Najczesciej banowany gracz

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 699827149
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 699827149

Guest
Taka refleksja mnie naszła...jak widzę ten czerwony napis Kmic to mimo że moje początki gry sięgają 2006/2008 rok to ten pan zbanowal mi przynajmniej z 15-20kont z topki - czesto top1 czy top2 za jakieś bzdury ... + konta dodatkowe etc..(ale nie niżej jak top20) to mysle że Pan Kmic skasował mi (lub nam-kazdy wie o kim mowa) przynajmniej z 40-50kont przez te lata jak grałem...pytanie do Kmica - czy macie jakąś chmurę to bym poprzypominal dziesiatki kont z topki zbanowanych...ale żeby była jasność - kazdy ban w mojej opinii był nieuzasadniony ...
 

Deleted User - 699827149

Guest
Hehehe tak , zgadzam się, jak chcesz w życiu coś zarobić to wpisz sobie w CV składając podanie o pracę do mojej firmy...(
 

SirLordKens

Miecznik
Wynik reakcji
158
Taka refleksja mnie naszła...jak widzę ten czerwony napis Kmic to mimo że moje początki gry sięgają 2006/2008 rok to ten pan zbanowal mi przynajmniej z 15-20kont z topki - czesto top1 czy top2 za jakieś bzdury ... + konta dodatkowe etc..(ale nie niżej jak top20) to mysle że Pan Kmic skasował mi (lub nam-kazdy wie o kim mowa) przynajmniej z 40-50kont przez te lata jak grałem...pytanie do Kmica - czy macie jakąś chmurę to bym poprzypominal dziesiatki kont z topki zbanowanych...ale żeby była jasność - kazdy ban w mojej opinii był nieuzasadniony ...
Trzeba było grać czysto to by nie było banów nobku :)
 

3 ananasy

Pikinier
Wynik reakcji
29
Nieaktualny poradnik. Musisz napisać poradnik do gry na jednym koncie w 3-4 graczy. Co dany gracz ma robić o danej porze dnia. Inaczej nie wypada.
 

JanekzSobusia

Miecznik
Wynik reakcji
308
Po prostu zapamiętałem cię jako osobę, która skromnością nie grzeszy.

Zrobiłeś temat o samym sobie xD to chyba wystarczy za komentarz.
 
Do góry