 wioski:p:p
 

DeletedUser169458

Guest
no racja meko, to kp tak się przyzwyczailem, ze nie moge juz bez niego grać ;d
 

DeletedUser146505

Guest
noobhar nie chce gracz bo ja nie mam premki i kasy na nią
 

DeletedUser

Guest
Dzisiaj 17 pasuje ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry