na miejscu za :) -pomoc/atak

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za?(:) = za,tak | :( - nie/przeciw)

  • :)

    Głosy: 52 91,2%
  • :(

    Głosy: 5 8,8%

  • W sumie głosujących
    57
Status
Zamknięty.

DeletedUser6429

Guest
na początku chce powiedzieć jedno :);
przegląd przeglądowi nie równy :p

w przeglądzie graficznym wioski jeśli ktoś nas wspomaga\atakuje jest pokazany czas do tego ataku i nazwa wioski z której pomoc nadchodzi.
89410030vq0.png


w przeglądzie tekstowym jest nazwa wioski,za ile godzin atak przyjdzie i(nowość!) o której ten atak będzie.
71945891qz0.png



proponuje aby w przeglądzie graficznym też była taka informacja

/nie biore dragów,moj umysł działą normalnie :)
 

DeletedUser9380

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

Hmmm... Może być ale nie jest ważny, aby obciązac tym ludzi, ktorzy sie zajmuja plemionami, zaglosowalem na tak bo zawsze to jest wygodniejsze, ale jak admini plemion maja wazniejsze rzeczy do robienia pwinni sie nimi zajac a nie takim szczegolem jak ten.
 

DeletedUser

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

Jak zwykle dobry pomysł shotera:). Masz racje przegląd przeglądowi nie równy (dużo rzeczy tak działa). Twoje pomysły są drobne, ale dobre
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

Hehehe shoter pewnie całymi dniami siedzi i myśli jaki by tu pomysł jeszcze dać:D.
Przynajmniej są to dobre pomysły.
Na tak;).
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

ciekawe co by powiedzieli niemcy gdyby dać im wszystkie moje dobre pomysły :).No cóż nad czymś musze siedzieć i myślec.

po prostu opisze to w 3 słowach.

Małe, a cieszy. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

Ja zagłosowałem na :( ponieważ mało osób mnie atakuje wiec nie jest mi ta opcja potrzebna .
 

DeletedUser

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

Fajny pomysl jestem na tak niektorym ulatwiloby to gre:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

Jak najbardziej za.
Na pewno ułatwi strasznie życie,gdyż jak atak idzie to trzeba liczyć kiedy dojdzie lub klikać na atak żeby się tego dowiedzieć.
Jak takie coś jest w KP to sobie kupię,a jak nie ma to tym bardziej proszę o dodanie...

Pełne poparcie jeszcze raz.
 

DeletedUser13478

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

Ja myślałem żeby założyć nowy temat ale napisze mój pomysł w tym bo są to temat pokrewne. A więc myślałem o tym aby nad nazwą wioski z której idze atak/pomoc był napisany nick gracza który wysłał wojska. Przydało by sie to bo bardzo męczące jest patrzenie na każdą wioske po kolei, potem można sprawnie podać na forum nicki osób które nam pomogły/atakowały i wysyłać surowce równowarzące straty w wojsku. Co o tym sadzicie?

ps. Jestem na tak co do pomysłu shotera :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

A po co to komu ? Wiesz za ile godzin/minut/sekund dojdzie atak i chyba wystarczy..TO I TAK UŁATWIENIE ,bo mogłoby tego wogóle nie być i wtedy gra byłaby jeszcze lepsza ;) ,takie ataki z zaskoczenia.

Zagłosowałem na ":("
 

DeletedUser

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

Ja myślałem żeby założyć nowy temat ale napisze mój pomysł w tym bo są to temat pokrewne. A więc myślałem o tym aby nad nazwą wioski z której idze atak/pomoc był napisany nick gracza który wysłał wojska. Przydało by sie to bo bardzo męczące jest patrzenie na każdą wioske po kolei, potem można sprawnie podać na forum nicki osób które nam pomogły/atakowały i wysyłać surowce równowarzące straty w wojsku. Co o tym sadzicie?

ps. Jestem na tak co do pomysłu shotera :p

dobry pomysl. Czy shoter przekazał Ci część swej mocy? bo też dobry pomysł.

A w sondach shotera brakuje mi 2 opcji, a mianowicie:

:rolleyes: = mi to obojętne
:):confused: = trzeba dopracować
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

w następnej sondzie będą te 2 emoty :).
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

noi nareszcie jakiś senowny pomysł!!ułatwiło by to niektórym grę.jestem na :)tak!!
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

Qrde. Siedziałbym nie wiem ile, a bym się nie skapnął. Może dlatego, że gram
tylko na tekstowym?

Na tak.
 

DeletedUser16451

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

Popieram takie cos jest w ogame i mnie to pasi ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

na początku chce powiedzieć jedno :);
przegląd przeglądowi nie równy :p

w przeglądzie graficznym wioski jeśli ktoś nas wspomaga\atakuje jest pokazany czas do tego ataku i nazwa wioski z której pomoc nadchodzi.
89410030vq0.png


w przeglądzie tekstowym jest nazwa wioski,za ile godzin atak przyjdzie i(nowość!) o której ten atak będzie.
71945891qz0.png



proponuje aby w przeglądzie graficznym też była taka informacja

/nie biore dragów,moj umysł działą normalnie :)

Skoro już jest takie coś w jednym przeglądzie, to w drugim nie potrzeba tej opcji, jeśli masz KP sam możesz to napisać ;]
Ale głosuję na 'tak', może komuś się przyda ;]
 

DeletedUser13337

Guest
Odp: na miejscu za :) -pomoc/atak

hehe, nie najgorsze to to... :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry