Najlepsze obecne plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser196231
  • Data rozpoczęcia

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
204
Możecie opisać jakie obecnie ekipy dominują na plemionach? Któraś ze starych ekip jeszcze grywa?
Kto prowadzi obecnie topowe ekipy?
Po kilku latach wypadłem z obiegu i mam mgliste pojęcie o dzisiejszym ekipach, graczach.
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
Bez podziału na giełdowe i bez, które w miarę regularnie grają a nie tylko jubileuszowe jak APK czy !N!

SPEED
P!
AWW
KONFEDERACJA
DELMA
BETA
PinWin

Kiedyś bym dał jeszcze Łapankę, ale nie zasługują.
 
Wynik reakcji
59.447
Bez podziału na giełdowe i bez, które w miarę regularnie grają a nie tylko jubileuszowe jak APK czy !N!

SPEED
P!
AWW
KONFEDERACJA
DELMA
BETA
PinWin

Kiedyś bym dał jeszcze Łapankę, ale nie zasługują.
łapanka:
88 - porażka na Night
112 - wygrana w wielkiej koalicji
126 - wygrana w wielkiej koalicji + kosa w BRW razem z Wariatami na koniec świata
150 - porażka w miesiąc
169 - porażka praktycznie bez walki
175 - jak nic się nie stanie to przegrają świat gdzie wszystkie ekipy poza nimi mają łącznie jeden wygrany świat xD

Bez podjazdu do plemion które wymieniłeś poza Aww
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
Nie no AWW jakby nie patrzeć wygrało te trzy światy już więc jakąś tam społeczność mają.

Bezgiełdowe hmm może jeszcze FORZA
 
Wynik reakcji
59.447
Nie no AWW jakby nie patrzeć wygrało te trzy światy już więc jakąś tam społeczność mają.

Bezgiełdowe hmm może jeszcze FORZA
Lepiej patrzeć w jaki sposób się wygrywa światy a nie ile światów bo takie zwycięstwo na 150, 152, 169 czy 170 jest warte 50 razy więcej niż zwycięstwo na ogórkowych światach. Są przyzwoici jak na światy z giełdą, ale absolutnie bez podjazdu do Bety, Konfederacji i PinWin
 

Pan de Surmont

Miecznik
Wynik reakcji
238
Możecie opisać jakie obecnie ekipy dominują na plemionach? Któraś ze starych ekip jeszcze grywa?
Kto prowadzi obecnie topowe ekipy?
Po kilku latach wypadłem z obiegu i mam mgliste pojęcie o dzisiejszym ekipach, graczach.

Z tych naprawdę starych ekip to Oj... grało na s174, gdzie, o ile wiem, przytłoczyła ich przewaga liczebna. Ale wygrali Classica (chyba z półtorej roku temu). Trzon to "diabeł", "gall anonim", "desmond" - nicki zapewne dobrze ci znane. Ale jest to oczywiście ekipa w nowym kształcie.

A z reszty starych plemion: Speed właśnie wygrywa s172, ale w mojej ocenie był to świat bez historii. Przed s100 byłoby nie do pomyślenia, by na innym świecie niż taki z odkryciami, można było wygrać tak małym kosztem. RO plemienia jest porównywalne z przeciętnym RO zwykłego frontowca na s99.

No i oczywiście P!. Z tego, co wiem, projekt się miał kończyć, ale póki bulwa organizuje ludzi na start, póty plemię się trzyma. Część starych graczy nadal jest w głównym członie, doszło też trochę nowych nicków po s150. Wygrywają właśnie świat s170, na którym po raz kolejny wyszli obronną ręką z przegranej sytuacji dyplomatycznej (wyglądało to może nawet bardziej tragicznie niż na s137).

A zatem dinozaury jeszcze grają. Ale ta gra chyba po s200 się skończy. Pytanie, czy do tego czasu jakieś plemię przegoni P!, które będzie miało na koncie przynajmniej 6 wygranych światów? Ciekawe... Kiedyś trudno było sobie wyobrazić 4 wygrane światy - magiczna liczba nie do przekroczenia :) - nieźle się pozmieniało.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
8.865
Bez podziału na giełdowe i bez, które w miarę regularnie grają a nie tylko jubileuszowe jak APK czy !N!

SPEED
P!
AWW
KONFEDERACJA
DELMA
BETA
PinWin

Kiedyś bym dał jeszcze Łapankę, ale nie zasługują.
Z tą konfederacją to bez przesady. Stawianie ich w jednym rzędzie z P! czy SPEED to chyba największe splunięcie w twarz @Araagorn i @Keymil LoveOrHate jakie można zrobić XD
BETA? Może za starych dobrych czasów, teraz imo przeciętniacy kompletni.
AWW nie znam, ale pamiętam że @kociake (on tam rządzi?) był bardzo ambitny koło 132 świata i super że udało mu się zrobić jakiś projekt.
Z plemion co już nie grają to SSS się na pewno wyróżniało rok/dwa temu, dałbym też Szale/FORZE (gdziekolwiek jest @Szari. tbh)
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
@husqa*strongmaman Bardziej mi chodziło o społeczność jaka sobie zbudowały te plemiona i w miarę regularnie ze sobą grają. Wiadomo, że historycznie to jest bardzo dużo lepszych plemion chociażby Piska itp.
 
Do góry