możliwość zmiany zdania w sondzie

  • Rozpoczynający wątek anetka1994r
  • Data rozpoczęcia

co o tym sądzisz?

  • jestem za

    Głosy: 12 33,3%
  • coś by zmienił/ła

    Głosy: 3 8,3%
  • raczej nie

    Głosy: 4 11,1%
  • nie!

    Głosy: 6 16,7%
  • po co to komu potrzebne

    Głosy: 11 30,6%

  • W sumie głosujących
    36
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Po oddaniu głosu w sondach występujących w tym i sąsiednim dziale brakuje opcji, która pozwoliłaby na zmianę swojego zdania, gdy już wcześniej zagłosowaliśmy. Jeśli przypadkowo kliknęliśmy na nie tą odpowiedź, którą chcieliśmy udzielić, nie mamy możliwości zmiany swojego zdania. Również, gdy po oddaniu głosu, pod wpływem jakiegoś argumentu, który zmieni nasze zdanie, też nie mamy możliwości zmiany swojej opinii o danej propozycji.

Moja propozycja to dodanie do sondy przycisku który usuwałby poprzedni nasz głos i pozwalał wyrazić inne zdanie o danym pomyśle.


mojapropozycjaxe7.png
 

DeletedUser3519

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

nawet przydatne, ale większość pewnie powie, że nie powinno się zmieniać zdania...
 

DeletedUser22105

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

Była taka propozycja. Zanim załosujesz w sondzie pomyśl trzy razy. Jestem na nie.
 

DeletedUser19467

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

Moim zdaniem nie potrzebne;P Acha i jeżeli dobrze pamiętam była taka propozycja;)
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

Po co to w ogóle? Ja tam zawsze wybieram ten wariant w sondzie który jest wg mnie najbardzie słuszny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

ja nie mam tego problemu ja najpierw komentuje a potem głosuje nie wiem jak Ty nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

ale czasami jest tak, że ktoś przekona cię do zmiany twojego zdania i już nie możesz go zmienić głosując w sondzie. teraz dokopałem sie, faktycznie coś podobnego było tu

edit:
Mnie się wydaje, że taka opcja jest niepotrzebna ;) Ale może kiedys zmienię zdanie xD

sam sobie odpowiadasz :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

Mnie się wydaje, że taka opcja jest niepotrzebna ;) Ale może kiedys zmienię zdanie xD
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

Nie potrzebne. Najpierw się zastanawiaj - dopiero później głosuj.
 

DeletedUser20917

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

o widzę, że moja sonda służy jako przykład:p hehe jednak zmieniłeś zdanie i chcesz głosować na nie? :p czy źle kliknąłeś?:p
jeśli chodzi ci o moją sondę, to jeśli nie tam gdzie chciałeś klikąłeś to jestem na "tak", natomiast jak chcesz zmienić zdanie z "tak" na "nie" to jestem na "nie":p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

Jestem na tak,zawsze można się pomylić albo potem zostać przez kogoś przekonanym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

NIE
ja jak glosuje to mysle trzy razy na co zaglosowac
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

o widzę, że moja sonda służy jako przykład:p hehe jednak zmieniłeś zdanie i chcesz głosować na nie? :p czy źle kliknąłeś?:p
jeśli chodzi ci o moją sondę, to jeśli nie tam gdzie chciałeś klikąłeś to jestem na "tak", natomiast jak chcesz zmienić zdanie z "tak" na "nie" to jestem na "nie":p

tu akurat nie zmieniam zdania:), ale ogólnie miałem już takie sytuacje, że zagłosowałem, a później jak sie temat rozwinął, to dostrzegłem argumenty, które przekonały mnie do zmiany zdania. jednak nie mogłem już go zmienić.
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

Hm... Oto właśnie chodzi w ankiecie, żeby najpierw się zastanowić, a nie głosujesz na szybko, po wypowiedziach innych widzisz, że się zbłaźniłeś to zmieniasz sobie zdanie ot tak... Dla mnie większość ankiet powinny być otwarte (czyli widać kto jak głosował). Najpierw trzeba się zastanowić, a później głosować, i co najważniejsze mieć swoje zdanie, a nie się kierować "a bo szlachcic tak sądzi" albo "a mod tak sądzi to musi mieć rację". Być może to właśnie Twoja argumentacja okaże się silniejsza i przekonasz moda... Ale to już nie na temat. :rolleyes:
Nie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

ja tam z reguly wiem, gdzie klikam i nie potrzebuje zmieniac zdania. nawet jak sie jedna osoba pomyli to wsrod stu czy dwustu glosow roznicy nie zrobi
NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość zmiany zdania w sondzie

Popieram pana powyżej... Ja się zastanawiam., co wybrać ^^ Nie ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry