niekompletne dane na TWplus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9696
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9696

Guest
ello.Mam pytanko wchodzę na swój profil w TWplus i jest brak pewnych danych, szczególnie w moich zmianach plemiennych no i w nobilitacji.Rozumiem że dane nie są zmieniane od razu, tylko z jakimś zrozumiałym poślizgiem, ale tu chodzi o moją jakąś tam zamierzchłą historie. Da się to jakoś poprawić? pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Dane serwerowe są uaktualniane raz dziennie, więc jak plemię jest zmienione kilka razy na dzień tych zmian nie będzie.
TWplus nie działa od zawsze, więc dane z dalekiej przeszłości nie znajdą się 'z powietrza'. ;)
 

DeletedUser9696

Guest
TWplus aktualizują się dopiero po jakimś czasie.



Co masz na myśli pisząc "zamierzchłą historie"?

Witam. Xodes dzięki za otwarcie mojego tematu. ale do rzeczy ... gdy TWplus wchodzi się na mój profil, to w opcji ZMIAN PLEMIENNYCH widnieje "1 zmiana" i to nie ta obecna. W swojej historii byłem w 3 plemionach - razem z moim obecnym plemieniem. Ta w TWplus to moja 2 zmiana plemienia. Brakuje mojego pierwszego plemienia i obecnego.
Z kolei, gdy wchodzę na profil mojego obecnego plemienia, to jestem w na liście obecnych członków, ale nie figuruje w opcji ZMIAN PLEMIENNYCH - to tak jakbym nigdy do tego plemienia nie dołączył, zresztą tak samo jak co najmniej jeszcze jedna osoba z mojego plemienia. pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Witam. Xodes dzięki za otwarcie mojego tematu. ale do rzeczy ... gdy TWplus wchodzi się na mój profil, to w opcji ZMIAN PLEMIENNYCH widnieje "1 zmiana" i to nie ta obecna. W swojej historii byłem w 3 plemionach - razem z moim obecnym plemieniem. Ta w TWplus to moja 2 zmiana plemienia. Brakuje mojego pierwszego plemienia i obecnego.
Z kolei, gdy wchodzę na profil mojego obecnego plemienia, to jestem w na liście obecnych członków, ale nie figuruje w opcji ZMIAN PLEMIENNYCH - to tak jakbym nigdy do tego plemienia nie dołączył, zresztą tak samo jak co najmniej jeszcze jedna osoba z mojego plemienia. pozdrawiam

"Uwaga: w razie jakichkolwiek pytań dotyczących plemion albo do oficjalnego supportu tej gry użyj systemu zapytań do administracji na plemionach. Pomimo że TWplus i Plemiona współpracują, pozostają w dalszym ciągu dwoma niezależnymi projektami"

To samo tyczy się działania w drugą stronę. Jakiekolwiek zażalenia na twplus.org proszę kierować do supportu twplus :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry