Moja twórczość

  • Rozpoczynający wątek Rozpoczynający wątek DeletedUser156221
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
:D
Nie,nie liczyłem,więc możliwe,sam się czasami łapie na tym,że mogłem coś zrobić lepiej.
Dzięki :)
 
http://http://www.youtube.com/watch?v=zYuW5m4MzTo&feature=relmfu

http://http://www.youtube.com/watch?v=6b1iYfE6Sao&feature=relmfu

Moje 2 nowe kawałki,jak ktoś jest zainteresowany,zapraszam do słuchania,komentowania i oceniania :)

A to mój debiutancki,starszy już kawałek,dla porównania i dla tych,co chcą posluchać :) :
http://http://www.youtube.com/watch?v=c9hKdcuua9U&feature=relmfu

Jak coś nowego nagram,to też tutaj wrzucę :) Pozdrawiam wszystkich.

coś ci nie wyszło:]
 
Tak czytam, czytam, same krytyki... Chłopak próbuję i niech próbuje dalej, na pewno się uda dojść na szczyt i dorównać najlepszym raperom w naszym kraju albo i lepiej.
Trzymam kciuki ,za sukces Łukaszu
 
a co do kawałka - za długie wersy, nie miescisz się, masz duzo do przekazania to nagraj więcej zwrotek ;)
widać ze master, na zywo bys tak szybko nie nawinął. ćwicz a bd dobrze ;)
 
Powrót
Do góry