Nieczytelne mapki

river013

Miecznik
Wynik reakcji
65
To był spokojny dzień, wiadomo - niedziela.
Dzienny wspierający/agresor/obrońca nie przekraczali łącznie nawet 100k, doprawdy - nic się nie działo.
A jednak spoglądając na trybuny, na twarzy gapiów można było zobaczyć oczekiwanie, w końcu mapki nie było od tygodnia, czy pojawienie się nowej aktualizacji wystarczy, by na nowo wznieść ogień w dyskusjach?
Tego nie wiadomo, wiadomo tylko jedno - wszyscy czekają.
Nie wiedzą kto się wyłamie, kto wyjdzie przed szereg, ale z każdym nowym dniem napięcie rośnie, kto wie, może dostaniemy 3 mapki tego samego dnia?
Może BK wypowie wojnę pierożkom?
Może mekha wypowie wojnę ORO.

Jakie wielkie wydarzenie przerwie tę ciszę?
 
Wynik reakcji
707
MApki są co 3/4 dni tylko nie miałem kiedy wrzucić ;)
nadrobiłem

/btw lekko przyśpieszyłem gifa, jak za szybko to piszcie
 
Ostatnia edycja:

THEvMOLKA

Miecznik
Wynik reakcji
64
To był spokojny dzień, wiadomo - niedziela.
Dzienny wspierający/agresor/obrońca nie przekraczali łącznie nawet 100k, doprawdy - nic się nie działo.
A jednak spoglądając na trybuny, na twarzy gapiów można było zobaczyć oczekiwanie, w końcu mapki nie było od tygodnia, czy pojawienie się nowej aktualizacji wystarczy, by na nowo wznieść ogień w dyskusjach?
Tego nie wiadomo, wiadomo tylko jedno - wszyscy czekają.
Nie wiedzą kto się wyłamie, kto wyjdzie przed szereg, ale z każdym nowym dniem napięcie rośnie, kto wie, może dostaniemy 3 mapki tego samego dnia?
Może BK wypowie wojnę pierożkom?
Może mekha wypowie wojnę ORO.

Jakie wielkie wydarzenie przerwie tę ciszę?
geopolityczna drabina eskalacyjna osiągnęła swój szczytowy szczebel, lada dzień można spodziewać się lokalnej wojny BK - PG, jest to nieuniknione ale aktualnie jest mgła wojny tzw. "Fog of War"
 
Wynik reakcji
707
Moja uwaga - nie rób "powiększonych" ikonek. Trochę robią się mapy nieczytelne

I może dodawaj tylko "zaznaczone" plemiona jeśli można! Bez brązowych kropek
Teoretycznie spoko pomysł, natomiast na wczesnym etapie te mapki są mało czytelne, kolory mocno się zlewają ze sobą. Teraz wygląda to znacznie lepiej natomiast "gif" straci ciągłość a w tych kwestiach jestem pedantem ;) niech lud przemówi...
 
Do góry