Najlepszy gracz świata unikatowego 158

Kleomenes I

Pikinier
Wynik reakcji
50
Ale ty masz niuniek bol dupy na moim punkcie <jupi> W każdym dosłownie możliwym temacie wspominasz o mnie, już skończ bo niedługo zaczniesz śnić o mnie i będą mokre noce a tego kolego nie przeżyje <szampan>

DeletedUser203214

Guest
Apeluję o zachowanie podstawowych zasad kultury! Nie sprzeczajmy się, to nic nie da! :)

Szkodnik

Miecznik
Wynik reakcji
238
Już się podnieciłeś nieuku i totalny nieudaczniku?
Wiedziałem, że jak rozpocznie się nauka zdalna, to będzie wysyp bezmózgów na forum, podniecających się przejęciem. Byle dostać like.

Wklej amatorze jak Cię Diakon jeździł na 145

https://pl.twstats.com/pl145/index.php?page=player&mode=conquers&id=699108010&type=lose&pn=2

A teraz won do książki
A co ma 145 do tego świata? No może jedynie to, że Diakon został po raz drugi zjechany, a krzyczał najwięcej. Teraz jedyne co słychać to jęki gdzieś z piwnicy, bo pewnie chowa się przez piorunami ;)

DeletedUser203444

Guest
A co ma 145 do tego świata? No może jedynie to, że Diakon został po raz drugi zjechany, a krzyczał najwięcej. Teraz jedyne co słychać to jęki gdzieś z piwnicy, bo pewnie chowa się przez piorunami ;)

To, że X to ostatnia osoba, która powinna szydzić z czyichś straconych wiosek.
Jest leszczem, co dostawał łomot.
Swoją drogą, jeśli Diakon jest tak słaby, to jak słaby musi być ten nieuk, który był regularnie przez Diakona jechany

Ostatnio edytowane przez moderatora: