murin vs cotytutajrobisz?

  • Rozpoczynający wątek murin
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?

  • detox/murin

    Głosy: 3 15,0%
  • cotytutajrobisz?

    Głosy: 12 60,0%
  • remis

    Głosy: 2 10,0%
  • coty nie przyjmie

    Głosy: 3 15,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser169406

Guest
tak tyle ze szanse mialy byc rowne a nie ze co chwile dostawalem lekka od plotka... raporty przeslalem braciakowi a bylo ich sporo to odpisal mi "?" jak by czytac nie umial. gdyby przez cala runde plotek mnie nie atakowal dokonczyl bym runde ale co z tego ze bym go skontrowal jak on mial 2 k defa padl by mi ofik, aha jeszcze jedno punkty sie nie licza na koszarach 15 i stajni 15 mialem 25 zagrode gdy ty miales "duzo punktow" i zagrode 24 na koszrach bodajze 20 i stajni 16... wiec roznica klas nie chcodzi tu o punkty ja mialem kuznie 15 a ty 10. koniec

jak plotka nie bedzie o 17 dzisaj to zagram pojedynek

Po pierwsze odpisał Ci ? bo niewiedział czy grasz bo z ts uciekłes,jego też atakowali nawet gosciu z katami wleciał.A on stracił 200 lk a ty 100 i miałes mniej a potem niewiem co ty robiłeś. Hm... słuchaj napewno nie miałes koszar na 15 tylko na 18 czy 19 bo widziałem rapka.I co bys mi zrobił jak ty miałes kuźnie 15 jak i tak bez wojska wymaganego bys nie zaatakował.A jesli nawet bys dostał kontre nawet by Ci anty nie pomogła.I pojedynek zakonczony.To tyle niezamierzam ja z toba grac bo to żenada grasz półowe pojedynku potem mówisz ze brat za słaby jak miał tyle co ty.Poprostu wczoraj pokazałes klase.Jak sie konczy w czasie pojedynku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Widziałem raport, wioska murina miała koszary 15 i stajnia 15 i kuźnie 14.
CoTyTutajRobisz? miał większego offa o jakieś 200/200. :) Bo raproty z ataków też widziałem.

Tak w ramach Waszej dyskusji. :)
 

DeletedUser

Guest
to widzisz. a mialem mniejsze wojsko na mneijszych bo mailem lepszych farmerow remiego i sandala :) ale nei chodzi o to dorobil bym ofa ale co z tego jak co 2 minuty dostawalem serie lk ktorych nie moglem skontrowac bo koels mial defa... zrozumcie dlatego poslalem lekka na sandala i skoncyzlem runde a raki wyslalem zeby nie bylo czekam na spokojna runde bez ludzi z ts przeszkadzajacych i moge grac. ciekawe ze ja nie dostalem raportow za ataku na mlodego coty a ja mu wyslalem z 20.. wiec o czym my mowimy to mlody zachowal sie nie w porzadku a remiemu nie chcialem pusc rundy bo moglem mu ukroic ta lekka ale co tam,a wojsko to nei wszystko jak sie nie umiesz nim poslugiwac po co ci one. wy jedynie mozecie defem grac bo ofem kazdy was zje:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Nie zagram z toba.On ci rapka przesłał jak go atakowali i kontrował.Stracił 200 lk i miał jeszcze 200 wiecej niż ty.Jestes za słaby i nikt napewno z mojego konta nie zagra ani brat ani ja z toba. Bo miałes mniejszego offa.
 

DeletedUser

Guest
kontrowal?>a jak ja mailem skontrowac plotka jak mial defa 1500 na 1000 i wysylal mi co chwile po 200 lk... puknij sie w glowice
 
Status
Zamknięty.
Do góry