Najlepsze obecne plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser196231
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser196231

Guest
Hej, chciałem się zorientować które obecnie grające plemiona są najlepsze i zaprosić do dyskusji :)
Mam również swoje typy, które wg. mnie obecnie prezentują najlepszy poziom i mają w swoich szeregach wiele mocnych osobowości :D
Otóż ze świata 113 jest to niewątpliwie P!
Ze świata 100 są to N! i SPEED
i ze świata 99 HEG,BRAWO i Piska
Uważam, że to jest obecnie TOP6 plemion grających aktywnie teraz. Chyba przyszło nowe pokolenie - chociaż w zasadzie nie tak nowe bo te plemiona już wygrały nie jeden stary świat i wciąż grają na wysokim poziomie, ale kiedyś mówiąc o najlepszych wskazywało się (słusznie bądź nie, nie mi to oceniać - lud tak mówił) Ojki/NY/Elite/HEG(które jedyne z nich wciąż gra), więc trendy i rozkład sił w świecie plemion uległ znaczącej zmianie. Co więcej wszystkie te plemiona mają na karku światy, wiec możemy obserwować ich grę :D

Myślę, że mogły by się załapać jeszcze Cyferki ze 101 ale nigdzie ich nie widać :D A jakie są wasze typy? nudno na tym forum :p
 

bartek8787.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
164
P! gdziekolwiek nie wbiją to zawsze robią sporo zamieszania.

Myślę że to najlepsze z aktywnych plemion
 
Wynik reakcji
1.151
Ogólnie Cyferki to skład NWW i NY a gracze tych plemion grają na s99 w HEG oraz s109 jak i 113. Tam można spotkać rodowitych najemników jak też ekipe Cyferek pozdrawiam jako jeden z ich graczy :)

s99:
Tam widzę Hegemońskie Legiony ze stali kontrolują sytuację na świecie i ich pozycja jest znaczna. Mają w składzie świetnych graczy i wiernego sojusznika Arryn.
Walka tam trwa a grałem tam i odpuściłem bo miałem na karku s70 oraz start na s100 i 101.

s100

Tu mowa pierw o eNkach więc.
Chłopie nie wiem skąd to urwałeś że są najlepsi na s100 ?

Toż to zdrajcy i dymacze sojuszników :D Każdego po kolei wyrolowali dla wiosek eNki sie dopadly do koryta.
Nocne wjazdy w sojusznika i to jest najlepsze plemie ?

Speed plemie dynamiczne z ludźmi wiedzącymi czego chcą statystyki mówią same za siebie a i zarząd ma też wielkie znaczenie jak i doświadczenie w prowadzeniu plemienia na pełnym gazie.Coraz to potężniejsze akcje z dużą ilością przejęć jak i wybijaniu w ogromnych ilościach wrogiego deffa.Teraz Speed działa na dwóch terenach jeśli będą łamać obie strony to eNki które niby są najlepsze zostaną zgniecione. Pozdro
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser180750

Guest
Szczerze, to nie ma już nowych plemion trzymających poziom, jak się pojawią na jakimkolwiek świecie "stare" ekipy, to wiadomo, że dany świat prędzej czy później wygrają. To się zaczyna robić smutne, bo nie ma już takiej zabawy jak kiedyś.
Zdecydowanie najlepszym plemieniem dla mnie jest oczywiście P! pod którego banderą gram.
 

DeletedUser193059

Guest
To jeszcze chyba wypadałoby zdefiniować czy nie zależy to od warunków świata (farma czy bez farmy;))
 

Prokurator mamusiek

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.293
Najlepsze obecnie plemię - Playerboy!, czyli P! Oczywiście po dołączeniu PLN.

Wyrażenie "najlepsze plemię" jest również ciężkie do zdefiniowania. Wielu graczy nie uznaje kretowania jako elementu gry. Często można usłyszeć, że najlepsze plemię składa się z frontowców, długodystansowców, zaufanych graczy itd. W moim rozumieniu chciałbym zwrócić uwagę, że plemię jest jak cebula - ma wiele warstw :D Dyplomacja, zaufanie, organizacja, frontowcy itd. Nie uważam, że stricte frontowe umiejętności są mega ważne. W plemionach od zawsze gra się zespołowo. Co 2-3 tygodnie wyprowadzana jest akcja plemienna, która testuje organizację obrońcy (oczywiście, jeśli jest dobrze rozpisana i wykona). Jeśli organizacja plemienia tutaj nawali to istnieje duże prawdopodobieństwo, że plemię zostanie przełamane. Przygotowanie obrony jest największym sprawdzianem jakości plemienia. Jeśli organizacja jest na wysokim poziomie to nie trzeba będzie wyciskać z siebie siódmych potów, żeby skutecznie bronić się. Plemiona, które mają z tym problem muszą liczyć na umiejętności frontowców. A z frontowcami jest jak z klockami domino - wystarczy przełamać jednego, a motywacja spadnie następnemu, który lada moment również zostanie złamany :) i tak dalej.

Wiele razy moje plemię znajdowało się w dyplomatycznej dziurze, załatwione frontami z każdej strony. Ostatnia taka sytuacja na s121. Błędem byłoby pozwolenie każdemu frontowcowi na popisywanie się swoimi indywidualnymi umiejętnościami :) Sam byłem na jednym z takich frontów i teoretycznie mogłem próbować walczyć z wrogiem. Wiązałoby się to z utopieniem kilku offów, aby od czasu do czasu przejąć wioskę. Zysk nieproporcjonalny do strat, a pompujący jedynie moje własne ego. Tymczasem cały potencjał był ładowany w konkretny odcinek frontu, gdzie dzięki tej samej ilości offów zysk był zdecydowanie większy.

A co do kretów to istnieją od zawsze i kto ich nie potrafi wykorzystać ten traci :D Jeśli plemię nie jest w stanie zabezpieczyć swoich poufnych informacji to wykazuje brak zgrania. Jest to gra strategiczna i wojna toczy się nie tylko na płaszczyźnie militarnej, ale i dyplomatycznej, organizacyjnej, szpiegowskiej i takiej na jaką pozwalają zasady gry + umowy między plemionami. Słowa są ogromną siłą i jeśli potrafimy przekonać innych do współpracy to dlaczegoż nie wykorzystać tego podczas wojny?

W P! wszystkie te elementy są na wysokim poziomie. Dla rozrywki podam kilka przykładów:
1. PLN, które teraz gra w P! zorganizowało kreta w radzie każdego plemienia (s105) - rozwinięty system szpiegowski :D
2. P! przekonało w primę aprilis wroga do fuzji (s113 - w internetach wystarczy wpisać "meksyk śmieje się z lejde yt" i włączyć napisy) :D
3. Trzy wygrane światy z rzędu (s91, s105, s113, może niebawem będzie czwarty 121)
4. Wielokrotne zwycięstwa nad zdecydowanie większymi koalicjami (s105, początki s113, początki s121)

Więcej mi się nie chce myśleć :d W każdym razie jestem pod ogromnym wrażeniem różnorodnych zdolności graczy P! :d Wielu z nich mi czymś imponuje i wielu uważam za najlepszych w swojej dziedzinie. Moja opinia co do najlepszego plemienia jest oczywiście subiektywna i odnosi się do mojej definicji bycia najlepszym :D
 

Kopi

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.374
A.P.K (zwyciezcy s.50 i s.100 jako koalicja) Speed (zwyciezcy s.100 w koalicji, czy gdzies indziej? Nie wiem), Bravo (zwyciezcy s.83 i s.99, jakby nie patrzec mocne swiaty:)
* z tymi mialem stycznosc, stad nominacja.

Dorzuciłbym Pis-Ka.
Zwyciężyli na 11sw , na 83 przegrali z Brawo ale slyszałem, ze długo bronili sie z kilkukrotnie wiekszym przeciwnikiem, sw 99 wygrany z Brawo w pieknym stylu (4 miesiące skutecznie grali sami vs HEG,Shadow i Brawo, a na koniec jeszcze wygrali ten swiat) :)
 

DeletedUser121776

Guest
Jak najbardziej.
W koncu, miedzy innymi, moja znajoma zakladala to plemie na s.11;]
 
Do góry