Nadanie sensu grze :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20307
  • Data rozpoczęcia

Czy tak to powinno wyglądać?

  • Tak - wreszcie by miało to jakiś większy sens

    Głosy: 365 48,0%
  • Nie

    Głosy: 330 43,4%
  • Nie bo i tak zawsze głosuję na nie ;-)

    Głosy: 66 8,7%

  • W sumie głosujących
    761
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Oznacza to, że liczba graczy będzie ograniczona. Jak w Classicu.


NIE
 

DeletedUser126423

Guest
Jestem na tak...

Ale jest coś do poprawy :)

Ja bym zrobił to tak,że lepiej robić taką rozgrywkę:

startuje przykładowo z 1 świata eliminacyjnego (potem są "przetrwanie") i startuje ludu na eliminacjach 1000 - potem przechodzą na przetrwanie (robione są kolejne swiaty z tej serii) i kolejne ostatnie 50 odpada za gry i tak w kółko.Jak już dojdzie do 50 przetrwania to będzie odpadało po 10 a następnie pojedynczo.

I tak będzie robione już zawsze :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser106372

Guest
Słuchajcie ile ludu na max zakwaterowaniu może grać

jeśli mamy świat 3x3

100 wiosek x 100 wiosek = 10 000 wiosek.

teraz ten wynik razy 9 kontynentów mamy 90 000 wioch, a więc przy maksymalnym 100% zakwaterowaniu może być tyleż graczy.

Więc według mnie ta liczba nadto wystarczająca
 

DeletedUser106461

Guest
Jestem oczywiście na tak. Jest jedyny naprawdę sensowny pomysł.
 

DeletedUser

Guest
od tego masz szybkie, a inni gracze chcieliby na tych swiatach tez troche pograc...jak juz to np. co 3 świat bylby taki...ale jestem na NIE

PS. ale nie uwzgledniles tego ze jeden gracz nie wypadałoby zeby atakowal wspolplemiencow...(np, 1 gracz ma 180.000 P. a reszta z plemienia ma łącznie 1.000.000 P. ;)>czyli np. 75.000 P. x 13 graczy + 1 gracz z 25.000 P. a wiec razem by go zjechali<) a pozatym 9 kontynentów to łatwo przejac nie jest :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser123170

Guest
Mędrcy z kosmosu... ale fakt faktem żę było by bardziej ciekawie gdyby taki świat powstał ;)
Pozdro
 

DeletedUser

Guest
W końcu jakiś pomysł lepszej klasy, nie jest on głupi ale !

Plemiona

Plemiona to przeglądarkowa gra online, której akcja osadzona została w średniowieczu. Każdy gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i chwały.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak ale mam co do tego wątpliwości trochę ograniczeń by się przydało i w ogóle ale ja by zobaczyć i wprowadzić taki pomysł to można by się zdziwić bo wtedy było by strasznie dużo światów są ograniczenia na the-west ale i tak gracze ich nie chcę więc tak ale na próbę.
 

DeletedUser131148

Guest
super pomysł!!!!!!! Tylko że gra by się kończyła jak by jedno plemię albo (jeśli gracz jest bez plemienia) konkretny gracz miało wszystkie wiochy! Mapę by się powiększyło i by gra trwała dłuuuuuuuuuuugo!!!!!! Ale żeby gra się nie nudziła trzeba by dodać dużo nowości (jednostki i budynki nowe przede wszystkim)! Pomysł fajny bo w końcu jakiś sens będzie a nie tylko bezsensowne nawalanie!
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem dobrze jest tak jak jest panowie wyżej podali już wystarczające argumenty a ja nie będę ich cytował.
 

DeletedUser106372

Guest
no powiem że ten niemiec na de1 wygrywa...11 000 wiosek :D

ja przy zamknieciu de2 miałem 1700 wiosek :D
 

DeletedUser81602

Guest
.
a ja mam jeszcze inne pomysły aby urozmaicić gre..



pierwszy pomyślunek to Łączenie światów.. ;o)
oj by się działo kiedy nagle pojawia się na obrzeżach świata załóżmy 3
świat np 7.. oj by się działo... ;))


drugi to dać możliwość napływu nowych graczy (nowe nicki)
Wtedy grupy ludzi nie bedą ładować się w nowe światy ale bedą
próbowały znów zacząć tam gdzie kiedyś..


trzeci, to granie na światach równoległych..!
polegałoby to na tym że jakaś część/części mapy
byłyby wspólne z tymi samymi częściami mapy z innego świata ale czad ;o)



wiem , wiem.. pora spać ;))
 

DeletedUser

Guest
pierwszy pomyślunek to Łączenie światów.. ;o)
oj by się działo kiedy nagle pojawia się na obrzeżach świata załóżmy 3
świat np 7.. oj by się działo... )

ale by się działo :) jestem za !
 

DeletedUser123308

Guest
Nooo...ciekawe...ale jak by plemie to zrobiło..nie gracz :D
Plus, że na tych światach musiał by być limit graczy w plemieniu (45-65)
 

DeletedUser95328

Guest
Pomysł boski tylko...Faktem jest jak już ktoś napisał, że po 2-3 godzinach trzeba by było zamknąć rejestracje...Troche szkoda.Ale i tak jestem na tak bo ten Niemiec co ma 11tys. wiosek ma te 11tys. wiosek ale jeszcze dalekooooooo bo tam jest z kilkaset tys. wiosek więc...Podsumowując jestem na TAk!!!!

PS:Można wprowadzić taki jeden świat na próbe!!!:)
 

DeletedUser132190

Guest
3x3 to by było za dużo.

Proponowałbym stworzyć jeden kontynent, czyli 100 x 100 = 10000 wiosek

Wystarczająco ilośc według mnie.
 

DeletedUser95328

Guest
3x3 to by było za dużo.

Proponowałbym stworzyć jeden kontynent, czyli 100 x 100 = 10000 wiosek

Wystarczająco ilośc według mnie.

no bez przesady...teraz jest przykładowo na niektórych św. np. 90 kontynentów i jest dobrze.A te 9 kontynetów to próba na maxa i pewnie sie nie zgodzi administracja a ty chcesz jeden kontynet!!!???!?!1Niema szans a poza tym to by była klapa pewnie bo po 1 godzinie trzeba by było zamknąć rekrutacje...
 
Status
Zamknięty.
Do góry