Najlepsze obecne plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser196231
  • Data rozpoczęcia

Araagorn

Rycerz
Wynik reakcji
3.063
Z tych naprawdę starych ekip to Oj... grało na s174, gdzie, o ile wiem, przytłoczyła ich przewaga liczebna. Ale wygrali Classica (chyba z półtorej roku temu). Trzon to "diabeł", "gall anonim", "desmond" - nicki zapewne dobrze ci znane. Ale jest to oczywiście ekipa w nowym kształcie.

A z reszty starych plemion: Speed właśnie wygrywa s172, ale w mojej ocenie był to świat bez historii. Przed s100 byłoby nie do pomyślenia, by na innym świecie niż taki z odkryciami, można było wygrać tak małym kosztem. RO plemienia jest porównywalne z przeciętnym RO zwykłego frontowca na s99.

No i oczywiście P!. Z tego, co wiem, projekt się miał kończyć, ale póki bulwa organizuje ludzi na start, póty plemię się trzyma. Część starych graczy nadal jest w głównym członie, doszło też trochę nowych nicków po s150. Wygrywają właśnie świat s170, na którym po raz kolejny wyszli obronną ręką z przegranej sytuacji dyplomatycznej (wyglądało to może nawet bardziej tragicznie niż na s137).

A zatem dinozaury jeszcze grają. Ale ta gra chyba po s200 się skończy. Pytanie, czy do tego czasu jakieś plemię przegoni P!, które będzie miało na koncie przynajmniej 6 wygranych światów? Ciekawe... Kiedyś trudno było sobie wyobrazić 4 wygrane światy - magiczna liczba nie do przekroczenia :) - nieźle się pozmieniało.

Przy obecnym poziomie tej gierki wygrywanie przychodzi znacznie łatwiej więc może ktoś przebije nasze 6 wygranych.
Z tego co mi się obiło o uszy to apetyt jest na kolejne wygrane.
 
Do góry