Nieznane wyniki sondy 2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24964
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby dalej były sondy publiczne?

  • Tak

    Głosy: 82 69,5%
  • Obojętnie mi

    Głosy: 21 17,8%
  • Nie

    Głosy: 15 12,7%

  • W sumie głosujących
    118

DeletedUser24964

Guest
To jest bardziej uwaga, niż propozycja. Po wprowadzeniu "Nie znanych wyników" ankieta publiczna straciła sens, bo nie można zobaczyć jak ktoś głosował. Proponuję, aby ta opcja nie pojawiała się w publicznych sondach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Oczywiscie też to zauważyłemale myślałem że to cos z moim kompem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Jestem za ,czasami nie chce głosować ale chce zobaczyć jak inni głosowali
 

DeletedUser24964

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Coś zostanie z tym zrobione? 2 dni nikt tu nie pisze, a tego jeszcze nie wprowadzili...
 

DeletedUser28197

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Moze to i dobre ale czy ktos sie nie bedzie sugerowal wyborem "kilkusetpunktowca z kratki obok zeby mu woja nie wybil"?:confused::confused::cool::cool::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Dobry pomysł.Nie wiedziałem co się stało , a czasem chcę zobaczyć jak inni głosowali żeby nie był jeden za "TAK" i 30 za "NIE" :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

pomysl dobry niekiedy tez chce zobaczyc wyniki sond...ale tylko publiczna
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Lol....chyba nie wiem o co chodzi - czego nie widzicie? Mi nic w widoku nie brakuje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Mi właśnie też nie, ale to dlatego, że my jesteśmy równiejsi niż inni (tak, prowokacja, a ja już nie mam misy). Przynajmniej tak mi się wydaje, bo ja widzę wyniki sond, w których nie głosowałem. I chyba tak ma być. I tak jeden głos moda niczego nie zmieni, a mod musi czasem podejrzeć i zobaczyć opinię tego mniej równiejszego ludu (znowu prowokacja, jakby ktoś już zapomniał o poprzedniej). Jeśli tak nie jest tzn. mod widzi jak każdy inny, to ja już nie wiem. Musiałbym założyć nowe konto chyba, a na nim piętnaście postów naskrobać, żeby sobie samemu w ogóle móc napisać PM jak to wygląda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

No jasne, że sondy powinny być! Ułatwi to wiele rzeczy (np. będziecie wiedzieli co zmienić :p)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Skoro sie nie glosuje, to chyba znaczy ze temat takiej osoby nie interesuje, wiec po co mialyby wyniki sondy interesowac??? Albo interesuje i glosuje, i zna wyniki sondy albo nie!
Zasada prosta i wytlumaczona we wczesniejszym temacie Nieznane wyniki sondy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19643

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Skazanemu na Blues chodzi o sondę, w której widać kto jak głosował. Nawet jak się zagłosuje w sondzie to później po kliknięciu w liczbę głosów nie pojawiają nam się jej szczegółowe wyniki (głosy poszczególnych użytkowników). Nie warto tej opcji sondy kasowa tylko wystarczy dopracować opcję "Nieznane wyniki zondy" :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Wglad na to jak kto glosowal, po zaglosowaniu, jest moim zdaniem bez sensu, po co to komu??? Ktos kogos chce kontrolowac???
Sonda publiczna dla mnie oznacza, ze kazdy moze brac udzial w glosowaniu, a nie ze po zaglosowaniu dowiesz sie jak kto glosowal! Nie kazdy glosujacy moze sie na to zgodzic, aby inni widzieli jak glosowal...
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Mi się podoba ten pomysł! Sonda publiczna nie powinna istnieć skoro są nieznane wyniki sondy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Sonda publiczna dla mnie oznacza, ze kazdy moze brac udzial w glosowaniu, a nie ze po zaglosowaniu dowiesz sie jak kto glosowal! Nie kazdy glosujacy moze sie na to zgodzic, aby inni widzieli jak glosowal...

Dla Ciebie oznacza jedno, a dla silnika forum drugie. Kto ma rację?
A jak nie chcesz, by inni poznali Twoje zdanie, to nie głosuj. Proste, zawsze nad publiczną sondą jest odpowiednie ostrzeżenie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Dla Ciebie oznacza jedno, a dla silnika forum drugie. Kto ma rację?
A jak nie chcesz, by inni poznali Twoje zdanie, to nie głosuj. Proste, zawsze nad publiczną sondą jest odpowiednie ostrzeżenie.

Proponuje czytac ze zrozumieniem...
Obecnie jest tak, ze po zaglosowaniu w sondzie widzi sie tylko ogolne wyniki, a autorowi tematu z tego co sie orientuje chodzi o to, zeby po zaglosowaniu widziec jeszcze kto jak glosowal, mam racje???
Skoro mam to nie wiem o co Ci chodzi, a jak nie mam to znaczy, ze zle zrozumialem temat...

//źle zrozumiałeś, bo są dwie opcje sondy, w jednej tylko wyniki, czyli głosowanie tajne, w drugiej wyniki oraz "kto na co" czyli głosowanie jawne - ambafatimabyloinima
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Faktycznie nie każdy chce się wypowiadać na dany temat, lecz chciał by znać wyniki ankiety. Dobry pomysł
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

właśnie na tym polegało ukrycie wyników sondy, aby nikt nie sugerował się jej wynikami i robił "owczy pęd", bo większość zagłosowała, to i on też tak zagłosuje.

teraz sonda jest bardziej obiektywna bo nikt nie zna jej wyniku dopóki w niej nie zagłosuje. sami chcieliście zmiany, aby nie było widać jakie są wyniki, a teraz z powrotem chcecie przywrócić to, co było wcześniej. zdecydujcie się wreszcie, czego chcecie. mi się podoba tak jak jest teraz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Oczywiście że na tak.
Dzięki temu można spojrzec kątem oka na innych poznac czy sobie jaj nie robią i głosują by głosować
 

DeletedUser26946

Guest
Odp: Nieznane wyniki sondy 2

Sondy publiczne są lepsze. Dlaczego niby to na co kto głosował miałoby być ukryte? Ktoś się boi swoje zdanie wyrażać to niech go nie wyraża, a nie cichaczem coś tam ponaciska^^
 
Do góry