Najlepszy gracz w historii plemion.

Deleted User - 699827149

Guest
Jezeli chodzi o normalne swiaty to, jedynym graczem ktory mi imponowal a grałem z wieloma wielkimi od s2, to CMSNero.

Na drugim miejscu umiescilbym wielu legendarnych wodzow wymienionych tutaj jak i nie wymienionych ktorych prawie kazdy by kojarzyl.

Top3. Nazywam ich ,,Wyrownaczami Szans,, kazdy w swoim plemieniu spotkal takich i pomimo kilkukrotnej przewagi wroga w osoby i wioski, wiedzial ze ta osoba sobie poradzi. Niezlomni, niezastapieni, czesto zapomnieni.
Dzięki... dziś mam 43 lata i miło wspominam te wszystkie nieprzespane noce - ekipę z komunikatora(nie pamiętam już nazwy) , jumpa,spinera,keimila,szak atak- głównie światy 12,19,25 czy 50 ale najfajnie to już było na arkadii - taka emerytura na lajcie
 

Deleted User - 699827149

Guest
A leci pomalutku, jak pisałem 2,5roku temu że se pykam w top eleven tak do dzis w każdym miesiącu zdobywam mistrzostwo ligi...dosłownie- nie przegrałem ani raz ...
33 sezony rozegrane i 33 x Mistrz ligi , 25 x wygrana liga Mistrzów, 25 x wygrany super puchar Europy i 26 x wygrany puchar Polski ....zacięcie do gry pozostało....a co tam u was
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
A leci pomalutku, jak pisałem 2,5roku temu że se pykam w top eleven tak do dzis w każdym miesiącu zdobywam mistrzostwo ligi...dosłownie- nie przegrałem ani raz ...
33 sezony rozegrane i 33 x Mistrz ligi , 25 x wygrana liga Mistrzów, 25 x wygrany super puchar Europy i 26 x wygrany puchar Polski ....zacięcie do gry pozostało....a co tam u was

Pilnuje swiatow, bo co jakis czas pojawia sie typ z opisem cms nero xD pytam o imie i cisza kekw.

Z osob co wymieniles aktywnie chyba tylko jumpoo i keymil graja, reszta zniknela :/ i wcale sie im nie dziwie
 

Deleted User - 699827149

Guest
Pilnuje swiatow, bo co jakis czas pojawia sie typ z opisem cms nero xD pytam o imie i cisza kekw.

Z osob co wymieniles aktywnie chyba tylko jumpoo i keymil graja, reszta zniknela :/ i wcale sie im nie dziwie
No to nice ... popykał bym ale wiem ze...zona by mnie za to zabiła kiedy w wieku 60-70 lat skleimy ekipę dziadków i rozwalimy tych nowych ... a to będzie wstyd dla ej całej reszty <piwo>
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Dzięki... dziś mam 43 lata i miło wspominam te wszystkie nieprzespane noce - ekipę z komunikatora(nie pamiętam już nazwy) , jumpa,spinera,keimila,szak atak- głównie światy 12,19,25 czy 50 ale najfajnie to już było na arkadii - taka emerytura na lajcie
Wydaje mi się że graliśmy razem na Arkadii 3, ale to mogła to być też podróbka podpisująca się za nero.
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Kogo teraz można uznać za najlepszego gracza na plemionach? Są jeszcze gracze którzy dominowali te 10 lat temu i nadal trzymają poziom?
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Najlepszy gracz plemion to Ja
Najlepszy dyplomata to Ja
Najlepszy wodz to Ja
Ogolnie to mysle ze bede dobry na dlugo po tym jak sie ta gra skomczy z racji takiej ze bylem najlepszy na dlugo zanim sie zaczela
 
Do góry