Najemnicy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13478
  • Data rozpoczęcia

Chwila prawdy :P

  • Dobry pomysł

    Głosy: 5 12,2%
  • Zły pomysł

    Głosy: 23 56,1%
  • Trzeba dopracować

    Głosy: 12 29,3%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 2,4%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser13478

Guest
Mam mały pomysł aby wprowadzić do gry najemników. Nie były by to nowe jednostki ale pikinierzy, miecznicy i topory których również najmowało by sie w koszarach natychmiastowo. Dziennie można by było nająć np 100 najemników, którym płaciło by sie dziennie połowe ceny zwykłej jednostki a przy najmowaniu podwójną cene zwykłej jednostki, zajmowali by tyle samo miejsca w zagrodzie co zwykłe jednostki. Mogli by być dodatkową obroną w razie ataku. A jesli nie dostali by zapłaty buntowali by sie i np niszczyli losowy budynek x ilość leveli.

Co o tym sądzicie?
Czekam na komentarze

ps. Przepraszam za błędy jeśli jakieś przeoczyłem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Najemnicy

jakby byli tańsi i można byłoby najmować ich za podwójną cenę ale na tydzień potem odchodzili by
dobry pomysł, ale należy dopracować
 

DeletedUser

Guest
Odp: Najemnicy

Zdecydowanie na nie. W dalszym etapie gry problemem nie są surowce, a właśnie czas rekrutacji jednostek. Dlatego jak ktoś ma przewagę teraz, to z czymś takim będzie miał jeszcze większą przewagę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Najemnicy

Jednostki musiały by być
-droższe
-słabsze
-wolniejsze
-dniówka (płaca za dzień)

+nie zajmowały by miejsca w zagrodzie
+pojawiały by się natychmiast

Jeśli tak by było to bym się zgodził inaczej to nie...

I tak tego nie wprowadzą.

Co do wypowiedzi smigla to sie zgadzam. Lecz i tak surowców brakuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Najemnicy

Według mnie takie jednostki to dobry pomysł tylko trzeba dopracować koszty takie wojska na wynajem są w grze Tropico
 

DeletedUser11788

Guest
Odp: Najemnicy

Może ifajnie było by z taką jednostką, ale to dla graczy, takich co grają już bardzo długo na jakimś swiecie był by zbyt wielki bonus, przeciwko tym słabszym.
 

DeletedUser14905

Guest
Odp: Najemnicy

1. Takie pomysły były.
2. Nie ułatwiajcie tej gry, tylko ją nieco utrudnijcie żeby nie była taka "zaklepana".
 

DeletedUser11881

Guest
Odp: Najemnicy

Niezły pomysł. Mi się podoba ,ale powiem to samo co mój poprzednik w odp. "Może ifajnie było by z taką jednostką, ale to dla graczy, takich co grają już bardzo długo na jakimś swiecie był by zbyt wielki bonus, przeciwko tym słabszym. "
 
Status
Zamknięty.
Do góry