Najlepszy gracz w historii plemion.

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
630
Odswieze troche temat i liste graczy.
Widly
Dzonzi
Szkodniczek
Shaq
hapece
Nero
Karpoforos
DzA
WislaKr1
Taki gracz jak Markona, jakies cyferki byly nie wiem czy ktos pamieta - gracz godny tej listy
Brzydal76, bylem swiadkiem co potrafi
B O R G , gosc nie ma hamulcow, nawet jak mu ktos podklada to i tak sprawia, ze nie dzialaja, prawdziwy wojownik
Zakopanerullez
Sympatyczny
Zielony Ony
Tutens
Gazda
Qui
Meff, a od 50 to juz w ogole
Ipponek
Gronkier
Spiner, przed 50 bo po to chyba tylko dla towarzystwa
Raf95 - gralem, widzialem, tzn. malo graczy takich ktorzy potrafia grac jak on
Szara wilczyca - zjazd Nera na s42 (Nero sie nie przyzna, bo niby po banie :D )
zielonelody

Tyle pamietam, a z graczy obecnie grajacych do tej listy moge dolozyc
KeyLoh - skilla maja, grac umieja, udowodnili nie raz, nie dwa ze nie bylo rownych
Sigman - jesli chodzi o gre nazwal bym go Sicman, obecnie juz chyba nie gra.
Andrew Kmicic - mowia na niego drugi Nero. Nie moge ogarnac do tej pory co robi
JT*/ixert - maniak :D
jak mlody bak - ogarnial gre jak malo kto
Bizon - perfekcyjny pod kazdym wzgledem
Agnieskza36 - masakra co tu sie wyprawia, poczatki widze siegajace 10,22 swiata ale pozniej odkryta

Pozna godzina, nie moge przypomnac.

Z grubsza jest tych graczy takich na prawde wyrozniajacych sie okolo 100. Wszyscy sa top1. Nie sposob nikomu wszystkich wymienic, bo nikt nie gral na kazdym swiecie by zobaczyc to co sie dzieje wewnatrz.

Ide spac, mam nadzieje temat odzyje :)

Mysle, ze wiekszosc obecnych graczy nie pamieta tych co wymienilem.

Druga generacja fala graczy, to tzw. dobre grajki, jest ich na pewno 4 cyfrowa liczba. Do takich graczy na pewno bym zaliczyl biernego, Lukasz Szymanski, sztumberek, Letmesign, Sqner, kryy, zbychu, marty, taurus, drued, broniar, FZ, hkr, pokerstars, hamstah, fotomasakra, sarth, mieszkamnawsi, damexus, ktouderzabezrycerza, koprofaag, genani, HagenNiszczyciel, Crom Mazowiecki, Bandi, nuppo, franki i wiele wiele innych...

Nie sposob nie wspomniec o kazikp, ktory sobie chyba klika dla siebie bez parcia od poczatku istnienia polskich plemion przy jednej, dwoch wioskach zawsze w topce, a startuje sobie praktycznie co swiat (teraz przy tandemach co drugi swiat) :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser193693

Guest
Myślę, że gerlach jest idealny :) Najwięcej darm zawsze wpada dla niego , idzie na front, a później pisze że nie ma czasu, płacze że przejmują mu wioski w nocy i wypociny na jego profilu są idealne
 

DeletedUser191937

Guest
Myślę, że gerlach jest idealny :) Najwięcej darm zawsze wpada dla niego , idzie na front, a później pisze że nie ma czasu, płacze że przejmują mu wioski w nocy i wypociny na jego profilu są idealne

Również chciałem nominować tego HONOROWEGO gracz, powtarzam HONOROWEGO, takiego gracza to ze świecą można szukać choć tylko w dzień bo w nocy to nie wypada
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
630
Widze, ze forumowicze maja problem z czytaniem. Mowimy o najlepszych graczach, a nie o graczach na przystawke.
 

DeletedUser195467

Guest
s88 nie istniejący już gracz (niestety nie pamiętam nicku) z plemienia ASY!, które potem przerodziły się w ABC potrafił sam odeprzeć ataki 2 topowych plemion i on jeden mógłby wygrać s gdyby grał (tak myślę przynajmniej)
 

DeletedUser195446

Guest
Również uważam że nie ma najlepszego gracza ponieważ są to tak zwani tylko ludzie i każdy ma jakąś wadę która drugiemu nie będzie pasować. Jeśli dobrze pamiętam pewnego razu na niemieckich plemionach udało mi się znaleźć gdzieś świat gdzie gościu miał opanowaną całą mape swoimi wioskami. Poza nim było iluś tam graczy jeszcze ,ale miał ponad 180kk pkt co mimo wszystko na mapie gdy się pokolorowało wszystko robiło ogromne wrażenie :p
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Odswieze troche temat i liste graczy.


Agnieskza36 - masakra co tu sie wyprawia, poczatki widze siegajace 10,22 swiata ale pozniej odkryta

:)

haha,gracz podany do najlepszych.Zal.Wodz plemienia !N! traci w czasie jednej akcji,w jeden dzień 600wiosek,podbija rekord wszystkich światów.
 
Ostatnia edycja:

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.297
Czemu na tej liście nie ma adeq ? Taki pro gracz a go tu nie ma jak to się przechwalał że on będzie graczem wszechczasów :D

Dodajcie broniara mi tu bo on wymiata :D
Nie ma go bo nie zasługuje. Do ilu kont ma dostęp? Ilu graczy u niego gra/grało na koncie? Piszecie o najlepszym graczu to po co wpisywać kogoś kto z copikiem gra? U Adqa przewinęło się z 4 albo i więcej graczy oprócz niego na s100 więc powodzenia :)
 
Wynik reakcji
1.151
Nie ma go bo nie zasługuje. Do ilu kont ma dostęp? Ilu graczy u niego gra/grało na koncie? Piszecie o najlepszym graczu to po co wpisywać kogoś kto z copikiem gra? U Adqa przewinęło się z 4 albo i więcej graczy oprócz niego na s100 więc powodzenia :)

Może zasługuje?. Nie tobie pisać czy ktoś zasługuje czy nie koleś...
Jakbyś chciał wiedzieć to zasługuje na to miano, bo bije na głowę aktywnością, zawziętością uporem a i ogromnym doświadczeniem w obronie.A u Bogusia było 2 na raz copów i on 3 i konto rozniesione w pył podczas jednej akcji 4.09.2017. Więcej nie trzeba na ten temat pisać ta data utkwiła w pamięci wszystkich graczy s100.
Czy to takie istotne z copiciem czy nie ?. Wcześniej nigdy nie miał copica od s6 do xxx, a że miał na s100 w okresie gdy ciężko harował w pracy to zrozumiałe. Wiem Kornix Ty byś dał konto na pożarcie bo taka jest twoja domena. On walczył do upadłego nigdy się nie poddając. Upór i wola walki cechuje adeq123 jako jednego z najlepszych graczy i wybitnego obrońcy.
Spędzić na świecie np. kilka lat i oddać to bez walki jak to zrobiłeś na s100. Dostałeś baty jak wszędzie i cwaniaka zgrywałeś na bunkrach. Sytuacja na s100 opisuje twoją grę,a metal opisał jaki byłeś dobry. Też klina wbić nie umiałeś ? xDDDD

Adeq ma ogromny szacunek u ludzi z którymi grał i którzy znają go w grze, ale także w realu.
Przestań wypisywać głupoty już, bo tylko na tyle Cie stać. I nawet nie odpisuj więcej bo zbesztam Kornix Cie z błotem.
 

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.297
Tak adeq ma ogromny szacunek do ludzi z którymi grał i dlatego obrażał ich jak chcieli grać z sojusznikiem i to kobiety też. Poza tym sam jest zdrajcą od początku świata walczył z jednym plemieniem po to tylko żeby później się z nim dogadać robiąc szkodę sojusznikowi :) Brawo. To jest ta stara szkoła o której tyle piszecie? Już za samo takie zachowanie i zdrady to nie powinien być w ogóle uwzględniany. Taa w trudnym okresie. Jakoś pisał że może to pogodzić i dorosła osoba nie potrzebuje tyle snu. Także po co ściemę walisz że to tylko w ciężkim okresie? przez jego konto pełno graczy się przewinęło. Każdy miał inne zdanie.
Tym bardziej jak można o kimś pisać że jest najlepszym graczem jak gra z kilkoma osobami na koncie?
I jak można o nim pisać jako najlepszym graczu skoro jako wódz w ogóle zawiódł? Dokąd zaprowadził plemię? Do tego że bez pomocy sojusznika by padło w krótkim czasie... Akcje tak jak sami pisaliście słabe. Dobry wódz tak prowadzi plemię? Później fuzja z sojusznikiem wszyscy są za oprócz niego. To dobry wódz? Ten co wybiera dogadanie się z wrogiem mimo tego że prawie całe plemię chce grać dalej z sojusznikiem?
Bajeczki sobie możesz o nim tutaj wypisywać ale już pokazał jakim graczem jest. Piszesz że ja się usunąłem. Widzisz, ja to wolę usunąć konto niż do wroga lecieć jak jest ciężko i nie ma szans na skuteczną obronę.

Co do Agnieszka36 to świetny i zacięty gracz. Na 100 stracił tyle wiosek bo nie było go od 2 tyg. przed akcją bo wyjechał do pracy za granicę. W tym czasie zastępca olał totalnie sprawę z obroną i dodatkowo ktoś z kretów wrogich miał zasta i ponoć część defa cofnął. Także takie to bronienie jak nie ma nikogo na koncie. Każdy kto gra w tą grę wie że jak nie ma czasu na grę to nie ma wyników i rezultatów jak ktoś oleje.
Ale według mnie słusznie tutaj się znajduje. Już wiele razy pokazał się z dobrej strony. Tak samo na s100 był wymieniany jako najlepszy gracz. Mnóstwo przejęć od wroga i gra zawsze na froncie.
 
Ostatnia edycja:

chonrad

Rycerz
Wynik reakcji
1.122
Kronix co z tego, że adeq ma copiki.. większosc graczy ma.. tutaj sie liczy konto gracza, a nie ilu gra.. dla przypomnienia sam oddawałes zasty, badz nawet małes coopa z którym gadałem na pw..wiec sie nie spinaj.. agnieszek moze i był dobry, ale niepotrzebnie szantazował, co miało wpływ na to, że wielu nastawił przeciw sobie..ale stracenie wioch i to w tylu ilosciach, nie powinno się zdarzyć..tak Go tłumaczysz, ze go nie było.. mogłes wziac zasta i pracowac na jego renomę, ale Ty tez podkuliłes ogon, albo sie wystraszyłes wyzwania gdy pojawia sie mnówsto krzyzyków.. jak bedzie głosowanie na najwiekszego krzykacza fo, to na pewno Cię nominuję:)
 
Do góry