Nadanie sensu grze :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20307
  • Data rozpoczęcia

Czy tak to powinno wyglądać?

  • Tak - wreszcie by miało to jakiś większy sens

    Głosy: 365 48,0%
  • Nie

    Głosy: 330 43,4%
  • Nie bo i tak zawsze głosuję na nie ;-)

    Głosy: 66 8,7%

  • W sumie głosujących
    761
Status
Zamknięty.

DeletedUser107616

Guest
Super by było bo tak to ta gra troszke jest bez sensu ale inne zasady wygrania. Pewnie niemcy tego nei wprowadza bo jak sie ma duzo wiosek to konieczne jest kp a niemcy nie chca tracic źródła zarobków
 

DeletedUser111178

Guest
można by robić takie turnieje - coś w typie szybkie

1 kontynent, wygrywa ten kto zostanie na nim jedyny ;]

zwycięzca dostaje KP na tydzień ;]
 

DeletedUser

Guest
Ciekawy pomysł Chociaż powinny wtedy jeszcze zostać style stare... 3x3 kontynęty? Hmmm... nie wiem co powiedzieć... Jestem ciekaw co by z tego wyszło, więc głosuje na ''tak''
 

DeletedUser

Guest
pomysł bardzo ciekawy. Mógłby powstać świat o wielkości mniej-więcej 3 kontynentów (przypuszczalna wielkość 3/100 na wszystkich światach wyłączając szybkie) Mógłby być również jakiś limit graczy. Pomysł warty realizacji.
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe tylko jak taki pomysł wygląda od strony finansowej bo jeśli byłby taki świat nierentowny to nie powstanie. Serwery nie są tanie, utrzymanie ich również do tanich nie należy i podejrzewam że cały projekt mógłby właśnie od stront finansowej nie wypalić. Nikt nie będzie dopłacał do interesu, każda browserówka powstaje z myślą o robieniu pieniędzy a jak pieniędzy jest mało lub nie ma ich w ogóle to niestety, takie już jest te życie, wiele rzeczy się chce ale nie zawsze można. Chcieć to jednak nie zawsze móc.
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie pomysł głupi wielu graczy ceni ta grę właśnie za to ze powoli sie rozwija
 

DeletedUser

Guest
Masz dobre chęci - lecz pomysł nie przyspieszy o wiele rozgrywki.
Zaproponowałeś, żeby było 9 kontynentów, nie jest możliwe, aby taką ilość opanował jeden gracz/plemię w niewielkim czasie. Tak tu jak i w dzisiejszej grze opanowanie jednego serwera będzie trwało wiele lat.
Tak jak dziś na 1 polskich świecie liczy się 100-500 graczy, którzy prowadzą ciągłe potyczki i szybko świat się nie skończy. Tak samo było, by tutaj.
w/m pomysł nie ma sensu, jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
dobry pomysł ale ja bym proponaował żeby np. zarejestrowało sie z 200 graczy i jak dojdzie ich do tylu to dopiero wszyscy zaczynają grać tak jest najsprawiedliwiej:)
 

DeletedUser4423

Guest
czy ktos z Was gral na swiecie dluzej niz rok ? jesli nie to nie wie co mowi :p gra jest caly czas ciekawa, w koncu wojna top1 vs top2 (plemiona ) to miodzio :) 1200 atakow dziennie, piekne obrony, kontry i rekontry, synchornizacja zajmujaca pare godzin :) ach... az sie wzruszylem :)

pograjcie dluzej, zobaczycie.

a 300 wiosek to nic :) od ręki się tym mozna zajac i to bez KP!!

powiedzmy ze 500 to wyzwanie ( 6m pkt )
 

DeletedUser84201

Guest
fajny pomysł, bo na normalnym świecie można grać 10 lat i całego świata się nie opanuje...

fajny pomysł. ;]

tylko świat 3x3 kontynenty po 3 miesiącach byłby opanowany przez jakieś plemię i wtedy gra też by nie miała rozstrzygnięcia...
 

DeletedUser

Guest
jestem jak najbardziej za bo plemiona w tej formie dla mnie szybko traca sens po przez zwiekszajaca sie ilosc czasu potrzebnego na gre... ale to chyba o to chodzi zeby jak najwiecej osob sie zlamalo i kupilo KP:)
jednak mysle ze nowe mniejsze swiaty powinny powstac bo rozgrywka zwykle jest najbardziej dynamiczna w poczatkowych fazach gry gdzie walka o przetrwanie jest najciekawsza.
ale jeden lubi te swoje 1200 atakow dziennie a inny woli jednak zarzadzac mniejsza iloscia wiosek, i nikogo nie mozna winic bo kazdy lubi co innego.
Gdyby cos takiego powstalo to ludzie mieliby by poprstu ten wybor gdzie chca grac.
Mysle ze najwieksza zaleta mniejszych swiatow byla by jakosc graczy jacy by sie tam znalezli poniewaz znam bardzo duzo osob ktorzy swietnie graja, ale z nadmiaru wiosek im sie odechciewa gry (i wcale im sie nie dziwie) przec co poziom gry jest taki a nie inny.
Niestety pieniadze pewnie wezma góre i takie cos nie wejdzie w zycie chyab ze tworcy znajda inny sposob zeby zarobi, ale jestem jak najbardziej za
 

DeletedUser4423

Guest
do mniejszej ilości wiosek, szybszej gry, są szybkie plemiona. To, co jest teraz, jest po prostu ( oczywiście wg mnie) dobre. Nie opanuje się całego świata, ale mogą byc inne cele, jak takie, aby podzielić świat na 4-5 stref, które kontroluje 5 plemion, co jest wcale częste. Dlatego uważam, że mniejsze światy nie wypalą. Szczególnie 3x3, to w ogóle malutko, gracze ze środka będą mieli duże problemy. Jeszcze 5x5, albo 7x7 to opcje wg mnie lepsze, ale i tak sądzę, że nie ma potrzeby tego robić.

s.
 

DeletedUser105376

Guest
Jak ktoś lubi pograć krótko to może na szybkie wejść:D

Fajnie czasem pograć do 100-200wiosek-wtedy jakieś wojny są troszkę większe:p
 

DeletedUser115318

Guest
Ja muszę przeznac, że to dobry pomysł, bo jak grasz kolegami, jak wybierzecie ten sam kierunek, to masz większe szanse, że trafisz niedaleko. Żeby jakiś gracz przejął całą mape przy aktualnej wielkości, to jest praktycznie niemożliwe, a jeszcze te wybijanie monet na niektórych światach...
Jestem na TAK. :)
 

DeletedUser82223

Guest
Ja też jestem na tak, tylko że z tym właśnie zastrzeżeniem, że wygrywa plemię. Ja aktualnie mam prawie 100 wiosek i jakoś gram bez KP :)
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie do kitu, gdyby były takie małe mapy to jeden świat zapełnił by sie w jakąś nie całą godzinę, wtedy tworzono by nowe światy co godzine, stanowcze nie a poza tym co by sie działo ze światami po wygraniu??
 

DeletedUser116509

Guest
pomysł trochę nie dopracowany ilu ludzi się zmieści na 1 świeci 500 wiosek to mało na całym świecie powinno być co najmniej 3000 tysiące po w końcu tych 3 graczy by się spodlało obok siebie i by się przejmowali!!:):):)
 

DeletedUser

Guest
Fajny pomysł, ale to po godzinie-dwóch trzeba by było zamknąć rejestrację, skoro mapa, była by taka mała
 

DeletedUser

Guest
Ta gra to są Plemiona nie travian !
Nie chodzi tu o to by jeden gracz zdobył cały świat tylko o to, by plemię zdobyło jak najwięcej kontynentów.
Jeśli myślisz że jesteś dobry że sam sobie poradzisz bez plemienia to sie mylisz,ja próbowałem odszedłem z plemienia przy 250 tyś. punktów myślałem że samemu bedzie lepiej,pograłem jeszcze 2 miesiące i niestety została mi jedna wioska.
 

DeletedUser

Guest
Sama nazwa mówi Plemiona, na takim skrawku byś miał ze 3 plemiona i narka a przy takiej ilości plemion jest co robić zawsze wychodzi nowa wojna, jakaś fuzja. Jest dobrze tak jak teraz, choć mogło by być KP dla graczy wyróżniających się czyli za np. każde 100K punktów KP na tydzień i od razu zawziętość by się poprawiła, a tak KP pojawia się w momentach 500 punktów i przekroczeniu 15K punktów gdzie gra jeszcze nawet emocjonująca nie jest... Również mogło być dla graczy i plemion z czołówki czyli za 1, 2, 3 miejsce powinno być KP np. za 1 - KP na miesiąc, za 2 - KP na 14 dni i za 3 - KP na 7 czy 3 dni i tak w każdym miesiącu by gracze czołówkowi byli nagradzani za swoją grę i czas poświęcony jej
 
Status
Zamknięty.
Do góry