Multi-Cytat w grze

  • Rozpoczynający wątek ImSomethingSpecial
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysl?

  • Tak

    Głosy: 13 72,2%
  • Nie

    Głosy: 4 22,2%
  • Do dopracowania

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 5,6%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Na forum ogolnym plemion jest opcja "Multi-Cytat tego posta" wiec nie sadzicie ze w grze tez powinna taka byc?

Bywa to bardzo przydatne a osobiscie nienawidze klikac w cytat i robic "kopiuj-wklej" zwlaszcza jak chce zacytowac ponad 2 posty.
Napewno nikomu nie zaszkodzi ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie ale dajmy na to ze chcesz zacytowac 3 posty to musisz otworzyc nowa karte

Mnie to wkurza nwm jak was
 

DeletedUser

Guest
TAK, jestem absolutnie na TAK! Już nie raz miałam taką sytuację i musiałam nie dość że skakać między stronami i zakładkami to jeszcze trzeba było to kopiować. Multicytat bardzo przydałby się w zaawansowanych dyskusjach, gdzie dla ludzi liczy się przejrzystość.
 

DeletedUser

Guest
Ludzie! Support na to straci tydzień-dwa swojego życia a wy 30sekund co tydzień -.- Ogarnijcie się!
 

DeletedUser159480

Guest
Ludzie! Support na to straci tydzień-dwa swojego życia a wy 30sekund co tydzień -.- Ogarnijcie się!

Teraz to mnie zaskoczyłeś normalnie. Jaki Support? Od kiedy to Support zajmuje się mechaniką gry? Na moje oko to działka programistów :)

Tydzień, dwa? Znowu przesadzasz. Kilka dni i po robocie. To nie jest nic wymagającego, w zasadzie to powielenie i malutka zmiana w "cytuj", nic wielkiego :D
 

DeletedUser

Guest
Zdziwił byś się ;) Programiści chyba też się do supportu wliczają ;)
 

DeletedUser

Guest
Ludzie! Support na to straci tydzień-dwa swojego życia a wy 30sekund co tydzień -.- Ogarnijcie się!

Jak już kiedyś, ktoś z Adminów wspomniał, wszystkie prace skupiają się głównie na udoskonalaniu gry i jej mechaniki, a forum wewnętrzne jest pomijane, bo uważają je za mało istotny element. Stety/niestety forum jest bardzo istotnym elementem gry - bez niego porozumiewanie się w plemieniu czy tez między plemionami byłoby bardzo utrudnione. A jednak, jest to obszar gry, który również wymaga kontroli i porządkowania. Myślę, że moderatorzy wiedza o tym najlepiej -jacykolwiek moderatorzy, którzy mieli kiedyś na poważnie do czynienia z prowadzeniem forum. I proszę nawet nie próbuj wmawiać, że poprawianie funkcjonalności wewnętrznego forum jest zbędne, bo w rożnych etapach rozgrywki, naprawdę trzeba nad nim spędzi masę czasu, żeby ogarnąć powstały bałagan.
 

DeletedUser165979

Guest
Jak już kiedyś, ktoś z Adminów wspomniał, wszystkie prace skupiają się głównie na udoskonalaniu gry i jej mechaniki, a forum wewnętrzne jest pomijane, bo uważają je za mało istotny element. Stety/niestety forum jest bardzo istotnym elementem gry - bez niego porozumiewanie się w plemieniu czy tez między plemionami byłoby bardzo utrudnione. A jednak, jest to obszar gry, który również wymaga kontroli i porządkowania. Myślę, że moderatorzy wiedza o tym najlepiej -jacykolwiek moderatorzy, którzy mieli kiedyś na poważnie do czynienia z prowadzeniem forum. I proszę nawet nie próbuj wmawiać, że poprawianie funkcjonalności wewnętrznego forum jest zbędne, bo w rożnych etapach rozgrywki, naprawdę trzeba nad nim spędzi masę czasu, żeby ogarnąć powstały bałagan.

Trafiasz w sedno i jakby były repy (admini mają wszystko gdzieś, nawet temat z repami) to był dał repa. Wytykasz błędy i mówimy otwarcie OLEWANIE członków zespołu. Pewnie Nasze posty wyparują w komos, bo nikt nie lubi krytyki i skończymy z permami za napisanie prawdy.

Poprawiania funkcjonalności na tym forum nie istnieje, bo jest olewana przez wszystkich członków zespołu (nie mówię o osobach, które wiem, że to czytają i potrafią odpowiedzieć na PW). Bo jak ma istnieć? Inne fora gier internatowych rozwijają się, a tutaj nadal wieś? Popatrzcie sobie na inne fora z silnikiem vB i dajcie mi argument, że to jest lepsze niż inne? Kurcze nie ma argumentów, bo tutaj czas się zatrzymał jak na polskiej wsi.
Dodając fakty. Piszę PW do moda/smoda/opiekuna projektu i co? Jest tutaj pełno pełniących funkcje, a tylko 3 osoby potrafiły odpisać! Kurcze, a reszta to święte krowy?! Nie obchodzi mnie czy ktoś miał jakąś sprawę w realu czy nie, skoro przegląda forum i pisze to posty. Kto tu dla kogo jest? My dla Zespołu czy Zespół dla Nas?! Sorry wielkie, ale bez Nas Zespół wyleci w kosmos i nikt z Niemczech nawet nad tym nie zapłacze.

Szczere pytanie do Zespołu: Wybaczcie, ale jak gracze przestaną grać to myślicie, że InnoGames GmbH Was zostawi na stołkach za zasługi? Jak gra zacznie generować straty, a nie zyski to się ostaniecie?! Wszyscy znamy odpowiedz: NIE! Polecicie jak jeden mąż bez odwrotu.

Odnośnie tematu, abyście nie mogli mi zarzucić spamu to jestem na tak. Przydadzą się multicytaty, a poza tym doda to troszkę roboty programistą, którzy siedzą i nic nie robią poza awariami. Oszczędźcie sobie teksty, że pracują jak woły bo wiem co robią i jak pracują programiści takich gier i nie chce słuchać jakiś bajek. Wszyscy robią z siebie męczenników, a do nich im kurczę droga tak jak z Warszawy do Chicago.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160591

Guest
Święta prawda! Tak wiele propozycji leży już od miesięcy i czeka na wprowadzenie, a tu lipa...
 

DeletedUser19566

Guest
Nie przesadzajmy iż nic z propozycji nie wchodzi do gry zarówno do samego forum jak i do innych jej elementów.
Na forum plemiennym nie wiele można zrobić przynajmniej moim zdaniem. Forum plemienne ma pomagać w komunikacji a nie być narzędziem takim jak FO. Jest potrzebne i owszem ale nie jakoś mega rozbudowane. Mi osobiście (nie bierzcie tego jako stanowiska teamu) obecne forum całkowicie wystarcza jak na potrzeby gry. Multi cytat fajna sprawa ale nie niezbędna.

Proponowałabym zaprzestania insynuacji co kto robi a czego kto nie robi. Jestem pewna, że i programiści tejże gry maja swoich przełożonych, którzy zajmują się oceną ich pracy ponieważ widzą ją codziennie.

Nie jestem tutaj również od oceny pracy innych członków teamu i ten temat również do tego nie służy (tak samo jak i forum ogólne). Skargi i zażalenia bardzo dobrze wiecie gdzie składać (na modów przyjmę ja :))

Zaleca się głosować i komentować propozycje. Odnośnie przycisku "podziękuj" do postów na forum plemiennym też były kiedyś dyskusje (o ile mnie pamięć nie myli) i takowy przycisk się pojawił ale nie sądzicie chyba że jak kogoś wyobrażacie to ktoś chętniej przyjdzie podziękuje wam i poleci programować? O nowej wersji gry jeszcze nie słychać a więc nic nie jest stracone nie sądzicie?

Kolejne posty odbiegające od tematu będę zmuszona skasować oraz odpowiednio nagrodzić:)
 

DeletedUser165979

Guest
Wybacz, że rozbiorę Twoją wypowiedź na czynniki pierwsze. W końcu ktoś z Teamu podjął temat i za to głęboki szacunek z mojej strony oraz ukłony. :)

Nie przesadzajmy iż nic z propozycji nie wchodzi do gry zarówno do samego forum jak i do innych jej elementów.

A co takiego na forum zostało ostatnio wprowadzone? Pytam tylko o forum. Bo jakoś ciężko mi się doszukać. Ale proszę konkretnie.

Na forum plemiennym nie wiele można zrobić przynajmniej moim zdaniem. Forum plemienne ma pomagać w komunikacji a nie być narzędziem takim jak FO. Jest potrzebne i owszem ale nie jakoś mega rozbudowane. Mi osobiście (nie bierzcie tego jako stanowiska teamu) obecne forum całkowicie wystarcza jak na potrzeby gry.

Forum plemienne to jedno, bo niektórzy używają je z gry, a inni na niezależnych serwisach (często płatnych) jeśli oczekują większych możliwości i jakości. Poza tym wydaje mi się, że pomaga w komunikacji, ale pewnie i tak większość do komunikacji używa gg czy skypa, bo ograniczone opcje na forum zniechęcają i wydłużają dyskusje.

Multi cytat fajna sprawa ale nie niezbędna.

Fajna czyli przydałaby się? Moim zdaniem można przeżyć bez tego, ale ta drobna zmiana wyszłaby na lepsze, bo chociaż bardziej gracze dostrzegliby, że coś się dzieje.

Proponowałabym zaprzestania insynuacji co kto robi a czego kto nie robi. Jestem pewna, że i programiści tejże gry maja swoich przełożonych, którzy zajmują się oceną ich pracy ponieważ widzą ją codziennie.

Oj ale my tylko gdybamy sobie jak źli userzy. :p
Oczywiście, że mają i pewnie w pocie wiosennego słońca pracują do późnych godzin nad przełomowymi zmianami. Ale dość ironii i sarkazmu... Pracują oczywiście nad zmianami, ale nie ma ciśnienia czasowego, że coś ma być wprowadzone na już. Jeśli się uda to ok wprowadzamy za jakiś czas, a jak nie to pracujemy i tyle. Tu nie terminów jak w przypadku pozycji komputerowych gdzie wydawca planuje całą strategię marketingową. Ciśnienie pojawia się w chwili jak serwera pada i trzeba szybko działać, aby usunąć usterkę ale wtedy do dzieła wpada ekipa techników, która jest całodobowo pod telefonem i radzi sobie z problemem. W swoim krótkim życiu miałem okazję przyjrzeć się z bliska pracy ekip tworzących gry zarówno na komputery jak i przeglądarki, więc niestety po części wiem jak to działa.

Nie jestem tutaj również od oceny pracy innych członków teamu i ten temat również do tego nie służy (tak samo jak i forum ogólne). Skargi i zażalenia bardzo dobrze wiecie gdzie składać (na modów przyjmę ja :))

A daje coś skarga? Przepraszam za retorykę i idiotyczną uwagę.
Inaczej mówiąc: użytkownik piszę do aktywnego na forum moderatora z pytaniem, bo czegoś nie wie, a mod nie odpowiada (nie mówię, że od razu ale nie odpisuje wcale) to jest ok? Kurcze nie tylko admini, ale każdy członek Zespołu powinien być pomocny dla usera, a nie olewać. Przykład: Piszę do paru modów z jakimś pytaniem to tylko jeden potrafił mi odpowiedzieć i za to mu szacunek, bo taki moderator jest szanowany przez użytkownika. A taki co zlewa? Taki zapracowany, aby nie odpisać? "Houston, we have a problem". Właśnie cały Zespół ma problem przez takiego delikwenta. My niestety nie oceniamy całości, a często czarne owce, które rzucają złe wrażenie na cały Zespół.

Zaleca się głosować i komentować propozycje. Odnośnie przycisku "podziękuj" do postów na forum plemiennym też były kiedyś dyskusje (o ile mnie pamięć nie myli) i takowy przycisk się pojawił ale nie sądzicie chyba że jak kogoś wyobrażacie to ktoś chętniej przyjdzie podziękuje wam i poleci programować? O nowej wersji gry jeszcze nie słychać a więc nic nie jest stracone nie sądzicie?

Nic nie jest stracone, ale czy nie lepiej jak ktoś z adminów wpadnie co jakiś czas do działu poczyta i napisze swoją opinie? A w lepszych propozycjach naskrobie coś, że przekaże to do Niemiec? Nie uważasz, że to lepiej wygląda i gracze/userzy forum czują się w jakiś stopniu docenieni. A całkowite olanie ze strony administracji pokazuje Nam tylko, że obojętnie jakie przełomowe zmiany (mogące przyciągnąć nowych graczy) to i tak poleci w kosmos. Przykro mi, że tak jest bo to zniechęca niż zachęca na ładowanie kasy w tą grę. A jeszcze bardziej zniechęca "nowych" graczy gotowych pakować kasę w tą grę. Dla Niemców liczy się tylko kasa, więc niezrozumiałe jest dla mnie zachowanie Zespołu.Pl.

Kolejne posty odbiegające od tematu będę zmuszona skasować oraz odpowiednio nagrodzić:)

Oczywiście to wiemy, ale może lepiej poświęcić ten temat na dyskusję na linii Zespół - Userzy niż kasować. MY jako użytkownicy tego forum w końcu będziemy mieć okazję poczuć się, że Zespół chce z Nami rozmawiać, bo jakby nie patrzeć dzięki Nam nadal funkcjonuje i Niemcy zarabiają. Kasacja postów natomiast powie Nam tylko, że Zespół nie chce i nie będzie z Nami rozmawiać, bo ma gdzieś Nasze problemy. A my tylko chcemy, aby gra się rozwijała.

Btw. Nie odbierajcie tego jakiego ataku na Zespół. Przedstawiłem fakty i chciałbym otrzymać rzeczowe odpowiedzi, a nie dyplomatyczne wykręcanie się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Produkujecie się a i tak nic wam z tego! Admin ma za malo czasu, wiec o takich tematach (wszystkich) nie macie co marzyc.



/edit by Kozacy (nie róbcie ze mnie głupka czasem ;))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser165979

Guest
Produkujemy się, ale przynajmniej ja jako użytkownik tego forum nie będę mógł przed samym sobie zarzucić, że nie zrobiłem wszystkiego, aby coś zmienić. A poza tym co główny Admin ma do roboty? Pracować za tzw. "Bóg zapłać"? Może się mylę i główni admini pracują charytatywnie tutaj to odwołuje swoje słowa, ale kurcze wszyscy główni admini gier przez przeglądarkę dostają "REALNA" kasę z Niemiec, więc nie mają czasu na coś za co im płacą? Wolne żarty!

Prośba do Agaty (Kozacy), aby niech sprawa zostanie rozwiązana w dyskusji, a nie kasacji. My nie chcemy Was obrażać itp, po prostu chcemy samego dobra dla tej gry/forum i wymagamy dialogu, bo tego nie możecie Nam odmówić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160591

Guest
Coś mi się zdaje, że za chwilę cię zbanują za notoryczną krytykę, czy jak niektórzy wolą spam.
 

DeletedUser165979

Guest
Jakby chcieli/wiedzieli to by zbanowali mnie już parę dni wcześniej i sam nawet pisałem do smoda, że napiszę ostry post. Ale, że powiedziałem prawdę głosem użytkowników forum to nikt nie mam jaj, aby w kłamstwie mnie zbanować. OK! Można zbanować jednego, ale jak komuś się nie podda i będzie kontynuował dzieło.

Forum i gra nie jest dla Zespołu, a dla NAS!!!! Bez Nas oni wylatują ze swoich funkcji na WIEKI!!!!

Poza tym wiem jakich prawników mają owe gry i na ewentualnego bana odpowiem odpowiednimi środkami, która InnoGames GmbH tak pogrąży kosztami, że nie ja zapłacze. Ja jestem gotowy na sprawy sądowe w przeciwieństwie do Niemców.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160591

Guest
I tak trzymać, niech leśne dziadki z supportu nie czują się bezkarni. Gracze zwyciężą!
 
Status
Zamknięty.
Do góry