Nazwy

  • Rozpoczynający wątek Pietrek7557
  • Data rozpoczęcia

Czy nazwy wojsk powinny być zmienione?

  • Tak, nie cierpie obecnych!

    Głosy: 5 16,1%
  • Tak, ale nie te proponowane

    Głosy: 4 12,9%
  • A co za różnica?

    Głosy: 11 35,5%
  • Nie, te mi sie podobają

    Głosy: 11 35,5%

  • W sumie głosujących
    31
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Po ostatnich problemach, były jakieś problemy. Najpierw upierdliwy Internal Server Error404 potem "leccy kawalernicy". Proponuje ułatwić nazwe konnicy. Mogłoby być: Łucznicy konni, Lekka jazda, Ciężka jazda, Zwiadowcy(zostawiam tak jak jest). Wybaczcie ale "Lekki kawalerzysta" czy "Łucznicy na koniach"(ktoś może mieć skojarzenia:D) napawa mnie niesmakiem. Uważam, że nawet "233 lekka kawaleria" lepiej brzmiała. Co Wy na to?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwy

Dobry pomysł:)Ale dla mnie niema to wiekszego znaczenia.

SONDA!!!
 

DeletedUser1839

Guest
Odp: Nazwy

Dla mnie nie ma znaczenia. Ale jazda to raczej synonim słowa kawaleria, więc dużo by to nie zmieniło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwy

Jedne nazwy podobają się jednym, inne innym... imo ankieta nie ma sensu.
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Nazwy

Po co zmieniać, te nazwy są dobre.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwy

spokojnie to tylko propozycja (luzna) bez obrazania sie i denrwowania bo to nie jest tego warte
 

DeletedUser11309

Guest
Odp: Nazwy

wg. mnie "konni łucznicy" brzmią lepiej niż "łucznicy na koniach". I tylko to bym zmienił w nazwach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwy

heh... zamienia stryjek siekierke na kijek. Co Wam te nazwy przeszkadzaja to ja nie wiem.
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: Nazwy

może sam obrazek by wystarczył ? nie ? ja nawet na nazwę nie patrzę tylko na ikonkę:D
 

DeletedUser13337

Guest
Odp: Nazwy

jestem na nie:rolleyes: ja tam i tak nigdy nie czytam nazw jednostek...:cool: przeczytałem raz na początku gry i to Mi wystarcza:D
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Nazwy

Po ostatnich problemach, były jakieś problemy. Najpierw upierdliwy Internal Server Error404 potem "leccy kawalernicy". Proponuje ułatwić nazwe konnicy. Mogłoby być: Łucznicy konni, Lekka jazda, Ciężka jazda, Zwiadowcy(zostawiam tak jak jest). Wybaczcie ale "Lekki kawalerzysta" czy "Łucznicy na koniach"(ktoś może mieć skojarzenia:D) napawa mnie niesmakiem. Uważam, że nawet "233 lekka kawaleria" lepiej brzmiała. Co Wy na to?

O Bożena... Naprawdę Ci to tak przeszkadza? Gra teraz nie ma sensu gdy wojsko ma taką czy inną nazwę? Będzie Ci się lepiej grało? Według mnie to bez różnicy jaką ma nazwę wojsko.

P.S. Trochę mnie rozśmieszyłeś tą lekką jazdą i ciężką jazdą :D Te nazwy budzą większe skojarzenia niż nazwa łucznik na koniu czy lekki kawalerzysta :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: Nazwy

a może damy skróty np lk łnk ł miecz pik ck top i tp:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nazwy

Temat przeradza się w ogólnie mówiąc spam.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry