Nagrody rzeczowe za specek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser178225
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser178225

Guest
Witam, mam pytanie do szanownego suportu ile trzeba czekać na ich "upominek od innogames"?
Z chłopakami czekam już chyba 10 dni ponad i nie widać nic?

Takie skromne pytanie, bo ja janusz nie wyobrażam sobie takich rzeczy... rozumiem że kiedyś nagrody za mistrzostwa do chłopaków szły 2 miesiące ale bez przesady XD
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Pytania w tej sprawie sugeruję składać poprzez system supportowy - na forum nie poruszamy spraw czyichś przesyłek, a inni Gracze raczej nie są zamieszani w sprawę tej jednej ;)
 

DeletedUser178225

Guest
Raczej tak, ale tylko tu możemy liczyć na miarę szybką odpowiedź...
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
No bez przesady :D tak czy inaczej sprawa musi być rozpatrzona w tickecie, a to, że Opiekun Projektu odpowiedzialny za rozdawanie nagród nie ma tylko Twojej sprawy w kolejce i żadnych innych, tylko trochę jednak jest, to dzień-dwa czekania na odpowiedź to wcale nie jest dużo :)
Jesteśmy ludźmi, nie robotami - OP zresztą tak samo i jak my mamy względnie mniej obowiązków (choć więcej spraw kończy jednak na naszym, jako Operatorów, szczeblu - kwestia zakresu obowiązków i umiejętności rozwiązania problemu, który ma Gracz), tak OP mają ich jednak "trochę" więcej, co nierzadko umyka Graczom.
 

DeletedUser178225

Guest
Może i ma więcej, ale raczej moja zgłoszenie powinno doczekać się odpowiedzi od opiekuna danego światu w tym przypadku świata.
Wszystko jestem w stanie zrozumieć, wszyscy mają swoje sprawy :D

Ale jeśli moje zgłoszenie zostało
2018-12-01 11:09:24

Odpowiedz od operatora 2018-12-03 10:58:59 brzmi szablonowo o przekazaniu jej dalej. I od tamtej pory nic.

A druga sprawa to dzień/dwa w przykładowym nie słusznym banie czy coś w tym rodzaju a wiemy że takie są robi różnice. Wyklucza gracza na całą blokadę bo odpowiedz średnio co 40h przychodzi :D

Także jeśli ktoś już nie ma czasu na pilnowanie takich spraw to raczej powinien się zastanowić, spraw macie trochę fakt ale niestety macie światy na max 6 kontynentów więc co za tym idzie macie mniej graczy do obsługi :)

Aż strach pomyśleć w sumie co by było gdyby jak na początku tej gry światy liczyły po 4x więcej graczy średnio niż teraz to na odpowiedź podejrzewam że trzeba było by czekać tygodniami :)
 

darma Sh4Me

Łucznik
Wynik reakcji
318
Dołączam się do pytania

Minęło 20 dni od zakończenia specka a support nic nawet nie odpisał.
A na odpowiedz czekam już 17 dni
To jest jakaś kpina.

Pierwsze skontaktowanie się z supportem dotyczące nagród 2018-12-01 13:05:00
 

darma Sh4Me

Łucznik
Wynik reakcji
318
Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Musiałem na nią czekać równo 20 dni od wysłania zgłoszenia lecz w końcu dostałem odpowiedź zwrotną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry