Wydarzenie Morza Fortuny (VI 2024)

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.012
Przez wieki historii plemiona pozostawały zamknięte na lądzie i skoncentrowane wyłącznie na strategicznym wykorzystaniu gór, lasów i pagórków. Jednak teraz nasi wysłannicy wrócili właśnie do wiosek w towarzystwie kapitanów morskich statków, którzy dotarli swoimi okrętami do dalekich brzegów. Oferują zabranie naszych mieszkańców na ekspedycję do nowych lądów, wraz z obietnicą nagrody za pomyślne odkrycie nowych terenów. Zbierajcie zatem załogę śmiałków gotowych na wyprawę: czas zejść na wodę!


seas_of_fortune_1.jpg


Drodzy Gracze,

witamy w kolejnej edycji wydarzenia "Morza Fortuny"! Ponownie czeka Was odkrywanie nowych lądów by znaleźć cenne zasoby! Zapraszamy od 6 czerwca o 14:00 do 20 czerwca o 14:00, na światach z funkcjami Premium, czyli o numerach nieparzystych + Arkadia.

W tym wydarzeniu musicie zebrać członków załogi, poprzez wykonywanie standardowych czynności w grze i zatrudnić kapitana, który zabierze tych ochotników na odkrywanie nowych lądów!

seas_of_fortune_2.png

Odkryjcie te niezbadane krainy i znajdźcie mnóstwo skarbów! Im większy statek, tym więcej członków załogi potrzebuje, ale też odkrywa więcej wyspy. Odkrycie całej wyspy zapewni Wam punkty do Karnetu wydarzenia!

Karnet wydarzenia

Zgadza się! Tym razem mamy tutaj wielką zmianę. W miejscu starych nagród pojawia się po raz pierwszy "Karnet wydarzenia", którego mechanikę możecie kojarzyć z innych gier. Ma od dwa równoległe tory - darmowy oraz płatny - na których osiągnięcie poszczególnych kamieni milowych zapewni otrzymanie określonych nagród.

A do zdobycie szereg cennych nagród, wśród których m.in. pakiety surowców, wzmocnienie flagi czy złoty wysiłek wojenny.

Karnet będzie ważny tak długo, jak długo będzie trwało wydarzenie.
Jeśli gracz osiągnie koniec regularnego pasa Karnetu, to automatycznie dodane zostaną do niego kolejne strony, z kolejnymi nagrodami.

image_720.png

Wierzymy, że wydarzenie, wraz z jego modyfikacjami, się Wam spodoba. Jak zwykle zapraszamy Was serdecznie do wyrażania swoich opinii, które są cennym źródłem wiedzy, pozwalającym nam na ulepszenie wydarzenia na przyszłość.

Pozdrawiamy

Wasz Plemiona Team
 
Do góry