Najlepszy gracz w historii plemion.

NadwornyBłazen

Topornik
Wynik reakcji
544
DzA z tego co pamiętam na ś15 grał w plemieniu Szept które w 30-40 osób zdominowało świat na jakiś czas. Potem poszli na 20 i założyli A.B.C. W sumie można go było swego czasu nazwać graczem kompletnym gdyż jako wódz ogarniał zarówno plemie jak i rozpisywanie akcji czy obrony, będąc jednoczesnie we wszystkim top. Zresztą w A.B.C. grało bardzo dużo dobrych graczy chociażby borg czy bierny.
Ten sławny filmik biernego jak legalnie słać szlachtę w kilkanaście ms.
Jak skończył grać w plemiona na dobre 2-3 lata wsiąkł w czołgi za moją namową.
 

DeletedUser15728

Guest
Witam starych pierników .
Miło pogawędzić i powspominać . Kawał życia poszło w klikanie .
Jakoś tak się stało ze mało kto juz gra a do tego mało czasu by się odnaleść w swiecie .
Ogolnie patrząc przez pryzmat czasu to były siwaty co sie grało i nie ma żalu za upływ lat bo o dziwo od świąt się do dziś z kilkoma osobami wymieni jakimś sms , mniej telefonem . Nie mniej tak poważnie to trzeba przyznać ze była to niezła odskocznia od problemów dnia codziennego . Grajac zaczynałem mając z 30 lat na karku a jak dzieciak wizualizowałem sobie gre:) Dziś jak sie pomyśli to była niezła frajda która przez te koalicje jakie sie robi by zamknąc swiat już raczej nie bedzie . I co gorsza to z tego co pamietam to chyba pierwszy świat taki był (edit : był to 52s https://www.plemiona.pl/archive/pl52 ) na którym to niestety zrobiłem koalicje ( grałem pod nickiem =Zaqu= , by zamknac swiat z drugim plemieniem i powstało plemie Koniec.
A że to był debiutancki taki swiat z celem zamkniecia i wypalił poszło potem już potem w kolejne swiaty .
Hmmm czy dobrze cholera wie bo teraz staje sie to aż masowo ale chyba takie są uroki gry i musi coś ewoluować .

Nie mniej jak gdzies kiedyś sie zalogowałem to na moje gra gdzies 50% ilości ludzi co kiedyś .
Nie wspominajac już swiatów gdzies na pograniczu 1-20 bo masowo ludzie sie logowali i płakali nad kontami . Był to szczyt mody plemion.

Wracajac do sytuacji to potwierdze ze grałem ( no jakies z 10 lat temu :) ) z DzA i jego plemieniem przeciwko i Wygrał topke na clasiku 2 o jakas 1-2 wioski a nasze plemie wygrało jako plemie . Sadze ze jest / był to gracz z mojego TOP-5 graczy z którymi liczyłem sie w plemionach o dużej dozie myslenia . W jednej z akcji wykazał sie naprawde duzą dozą prognozy . Poszły katay na pałace aby weszły i strąciły go z topki a mnie zaskoczył i sam poburzył sobie a nastepnei stawiał aby przed koncem powstały i tak mnie wydymmmał :) i uciekł o jakies 10k .
Nie mniej jak wspomniałem nie ma jednego gracza wodza ani plemienia . Sa na moje scisłe top-3/5 . Gdzie również mimo wszystko w latach swojej swietnosci posadził bym siebie . No ale to kończąc do roku jakiegoś mniej wiecej 2015 potem to nie wiem co sie już działo i napewno sa i byli gracze którzy zasłużyli sie by byc w gronie wybitnych . Pewnei teraz trzeba by zrobic z top-50 :)

ps. Dzieki nero za pamiec i pamietne pojedynki na 19s . BYły nie złe praktycznie tak sie bawiłem jak na 5s a sadze ze to były jedne z lepszych jakdla mnie swiatów mimo dośc dobrych innych i kilku wygranych . Nie wspominajac o pierwszych specjalach ( tez dobra zabawa)

Zresztą sporo graczy swoje swiaty chwali i to naturalne bo nigdy łatow nie było , zawsze masa czasu . hehe ile to sie nie dopiło i nie dojadło a w realu zawaliło spraw a potem nadganiało .

Podsumowujac dziekuje za ładne wspomnienia i życze wszystkim dużo zdrowia i szczescia w realu . szczególnie tym co grali kiedys u mnie lub na przeciwko . Trzymajcie sie ludzie i powodzonka . Pewnie jeszcze sie zajrzy to poczyta sie co nie co . Dzis sie zalogowałem i tak jakoś klikłem Forum a tu takie wspominki ehhhhh. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Vitor

Pikinier
Wynik reakcji
16
Jezeli chodzi o normalne swiaty to, jedynym graczem ktory mi imponowal a grałem z wieloma wielkimi od s2, to CMSNero.

Na drugim miejscu umiescilbym wielu legendarnych wodzow wymienionych tutaj jak i nie wymienionych ktorych prawie kazdy by kojarzyl.

Top3. Nazywam ich ,,Wyrownaczami Szans,, kazdy w swoim plemieniu spotkal takich i pomimo kilkukrotnej przewagi wroga w osoby i wioski, wiedzial ze ta osoba sobie poradzi. Niezlomni, niezastapieni, czesto zapomnieni.
 

JanekzSobusia

Chłop
Wynik reakcji
2
Grałem od 6 świata i spotkałem, i grałem chyba z każdym/ lub przeciwko każdemu ,,najlepszemu graczowi". Indywidualnie pewnie Keymil lub Nazareyjczyk ze światów <50. Jeśli chodzi o grę zespołową to gazda stach, wolnyjac, Narenika. Nie ma czegoś takiego jak najlepszy gracz, zależy od tego kto ile poświęca czasu na grę. Jeśli chodzi o plemiona to SE, APK i HRN to są te trzy, które zapamiętałem.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
3.927
Grałem od 6 świata i spotkałem, i grałem chyba z każdym/ lub przeciwko każdemu ,,najlepszemu graczowi". Indywidualnie pewnie Keymil lub Nazareyjczyk ze światów <50. Jeśli chodzi o grę zespołową to gazda stach, wolnyjac, Narenika. Nie ma czegoś takiego jak najlepszy gracz, zależy od tego kto ile poświęca czasu na grę. Jeśli chodzi o plemiona to SE, APK i HRN to są te trzy, które zapamiętałem.
Chyba zapomniałeś o mnie
 

DeletedUser203674

Guest
@kmic jest najlepszy, ile kont ten człowiek nie skasowal to ciężko se wyobrazić nawet