Nadanie sensu grze :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20307
  • Data rozpoczęcia

Czy tak to powinno wyglądać?

  • Tak - wreszcie by miało to jakiś większy sens

    Głosy: 365 48,0%
  • Nie

    Głosy: 330 43,4%
  • Nie bo i tak zawsze głosuję na nie ;-)

    Głosy: 66 8,7%

  • W sumie głosujących
    761
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Super pomysł gra zrobiłaby się ciekawsza, ale ciekawe co na to niemcy.
 

DeletedUser23380

Guest
3x3 kontynenty to razem 9 :)

a na jednym sie mieści... nei wiem ile ale dużo, jakoś 4-5k wiosek ;]

a na s1 mają ledwie ponad 1000 ;]
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem trochę na tak a trochę na nie.
Bo to jest w pewnym sensie nieosiągalne..
Bo jesteś dajmy 15 w rankingu i przejmujesz wioski tych poniżej..
Ale oni proszą o pomoc innych wyżej i ty jesteś podniszczony ale zniszczyłeś ich a atakujesz silniejszego i on przesyła woja na wioskę atakowaną i przegrywasz. :)
 

DeletedUser

Guest
Według mnie to by było zrobic tak jak ty mówisz, ale świat do 1000 graczy.
 

DeletedUser106834

Guest
Mi ten pomysł sie nie podoba.
Ponieważ ta gra jest jedyną grą strategiczną w jaką gram. Narazie w niej nic mi nie przeszkadza takie jest moje zdanie.
 

DeletedUser

Guest
Jak to jest tylko twoja jedny gra strategiczna to ci polece jeszcze: travian'a i KingsAge. To drugie jest podobne do plemion tylko inna oprawa graficza.
 

DeletedUser8648

Guest
co do tego pomysłu uważam że można by zrobić takie coś na próbe ale żeby wygrywało plemie po zdobyciu powiedzmy 75% procent wiosek na całym świecie.
tak jak to jest w niektórych grach strategicznych( przeważnie turowych).
 

DeletedUser

Guest
Kolego, pełny szacunek za to co robisz dla plemion i za ułatwienia do gry ( szacun szacun szacun ) jednak mam ale do pomysłu.
Plemiona to gra zespołowa, tak więc pozostawienie kwestii wygranej jednemu człowiekowi chyba nie do końca było by zgodne z założeniami. A co jeśli zostało by na świecie jedno plemię. Doszło by do walki między kolegami ( nie wiem pewnie i tak dojdzie bo kiedyś zostanie jedno plemię i nie będzie z kim walczyć ) i w końcu zostałbyś sam... wygrałeś ... masz satysfakcję ?? zobaczysz rankingi i po zabawie... :D zobacz drugi świat trwa i trwa i trwa i końca nie widać :D i dobrze, są wrogowie jest zabawa.

Osobiście jestem na nie. Wiem, że pewnie ciężko Cię przekonać do swoich racji, gdyż wystosowałeś taki pomysł więc jesteś całkowicie za nim. Jednak konstruktywna polemika zawsze wskazana prawda ??

I tak szacun :D
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie bomba :)

I proponuje by np top1 dostawał nagrodę w postaci premium.:p
 

DeletedUser

Guest
Za konwerter olbrzymi pluski ode mnie;)
Co do pomysłu to jestem na nie. Dla mnie byłoby to niepotrzebne, czegoś innego szukam w tej grze. Otóż dla mnie sukcesem nie jest bycie TOP1 na danym świecie czy nawet kontynencie. Ja do tego wcale nie dążę, dla mnie ta gra ma dawać radość i daje mi ją w chwili obecnej. Sukcesem dla mnie w tej grze jest stworzenie (bądź branie udziału w tworzeniu) plemienia zgranych ludzi. To jest dla mnie miarą sukcesu w tej grze a pojedyncze rankingi graczy w ogóle mnie nie obchodzą. Stworzysz plemię w którym każdy każdego szanuje, nikt nikomu nie odmawia pomocy ba o tą pomoc nawet nie trzeba prosić, wystarczy raport i wojska już idą. Plemię w którym masz wielu przyjaciół z którymi masz o czym porozmawiać na forum, plemię które jest jak jedna wielka rodzina. To jest dla mnie miarą sukcesu a to czy te plemię jest TOP1 czy w drugiej 100 to nie ma znaczenia. Pomysł na to aby jeden gracz miał wygrać lub plemię moim zdaniem kłóci się z głównym założeniem tej gry, a więc na budowaniu społeczności (tytułowe Plemiona). Dla mnie taki świat byłby tylko po to aby ewentualnie zagrać zrobić jatkę i bye, bye. Ja tu nikogo nie znam, z nikim mi się gadać nie chce bo zaraz może i moja wioska będzie celem. Dla mnie społeczność jest najważniejsza i dlatego jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Na Nie...!!!

wolę sobie dłużej pograć niż w 1 dzień zostać przejęty...:mad:
 

DeletedUser

Guest
Mogli by dodac dla graczy co maja premiu funkcje zarzadzania komendami, czyli zaznaczyc na liascie co w jaiej wiosce ma byc zbudowane, to dobry pomysl, bo wielu graczy co ma wiecej jak 200wiosek, wszedzie wlacza to samo do budowania.
 

DeletedUser110717

Guest
Nie! Po co szukacie ulepszeń w każdym rodzaju, gra jest ciekawa, jak się umie grać:) Nie widzę w tym najmniejszego sensu;] Tak w ogóle to..hmm MAMY SZYBKIE:))!!
 

DeletedUser110717

Guest
Taa..Zobaczcie np. na s1:) Trwa tak długo, a gra kręci się pięknie!
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
taaaaa...... no pomysł sam w sobie niegłupi
tych "esek" to można w sumie tworzyć do woli, zasady różne mogą przecież być

ani tak, ani nie
nie jestem potrzebą konsumenta :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser110785

Guest
W sumie prawda,gra się długo ciągnie a manewrowanie dużą ilością wiosek jest nieporęczne ,ja bym wprowadził jakiś koniec gry ale nie na zasadzie że zmniejszamy świat i trzeba rozwalić wszystkich.Chociaż żeby znowu tak szybko się to nie kończyło.Może jakiś specjalny budynek do zbudowania tak jak w Travianie,albo coś takiego,byleby gra nie kończyła się szybko.
 

DeletedUser110779

Guest
No chyba, że świat trwałby przez określoną ilość czasu np. 2-3 lata;P Wtedy by było wszystko wiadomo - zostawiliby najlepsi!!^^.
 

DeletedUser105376

Guest
Uważam,że plemiona powinny zostać takie jakie są-bez zbędnych "ulepszeń"
 

DeletedUser110417

Guest
Zagłosowałem na nie ponieważ to by odebrało sens grze a nie dało.
 

DeletedUser106461

Guest
Pomysł genialny, wspaniały, cudowny mam jednak pewne zastrzeżenia.

2. gra przebiega do czasu aż cała mapa zostanie przejęta przez jednego gracza - wówczas świat zostaje zamknięty i ogłoszone są wyniki (rankingi)

Tylko według mnie gra się skończy kiedy wszystkie wioski będą jednego plemienia no bo przecież nie mogą być jednego gościa skoro w plemieniu jest np 40 osób on wtedy musiałby atakować swoich współplemieńców :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry