Narodowośc

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser121947
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser121947

Guest
Mam taką sprawę. Dam sobie rękę odciąc , że irytuje was to że gracie sobie na zagranicznych plemionach , a tu nagle ban za narodowośc. To jest po prostu chory rasizm :) Proponowałbym albo znieśc takie coś w ogóle albo u nas też takie coś wprowadzic. Co wy na to ? Mam nadzieję , że administracja się tym zajmie ^^
 

DeletedUser

Guest
rasizm? ty wiesz co to rasizm? xD

co do sprawy to tak :p to wkurza : ]
 

DeletedUser

Guest
Polska nie ma wpływu na regulamin innych krajów. Z tego co wiem zakazu grania Polakom czy innym narodom na zagranicznych światach nie ma. Trzeba jedynie przestrzegać regulamin.
 

DeletedUser108329

Guest
Polska nie ma wpływu na regulamin innych krajów. Z tego co wiem zakazu grania Polakom czy innym narodom na zagranicznych światach nie ma. Trzeba jedynie przestrzegać regulamin.

I posługiwać się językiem obowiązującym w danym kraju.
 

DeletedUser39094

Guest
Polska nie ma wpływu na regulamin innych krajów. Z tego co wiem zakazu grania Polakom czy innym narodom na zagranicznych światach nie ma. Trzeba jedynie przestrzegać regulamin.



Nie wiesz to sie nie wypowiadaj.
Nie chodzi o regulamin, czy jezyk , ale o poprostu samo ip z zagranicy.
Holendrzy i szwedzi nie toleruja obcokrajowców. Admini tego pilnują. Pogra się 40 min i ban. Czasami uda się dłużej ale to nie liczne przypadki. Czemu tak jest? na to pytanie możne odpowie ktos z adminów , gdy przeczyta temat.

A u nas taka blokada to bezsens, bo juz totalnie nie byłoby z kim pograć. A tak jak wbijają ludzie z UK czy z Niemiec, jest z kim powalczyć.
 

DeletedUser

Guest
racja, chociaż ci niemcy czy anglicy nie są zbyt wymagający:p
 

DeletedUser

Guest
Witam.
Pragnę was poinformować ze jest wymóg narzucony przez innogames, ze każdy kraj ma swoje szybkie i na nich musi grac.
Wiec jeśli nie chcecie mieć problemów,ograniczajcie się do polskich SP.
Pozdrawiam Mea
 
Status
Zamknięty.
Do góry