Nagrody

  • Rozpoczynający wątek Juliusz Gajusz Cezar
  • Data rozpoczęcia

czy powinny byc nagrody?

  • Oczywiscie

    Głosy: 84 65,6%
  • Zdecydowanie nie

    Głosy: 33 25,8%
  • Nie wiem

    Głosy: 11 8,6%

  • W sumie głosujących
    128
Status
Zamknięty.

DeletedUser7472

Guest
Odp: Nagrody

ja tez gubie sie na koncie premium
a najlepszymi nagrodami bylybynaprawde drobiazgi np plakat plemion; odziez z logiem plemiona; umieszczenie na stronie glownej najlepszego gracza kazdego swiata i najlepszego plemienia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

Dla mnie bez sensu, wybacz ale pozycja w rankingu już jest nagrodą - masz satysfakcje, po za tym ta gra to zwykły produkt który kupujemy płacąc premium. Myślisz, że właściciele tej gry interesuja sie kto jest w top 100? dla nich mozesz byc na 20000 miejscu byle bys wyslal smsa :)
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: Nagrody

hehe...
Konto premium na 2 miechy dla wszystkich z top100 na pewno nie wypali, bo są to osoby, z których głównie się utrzymuje cały serwis. Jeżeli dostaliby za darmo to kto by kupował? Grałem w thecrims ho.. ho.. przez 4 edycje? Racja dostaje się dolary, niegdyś xbox'a również kiedyś można było zgarnąć koszulki z logiem TC. Ale gra w TC polega zupełnie na czymś innym, tam nie grasz dla przyjemności tylko dla ... pieniędzy? szpanu? respektu? Żeby tam zdobyć główną nagrodę trzeba wypruć flaki, być synem komputera, albo trzeba się rozdwoić. W tej edycji wygrał mój sąsiad, ale co mu po tej wygranej, jak grali w 15 osób? Każdy z nich miał określone godziny pracy:p Według mnie to już nie jest gra...
Plemiona są zupełnie inne. Może nagroda powinna czekać na ostatecznego zwycięzce, który zaludni cały świat, będzie mieć ponad milion wiosek oraz 12 000 razy tyle punktów. Kiedy się to stanie? Za 50 lat? Cieszmy się, że plemiona się jeszcze nie skomercjalizowały.
Chcecie nagrody? To JG będzie musiała znaleźć sponsorów, może Coca Cola, albo Durex? Wtedy dopiero zacznie się kicz, a gra zamieni się w horror. Nie liczcie na prezenty za konta premium, z tego co mi wiadomo, to w Polsce rynek kont premium stoi najgorzej, przez co nowe światy powstają zbyt wolno.
To na tyle co miałem do powiedzenia:p

Bardzo mądre słowa:) Jak grałem w tc to jak wylądowałem w szpitalu to potrafiłem rzucac klawiaturą itp.:p Wielu ludzi nagrody uzależnią, maniacy nie dadzą szans ludziom, którzy relaksują się przy plemionach...
 

DeletedUser3705

Guest
Odp: Nagrody

lol zbyt wolno powstaja nowe swiaty a to ciekawe
od 8 do 9 byla przerwa kilku dni o ile sie nie myle

nie mam zamiaru tego tłumaczyć, zapytaj się adminów, bo do JG albo drubensa to nie ma co słać PM bo i tak tego nie przeczytają:p
 

DeletedUser7968

Guest
Odp: Nagrody

ale pomyślcie jakby się zmieniał ranking to co wtedy każy by musiał coś dostać i to nie byłoby tylko 100 nagród na 10 światów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

Po prostu nagroda na koniec SP za 3 first miejsca i za plemie ;)
 

DeletedUser7472

Guest
Odp: Nagrody

ale pomyślcie jakby się zmieniał ranking to co wtedy każy by musiał coś dostać i to nie byłoby tylko 100 nagród na 10 światów

na top 10 trzeba se utrzymac minimum tydzien zeby dostac "nagrode" i kazdy moz edostac jedna nagrode na 3 miesiace
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

JCG fajnie ci to mówić, jesteś na pierwszym miejscy na 3ś i jeszcze do tego chciałbyś KP za darmo, jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

Jestem za darmowym premium dla TOP20- miałbym wtedy na okrągło :D Szkoda, że pomysł bez szans :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagrody

Nie zgadzam się. Pomysł głupi, naprawdę. Korzyści z tego będą mieli tylko wygrani a z pieniędzy z kont premium można by utrzymywać serwer. Chyba, że jesteście pazernymi świniami, i was serwer nie interesuje. Nagrodą może być umieszczenie nazwy gracza na stronie - i tyle. Chcecie pieniędzy i nagród? To do nauki się bierzcie.
Jestem na NIE. Stanowcze Nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry