Wydarzenie Morza Fortuny (VI 2021)

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
10.619
Przez wieki historii plemiona pozostawały zamknięte na lądzie i skoncentrowane wyłącznie na strategicznym wykorzystaniu gór, lasów i pagórków. Jednak teraz nasi wysłannicy wrócili właśnie do wiosek w towarzystwie kapitanów morskich statków, którzy dotarli swoimi okrętami do dalekich brzegów. Oferują zabranie naszych mieszkańców na ekspedycję do nowych lądów, wraz z obietnicą nagrody za pomyślne odkrycie nowych terenów. Zbierajcie zatem załogę śmiałków gotowych na wyprawę: czas zejść na wodę!
Drodzy Gracze,

witamy w kolejnej edycji wydarzenia "Morza Fortuny"! Ponownie czeka Was odkrywanie nowych lądów by znaleźć cenne zasoby! Zapraszamy od 9 czerwca o 14:00 do 23 czerwca o 14:00, na światach z funkcjami Premium, czyli o numerach nieparzystych + Arkadia.

W tym wydarzeniu musicie zebrać członków załogi, poprzez wykonywanie standardowych czynności w grze i zatrudnić kapitana, który zabierze tych ochotników na odkrywanie nowych lądów. Podczas odkrywania nowych terenów, każdego dnia wydarzenia możecie otrzymać nagrodę specjalną. Ale największe skarby - w postaci aktualnie dostępnej wielkiej nagrody - czekają na Was w momencie odkrycia danej wyspy do samego końca.


Po więcej informacji na temat wydarzenia obejrzyjcie poświęcony mu filmik (dostępny z polskimi napisami):


Wierzymy, że wydarzenie się Wam spodoba. Jak zwykle zapraszamy Was serdecznie do wyrażania swoich opinii, które są cennym źródłem wiedzy, pozwalającym nam na ulepszenie wydarzenia na przyszłość.

Pozdrawiamy

Wasz Plemiona Team