Moderator do działu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser130574
  • Data rozpoczęcia

Pomysł jest


  • W sumie głosujących
    248
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bardzo dobra propozycja znacząco ułatwiająca zarządzanie forum plemienia (ile to ja miałem sytuacji jak jeszcze grałem i byłem założycielem gdzie to trzeba było dochodzić kto skasował dany post...). Każdy będzie miał swoje "terytorium" do moderowania i nie będzie niepotrzebnych problemów.

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze logów z moderacji oraz możliwości czasowego blokowania dostępu do forum:). Wtedy już forum plemienne by było, przynajmniej dla mnie, bardzo dobrym narzędziem do prowadzenia plemienia.
 

DeletedUser138567

Guest
Głos na tak. Ta opcja ułatwi prowadzenie forum plemienia. Można byłoby dodać czasową blokadę dostępu do forum plemienia jak już wspomniał Przemo716. Wiele razy spotykamy się z osobowościami, które przyjmą zaproszenie do forum po to, żeby komuś naubliżać lub poniżyć. Wnioski nasuwają się same.
 

DeletedUser116373

Guest
Dużo głosów było na tak, ale nic z tego nie wynikło, a szkoda bo pomysł b.dobry.

Tylko mam pytanie, czy jak ktoś ma prawa administratora to automatycznie wszystkie działy dostaje? Czy ten pomysł dotyczy graczy którzy mają tylko prawa moderatora i mają ogarniać dany dział?
 

DeletedUser130574

Guest
Administrator jak i założyciel miałby wszystkie działy--tak jak napisałem w pierwszym poście.

Tylko moderatorom moglibyśmy ustalić jaki dział moderuje
 

DeletedUser

Guest
Dużo głosów było na tak, ale nic z tego nie wynikło, a szkoda bo pomysł b.dobry.

Głosów na tak nie jest tak dużo jakby się mogło zdawać. Musi ich być jeszcze więcej i to dużo.
Kilka pomysłów stąd zostało już wdrożonych w życie więc nie myślcie że, jest to traktowane ot tak.

Dodawajcie tą propozycję z linkiem do podpisu co zwiększy ilość wejść, a co za tym idzie głosów.
Nie wolno się tak łatwo poddawać.
 

DeletedUser

Guest
Niet. Eto nie potrzebne. Po to jest moderator by pilnować całe forum, nie jeden dział, Niet
 

DeletedUser

Guest
Miejmy nadzieję, że zostanie to wprowadzone w jednej z nowszych wersji, bo pomysł jest naprawdę dobry ;)
 

DeletedUser148576

Guest
Jeżeli mogę, to wtrące swoje 3 grosze. Może ta zmiana nie jest zbytnio rewolucyjna, jednakże jest zmianą. Wiele takich właśnie zmian zostało w grze wdrożonych, przez co stała się dziadoska :)
Nie podoba mi się ów pomysł. Jeżeli nie ufasz moderatorowi, to nie ofiaruj mu tej posady. Proste. Poza tym śmieszne byłoby, żeby na tym prymitywnym forum współplemiennym było paru moderatorów. Przecież to jest śmieszne. Nie chciałbym siedzieć w plemieniu, gdzie w każdej zakładce byłby inny moderator, jeszcze (o zgrozo) imiona wszystkich osób piastujących ów stanowisko zostałyby uwidocznione w opisie plemienia, ponieważ byłbym pewny, że mam do czynienia z amatorami.
 

DeletedUser

Guest
3 razy TAK ;)

pomysł jest bardzo dobry i przy aktywnych forumowo pleminach bardzo urpościłby ocenę działania moderatora, oraz wiadomo byłoby kto za to odpowiada.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł-jestem na TAK i mam nadzieje że wprowadzą to jak najszybciej...
Gdy to się wprowadzi nie będziemy musieli dawac 6 modów i pisac im aby porządkowali wybrane przez rade działy gdy masz założmy 6 zakładek a wystarczy gdy im się moda na wybrany dział i nie będą mieszac w innych do których nie są przeznaczeni:D
 

DeletedUser

Guest
Proponuję bazować na sprawdzonych informacjach a nie prowokować do kłótni.
 
Wynik reakcji
551
Dla mnie bezsensem jest to że w dzielonym każde plemię moderuje. Powinno być tak że Plamię jako gospodarz zakładki może tylko moderować jak to kiedyś było...
 

DeletedUser128360

Guest
Nie podoba mi się ów pomysł. Jeżeli nie ufasz moderatorowi, to nie ofiaruj mu tej posady. Proste. Poza tym śmieszne byłoby, żeby na tym prymitywnym forum współplemiennym było paru moderatorów. Przecież to jest śmieszne. Nie chciałbym siedzieć w plemieniu, gdzie w każdej zakładce byłby inny moderator, jeszcze (o zgrozo) imiona wszystkich osób piastujących ów stanowisko zostałyby uwidocznione w opisie plemienia, ponieważ byłbym pewny, że mam do czynienia z amatorami.

Jeśli chodzi o małe, "kameralne" plemiona to i racja, że więcej niż jeden mod jest oznaką, że ma się do czynienia z amatorami raczej.
Ale gdy zarządza się masówkami [no, to w sumie też amatorstwo xD , zazwyczaj ]/gdy trzeba dzielić plemię na kontynenty, itp, wówczas jeden mod wszystkiego nie ogarnie.
Zaufanie nijak się ma, jeśli startujesz z plemieniem, gdzie ludzie są z łapanki. Nie każdy ma możliwość grania wyłącznie w dobrze sobie znanym towarzystwie. Poza tym nawet zaufani potrafią w żywe oczy wpierać Ci, że to wcale nie oni skasowali ten temat/post. Akcje robione po pijaku, jak to ktoś tam wyżej wspomina, już litościwie zmilczę xD
A i jest nie raz taka kwestia, że jak dostaję moda, to za nic w świecie nie mam ochoty moderować karczmy - szkoda mi na to czasu. Tam z chęcią wrzuciłbym kogoś innego, kto byłby tylko od tego działu, skoro udzielanie się w nim jest dla takiego szczytem szczęścia. A z drugiej strony dobrze by było, by nie był w stanie pchać palców do innych zakładek.
Także dzielenie zakładek pomiędzy modów przydałoby się, jak nic innego (chociaż ta opcja, by podpisywać moderację [patrz: posty od qrcze ], byłaby niezłą alternatywą. Najlepiej wprowadzić to razem?)
Poza tym... widok dziesięciu modów w opisie plemienia, gdzie członków jest pół setki, to nie byłoby znowu takie głupie narzędzie do rozpoznawania amatorów, a to już raczej usprawnienie gry, a nie jej zepsucie xD

PS. Chyba jasno wynika z moich wywodów, żem na TAK ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24560

Guest
Mi się pomysł podoba, ale co by było jakby mod założył zakładkę? Miałby już tam moderatora, czy czekał na nadanie praw przez admina? Często jak dostaję moda wiele wprowadzam działów na forum dlatego się pytam :)
 

DeletedUser157791

Guest
...

Na nie . Pomysł jest bez sensu . Jak jest kilku moderatorów to panuję jeszcze gorszy chaos niż przy jednym . Każdy chcę zrobić forum inaczej i wszystko się miesza .
 

DeletedUser135398

Guest
bardzo dobry pomysł! :)
oczywiście na TAK..
Przydałoby się to na 42 na karczmie globalnej :D
 

DeletedUser

Guest
ja jestem przeciwny!!
jeżeli nie ufa się osobie to nie daje jej się praw!!
niedługo ktoś napisze aby admin mógł być tylko admninem dla części plemienia a nie całości, więc po co..
Jak się nie ufa to nie warto przyznawać takich praw..
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
o_O
przecież to gra...
pomysł jest dobry...

co znaczy "zaufanie" ? o_O
w mmo ? o_O
buahahahahhahahahah

nie no , powaga, popyt jest na rozdział funkcji a ty wyjeżdżasz jak filozof..
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry