Najlepszy gracz w historii plemion.

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
Szczerze mówiąc to moim zdaniem keymilowi brakuje dużo do takiego nero czy innych ;) Ale tego, że jest dobry odmówić mu nie można
 

DeletedUser6666

Guest
Dobra, czy Keymil jest najlepszy to mu przyznam jeśli uda mu się mnie ściągnąć na s200 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
A to ciekawe, ze prowadzimy off topic na temat najlepszego dowódcy.

Najlepszy gracz sklada sie z wielu elementow, skill, glowa na karku, umiejetnosc operowania konten co do joty w kazdym jego calu, organizacja wojska oraz jego manewrowanie, intuicja, wyczucie przeciwnika i mase, mase innych rzeczy.

Glupie jest gadanie, ze ktos nie dociagnal swiata do konca to nie jest tak dobry. Drodzy panstwo, teraz swiaty sie zamykaja po ilu? Poltorej roku? Roku? Nawet mniej... Tyle ciagnac nie jest jakims wybitnym wyczynem. Zobaczcie na świat pierwszy, nie tak dawno zamykany. Ponad 10 lat?!! To jest wyczyn. I uwazam, ze ktos kto potrafi grac na najwyzszych obrotach przy 300 wiochach, tak samo moze grac na najwyzszych przy 3000, bo jak to nagle skilla zabrakło? :eek: Wszystko zalezy od checi, motywacji.

Nero, kto wiedzial jakim jest czlowiekiem wie, ze chlop przy starych swiatach nie dogralby do konca. Dlaczego? Krecilo go naparzanie od startu, ta anonimowosc w tym, ze co start zmienial nick, mysle, ze przez rzesze hejterow bylo to jemu na reke. To, ze o nim caly czas mowiono, on sie tym karmil i na fo jeszcze swoim charakterem, arogancja, lekcewazeniem, sprawial, ze nie jednemu sie gotowalo. Tez, ze startowal bez ekipy, od zera, zawsze udalo mu sie cos ulepic i tworzyc silne plemie, mowa o 40 z Sympatycznym. Jego walki z Karpiem czy Keymilem o topki to w ogole historia.

Prwda jest taka, ze niemalze od poczatku plemion jego nick jest ciagle wspominany jako legenda, jako czlowiek, ktory jest najlepszy, zawsze brany pod uwage jako murowany faworyt do topki gdzie by nie startowal, nawet teraz panowie o nim debatujecie, a on juz ladnych kilka lat nie gra. To chyba o czyms swiadczy ;)

Milej dyskusji :p
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
A to ciekawe, ze prowadzimy off topic na temat najlepszego dowódcy.

Najlepszy gracz sklada sie z wielu elementow, skill, glowa na karku, umiejetnosc operowania konten co do joty w kazdym jego calu, organizacja wojska oraz jego manewrowanie, intuicja, wyczucie przeciwnika i mase, mase innych rzeczy.

Glupie jest gadanie, ze ktos nie dociagnal swiata do konca to nie jest tak dobry. Drodzy panstwo, teraz swiaty sie zamykaja po ilu? Poltorej roku? Roku? Nawet mniej... Tyle ciagnac nie jest jakims wybitnym wyczynem. Zobaczcie na świat pierwszy, nie tak dawno zamykany. Ponad 10 lat?!! To jest wyczyn. I uwazam, ze ktos kto potrafi grac na najwyzszych obrotach przy 300 wiochach, tak samo moze grac na najwyzszych przy 3000, bo jak to nagle skilla zabrakło? :eek: Wszystko zalezy od checi, motywacji.

Nero, kto wiedzial jakim jest czlowiekiem wie, ze chlop przy starych swiatach nie dogralby do konca. Dlaczego? Krecilo go naparzanie od startu, ta anonimowosc w tym, ze co start zmienial nick, mysle, ze przez rzesze hejterow bylo to jemu na reke. To, ze o nim caly czas mowiono, on sie tym karmil i na fo jeszcze swoim charakterem, arogancja, lekcewazeniem, sprawial, ze nie jednemu sie gotowalo. Tez, ze startowal bez ekipy, od zera, zawsze udalo mu sie cos ulepic i tworzyc silne plemie, mowa o 40 z Sympatycznym. Jego walki z Karpiem czy Keymilem o topki to w ogole historia.

Prwda jest taka, ze niemalze od poczatku plemion jego nick jest ciagle wspominany jako legenda, jako czlowiek, ktory jest najlepszy, zawsze brany pod uwage jako murowany faworyt do topki gdzie by nie startowal, nawet teraz panowie o nim debatujecie, a on juz ladnych kilka lat nie gra. To chyba o czyms swiadczy ;)

Milej dyskusji :p

Tu cię zdziwie bo Nero gra dalej :) Ja sam gadalem z nim ostatnio jeszcze jak Arkadia 3 była gdzie sobie pykal
 

DeletedUser187854

Guest
no to jak grał na arkadii to musi być dobry xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

darmiarz

super darmiarz
Wynik reakcji
2.275
oj takich graczy to aktualnie jest przecie ogrom <oczy>

ze starych to się nie wypowiadam bo już wymieniliście, ale z nowych na pewno będzie to Szari - wątpię, że znajdziecie kogoś kto lepiej "ogarnia" konto.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.558
A to ciekawe, ze prowadzimy off topic na temat najlepszego dowódcy.

To temat: najlepszy gracz w grze Plemiona. Gra Plemiona nazywa się Plemiona, bo jest dla tych, którzy potrafią grać w Plemieniu. Co wiąże się również z tym, że graczem w tej grze najlepszym powinna być nie osoba, która zjedzie Cię w warunkach sztucznych 1vs1, tylko, używając mózgu, a nie tylko myszki, za pomocą innych środków... Napisałem wyżej, co składa się na najlepszego gracza, polecam przeczytać, zawsze byłem zdania, że umiejętności to tylko jeden z czynników. Dla tego to nie off topic, jak to ująłeś.
 

DeletedUser187854

Guest
o nie :( wyszło na to, że nie mogę oddać swojego głosu na najlepszego gracza, bo nie spełnia wymogów jakiegoś kartofla ;///
jak rzyć
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.558
Nie. Ja tylko tylko chciałem przez to powiedzieć, że to nie off-topic, jeśli mówimy tu o dowódcach. A najlepszego gracza rozum jak chcesz, nic mi do tego.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
A ile razy keymil startując sam bez ekipy wbijał topki i cisnął resztę? nero był świetnym graczem skillowo.

no kilka razy:)
w tym na 50 gdzie ruszyłem i dostałem sie do 40 własnie Nero :)
grałem do miliona punktów i przez ten cały czas Nero oglądał moje plecy:) Ja gralem wtedy jeszcze sam a on ze spinerem i nawet mi czesto mowil że nie może tego znieść ze nie może mnie dogonic mimo gry 24 na dobe:)
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
no kilka razy:)
w tym na 50 gdzie ruszyłem i dostałem sie do 40 własnie Nero :)
grałem do miliona punktów i przez ten cały czas Nero oglądał moje plecy:) Ja gralem wtedy jeszcze sam a on ze spinerem i nawet mi czesto mowil że nie może tego znieść ze nie może mnie dogonic mimo gry 24 na dobe:)

A potem sie obudziles? :p Moim zdaniem Nero, a keymil jest top2 jeżeli chodzi o graczy obecnie grających
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
poprostu smiesza mnie Twoje posty, bo ewidetnie albo nie grales w tamtych czasach, albo nigdy nie rozmawiales z kims topowym z tamtych czasow :D

podaj mi kilka argumentow za tym, ze nero byl lepszy skillowo od keymila? XD
 
Do góry