Moja twórczość

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser156221
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Popraw linki w pierwszym poście . Bo trzeba ucinać http

Ogólnie wybacz. Ale zajmij się czymś innym ;) Bo do tego sie nie nadajesz :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
uaa...

Ten głos to bardziej by pasował do pop/dance/ disco-polo.;)
 

DeletedUser156221

Guest
Dzięki za opinie.Na moim kanale są już do przesłuchania wszystkie tracki z płyty,także zapraszam
 

DeletedUser156221

Guest
No cóż,dzięki za Twoje zdanie i za czas poświęcony na przesłuchanie.
Mam nadzieję,że komuś się spodoba,zresztą nie od razu Kraków zbudowano,będzie lepiej,wierzę w to ;)
 

DeletedUser

Guest
Grasz lepiej w plemiona niż śpiewasz?mam nadzieję że tak... Nie nadajesz się do tego ;)
 

DeletedUser162668

Guest
Mystical kpisz z niego, a założę sie ze nie śpiewasz lepiej. Co do muzyki do całkiem spoko ;)
 

DeletedUser

Guest
Z tego co wiem robi to dla odbiorców-słuchaczy . Nie śpiewam lepiej bo hmm. Nie wiem jak śpiewam? :D
Ale za to słucham. I wiem czy coś podchodzi pod Disco czy rap. Rapu słucham dość długo i potrafię ocenić co się nadaje a co nie. W tym przypadku po prostu doradziliśmy koledze by zajął się czymś innym :)) Oczywiście skoro to kocha to mu tego nie zabraniam. Pytał o opinię to dostał
 

DeletedUser162668

Guest
Mystical okej, "doradziliśmy koledze" - "Na pole zmieniaki sadzić". Bardziej kulturalnie sie nie da? :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak czegoś nie umiesz to zamilcz i nie krytykuj..

A mi się zdaje że jesteście zwykłymi naganiaczami w tym temacie ;)

Po raz kolejny dla publiki napiszę. Autor tematu prosił o ocenę. Tj krytykę :p
I teraz pojawia się pytanie o inteligencję/umiejętność czytania gracza Disobey :rolleyes:
 

DeletedUser162668

Guest
Co do wypowiedzi Disobey'a - to przesadził, ponieważ tutaj ma być ocena własna, ale można to ocenić, nie urażając drugiej osoby. ;)

@@edit Ja tam nie mam do Ciebie żalu, ale zapewne Polska14 (nie wiem jak sie nazywa :D) napracował sie robiąc tą muzyke. ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja wiem, ale po co komentarz " Na pole sadzić ziemniaki " ?

Jak czegoś nie umiesz to nie krytykuj.. Bo jesteś pusty..
 

DeletedUser156221

Guest
Widzę,że tu mała dyskusja rozgorzała hehe.Co do krytyki-byłem i jestem na nią przygotowany,oczywiście kulturalną.Aczkolwiek już czytałem nie takie oceny i opinie np. na youtubie pod jednym z moich kawałków,że to o ziemniakach się chowa :D a tak na serio,to kto chciał,ten przesłuchał,kto ocenił,dziękuję-bo w końcu każdy ma swój gust i jeśli jednemu się podoba,nie znaczy,że innemu też musi.Wiem,że niektórzy uważają,że się do tego nie nadaję,ale są też tacy,którym moje utwory się podobają :) W każdym razie,chce dalej tworzyć-głównie dla siebie,ale oczywiście tez dla innych.Pozdrawiam wszystkich i dzięki,że w ogóle chcieliście się wypowiedzieć w tym temacie ;)
P.S. Jestem Łukasz,jak coś :D
 

DeletedUser

Guest
Chyba coś z rytmem jest, liczyłeś sylaby przy rymach?

Teksty ciekawe :)
 
Do góry