Nadanie sensu grze :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20307
  • Data rozpoczęcia

Czy tak to powinno wyglądać?

  • Tak - wreszcie by miało to jakiś większy sens

    Głosy: 365 48,0%
  • Nie

    Głosy: 330 43,4%
  • Nie bo i tak zawsze głosuję na nie ;-)

    Głosy: 66 8,7%

  • W sumie głosujących
    761
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Z tą drugą propozycją się zgodzę, odnośnie jednego gracza władającego światem. Tyle, że zanim ten człowiek przejął by te wszystkie wioski, to by to dużo czasu zajęło.
 

DeletedUser

Guest
Moglo by to byc jako dodatkowe swiaty za pp... albo takie szybkie.
 

DeletedUser88253

Guest
Classic niedługo zdejmą. Pierwsze światy być może też polecą niedługo. Koniec gry nastąpi, to nie RPG że musisz dojść do ostatniej misji i pokonać smoka wawelskiego. Na NIE
 

DeletedUser

Guest
Nie uważam by gra na 9 kontynentach była ciekawsza niż gra na takiej mapie jaką mamy do dyspozycji teraz.
:confused:

warto mjeszcze zauważyć że ta gra to plemiona plemiona ludzie. Zresztą samemu dużo się niedożyje . Próbowałem z 3 razy.


No a o czasie potrzebnym do objęcia już nie wspominam. Predzej bym posiwiał(15)


na nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
JESTEM NA NIE
dlatego że to by własnie sprawiało ze gra stała by sie bezsensowna!
Po co miałbym grać rok skoro i tak potem ktoś by ogłosił że zajełem na przykład 1000 miejsce i graj se od nowa.....tak naprawde wiele sie cały czas zmienia ciagle sie zmieniaja najlepsi gracze plemiona sie rozpadaja powstają nowe itd:D
PZawiazuje sie przyjaznie takze gdy ma sie duzo pkt
Moim zdnaiem to by sprawiło ze gra stałaby sie bezsensu bo i tak po jakimś czasie wszystko bysmy tracili i od nowa....
to tak jakby zbudowac miasto dać ludzią dach nad głową a potem powiedziec ze juz to miasto sie znudziło nadamy życiu sens a my je burzymy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser100256

Guest
Generalnie nie chodzi tu o pojedyńczych graczy. Chodzi o tworzenie plemienia. Można powiedzieć, że w tym systemie gra ma kilka etapów, a ostatni jest najważniejszy - wojny między plemionami. Ta gra daje strasznie dużo możliwości strategicznych co do "Plemienia", jeden gracz ma ograniczoną możliwość działania.
I sądzę, że taką prawdziwą konsekwencją końca danego świata byłoby zagarnięcia przez jedno plemie całego świata - co naprawdę wiąże się z wytrwałością i niesamowitym zgraniem - a co zapewne jest możliwe.

Co do propozycji Twojej, to oczywiście jestem "ZA" - ponieważ wychodzę z założenia, że; nowe zasady dają nowe możliwości:)
Warunek - jeden świat z takimi możliwościami stworzony na początek i na próbe.

Po przemyśleniach mogę się z tym zgodzić, aczkolwiek wątpi aby to zostało wprowadzone...
 

DeletedUser

Guest
Witam

gram w plemiona już długo ale po pewnym czasie człowiek dochodzi do wniosku,
że to jak teraz to wygląda to jest bez sensu
- chodzi mi o koniec gry a dokładniej jego brak

wynika to z tego że plansza gry jest tak duża że zgromadzenie wszystkich wiosek przez jednego gracza praktycznie nie jest możliwe (no może dla fanatyka) zarządzanie 300 wioskami już jest problemem nie mówiąc o dodaniu do tego jednego zera 3000 ;-)

moja propozycja jest taka
1. nowe światy startowały by z mapą 3x3 kontynenty - czyli stosunkowo nieduża
2. gra przebiega do czasu aż cała mapa zostanie przejęta przez jednego gracza - wówczas świat zostaje zamknięty i ogłoszone są wyniki (rankingi)

po wygranej/przegranej bitwie gracze startują na kolejnym świecie

według mnie było by to dużo ciekawsze - tak jak gra się w gry strategiczne - przeszedłem jedną planszę to gram w drugą
a tak to gracze po przejęciu jakiś 200-300 wiosek kończą bo przecież nie będą grali do stanu 150 000 wiosek (nie wiem ile ich jest na świecie ale jak coś to zaniżyłem ;-)

proszę o głosowanie
i wypowiedzi

Nie
Na 1ś niemieckich plemion gość miał:
Rang Name Stamm Punkte Dörfer Punkteschnitt Dorf
1 Tapion16 GbF 131.500.166 11739 11202


i jakoś sie da grać!

oto link do rankingu 1ś niemieckiego:
http://de1.die-staemme.de/guest.php?screen=ranking
 

DeletedUser

Guest
Ej tam GBF świat przejeło wróże im szybki rozpad jeszcze z pół roku może rok bo nie będzie co farmić:D
 

DeletedUser

Guest
nie!!

Ja wole żeby było tak jak jest tak mi sie to bardziej podoba
 

DeletedUser99417

Guest
pomysł jest bez sensu jeśli to miało by być rok czy co to było by strasznie słabo ja gram 7 miesięcy i sopiero zaczeła się jakaś wojna czy narszecie tak urisłem w siłe że jade dobrą gościuwe nagle chce przejąć wioske a tu mi wyskakuje przepraszamy ale to koniec tego świata bo ktoś tam przejoł 75% mapy i twoi wszyscy ludzie dotali biegunki i napadów szaleństwa w których rozmowntowali twoje wioski a później umarli na biegunke zacznij od nowa i następbym razem kup im pamperza ze srodkiem anty biedunkowym
 

Turgsmen

Miecznik
Wynik reakcji
6
Człowieku ile kto by zdobył cały świat jak nie będzie wolnych miejsc na nowe wioski to tych wiosek jest dokładnie 100k i kto by tyle zdobył pomyśl logicznie.
P.S.
Pomysł głęboko do bani.
 

DeletedUser

Guest
pomysł jest kiepski bo odbiera grze sens kurde na kiego wacka mi nformacja że zajaełem któres tam miejsce i tyle koniec twojeplemie wiochy nie istnieja a znajomi moze kiedys na innym swiecie.......Panowie bądzmy poważni tak naprawde gra sie zaczyna naprawde barrdzo pozno....
 

DeletedUser

Guest
pomysł jest kiepski bo odbiera grze sens kurde na kiego wacka mi nformacja że zajaełem któres tam miejsce i tyle koniec twojeplemie wiochy nie istnieja a znajomi moze kiedys na innym swiecie.......Panowie bądzmy poważni tak naprawde gra sie zaczyna naprawde barrdzo pozno....

Dzieciarnia!!

Pomysł jest dobry gra stałaby się bardziej dynamiczna. Takie noobki jak wy siedzą tylko klepią eko do 27 w 1 wsi łykną z 8 barbów a później nieaktywnych i myślą, że pr0 bo w top 1000... Na takim krótkiej grze wyszłyby umiejętności i zgranie.
 

DeletedUser

Guest
Niby coś w tym jest ale przecież o to chodzi by jak najwięcej osób upchać na 1 prawda ?:p A koniec jak dla mnie powinnien być do ostatniego plemienia bądź gracza. Chociaż jak o tym myślę w cholerę szkoda było by mi tego czasu spędzonego przy plemionach o tak bo już koniec heh :p I jeśli chodzi o mnie wolę poświęcić się grze na jednym świecie i mieć te parenaście mln pkt niż być na parunastu światach i nic nie osiągnąć (czytaj: zdobyłem parenaście wiosek i już odechciało mi się). Jeśli chcesz szybko kończyć graj na szybkich :p
 

DeletedUser

Guest
Niby coś w tym jest ale przecież o to chodzi by jak najwięcej osób upchać na 1 prawda ?:p A koniec jak dla mnie powinnien być do ostatniego plemienia bądź gracza. Chociaż jak o tym myślę w cholerę szkoda było by mi tego czasu spędzonego przy plemionach o tak bo już koniec heh :p I jeśli chodzi o mnie wolę poświęcić się grze na jednym świecie i mieć te parenaście mln pkt niż być na parunastu światach i nic nie osiągnąć (czytaj: zdobyłem parenaście wiosek i już odechciało mi się). Jeśli chcesz szybko kończyć graj na szybkich :p

Tosz to byłby serwer gdzie nie musiałbyś grać. A mieć satysfakcję to ja byłem top 1 i świat się skończył.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem co dokładnie masz na mysli ale raczej wiadomo że jak zostało by ostatnie plemię albo został by jeden gracz to konieć świata (restart/whatever) ale to mogę sobie przypuszać jak to by było. Jak zaczynałem miałem sporo czasu i fajniej się grało teraz mam mniej i wiadomo żadziej jakąś akcję robię ale wciąż nie nażekam na brak wrażeń. Jak np ktoś ma za dużo czasu to i jest top 1 :p
 

DeletedUser99417

Guest
Dzieciarnia!!

Pomysł jest dobry gra stałaby się bardziej dynamiczna. Takie noobki jak wy siedzą tylko klepią eko do 27 w 1 wsi łykną z 8 barbów a później nieaktywnych i myślą, że pr0 bo w top 1000... Na takim krótkiej grze wyszłyby umiejętności i zgranie.

ha ha ha umiejętność i zgranie nikt by sie nie przyłączał do plemienia bo i tak musiałby ich prędzej czy później zfarmic tak jak kiedyś w jednym plemieniu jak byłem koles pisz enie ciesz się tak bo i tak niedługo twoje wioski biedą moje sojów osobistych też by nie było bo po co idziesz dajesz komuś zasta i co rozwala ci wszystkie budynki surki wysyłał do siebie wojem rozwal następnego kol i ma o 2 mniej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ha ha ha umiejętnosć i zgranie nikt by sie nie przyłaczał do plemieniabo i tak musiałby ich prędzej czy później zfarmic tak jak kiedys w jednym pemieniu jak byłme koes pisz enie ciesz się tak bo i tak niedługo twoje wioski bedą moje sojów osobiatych też by nie było bo po co idziesz dajesz komus zasta i co rozwala ci wszystkie budynki surki wysył do siebie wojem rozwal astępnego kol i ma o 2 mniej

Możesz napisać to po polsku? Chyba nie przeczytałeś nawet dobrze pomysłu;)
 

DeletedUser106372

Guest
bardzo ciekawe z światem 3x3 :)

licząc 100% zakwaterowanie, to bardzo dużo graczy może grać, na bank tyle się nie wbija na świat :) w chwilach obecnych.

Druga sprawa, ustalenie np top agresor, top obrońca byłoby najlepsze :D

hmmm, pomysł nie głupi i nadanie grze smaczka.

Sam wiem że granie z wioskami powyżej 300 to robi się męczące , a co dopiero jak miało się ich 1800 sztuk ?
A wiem że niektórzy posiadali grubo więcej :D
 

DeletedUser47892

Guest
Głosuje na tak, ale z poprawka:
Gra jest ograniczona czasowo, dany serwer jest zamykany np. po 3 latach od dnia jego uruchomienia i po tym czasie ogłaszane są rankingi;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry