Możliwości - Plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24560
  • Data rozpoczęcia

Co sądzicie?

  • Tak

    Głosy: 7 21,9%
  • Tak, ale wymaga poprawek

    Głosy: 4 12,5%
  • Tak, ale tylko dla KP

    Głosy: 2 6,3%
  • Nie mam zdanie

    Głosy: 1 3,1%
  • Nie

    Głosy: 6 18,8%
  • Zdecydowanie nie

    Głosy: 12 37,5%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser24560

Guest
Mam taki pomysł.

Założyciel plemienia widzi jaką kto ma rangę i możliwości może też zrobimy tak dla członków plemienia?

039bf5e468711a0b.png


Co wy a to?

Proszę o komenty
 

DeletedUser

Guest
Na nie - Bez sensu po co to ? Chyba założyciel sam wie co komu dawał i nie powinien mieć z tym problemu bo wyjątki to max 5-6 osób, a reszta to samo...
 

DeletedUser135886

Guest
Na nie - bo zupełnie nie potrzebne jest to jak na mój gust.
 

DeletedUser138567

Guest
Jestem na nie. Wystarczy, że Rada Plemienia widzi, kto ma jakie rangi. Jak dla mnie pomysł bezużyteczny.
 

DeletedUser24560

Guest
Nie zawsze Administracja jest radą, a zwykły użytkownik też powinien wiedzieć do kogo ma się kierować z czymś tam...
 

DeletedUser

Guest
No to chyba wie kto go rekrutował czy dużo osób ma to w tekście wewnętrznym - a jeżeli nie zawsze może napisać na forum... a myślałeś o szpiegach ? Jeżeli ktoś by widział kto jest adminem/założycielem, zgadnij kto pójdzie na pierwszy cel ?
 

DeletedUser24560

Guest
Na cel pierwszego wezmą założyciela, ale i tak plemię przejmie ktoś inny.
 

DeletedUser

Guest
Tak, ale jeżeli załóżmy, że plemię zaszło wysoko dzięki założycielowi, a ten skończył gre przez zjechanie to byłby to o wiele większy cios niż zajęliby pierwszego lepszego członka.
 

DeletedUser136132

Guest
A ankieta ?! :p
Pomysł dałbym na tak :)

Denerwujesz mnie :mad: nie rozumiesz że ankietę trzeba dorobić!:mad:
a ty napisałeś dwie minuty po założeniu tematu a dam sobie głowę uciąć,że przez te2 minuty kolega robił ankietę
i można napisać tak lub nie :mad: przepraszam bardzo ale to jest chamstwo....Napisałbyś coś jeszcze może...
co myślisz o propozycji.


Co do Pomysłu jestem na Tak tylko dla KP
ponieważ nie potrzebne to przeciętnemu graczowi
KP mogą mieć taką opcje ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł nie trafiony. Nie bez powodu jest tekst wewnętrzny albo forum :p
 

DeletedUser93204

Guest
hmmm.
Ale co to da??
Bo jak narazie to nie ma to sensu..
Chwilowo wstrzymam się z głosowaniem..
 

DeletedUser

Guest
czasem załozyciel daje prawa zaufanych - dla szpiega moze byc to dobra informacja- na nie.
 

DeletedUser139532

Guest
Jestem na nie iż są plemiona zdyscyplinowane które nie życzą sobie w rozwoju plemienia takie o to zmiany,Poza tym jest tekst wewnętrzny,z pewnością pomysł w życie nie wejdzie bez obrazy dla autora,jestem na nie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry