Możliwość Wyboru Łupu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23317
  • Data rozpoczęcia

Czy powinniśmy mieć wpływ na podział łupów ?


  • W sumie głosujących
    166
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

A ja jestem za, w początkowej fazie gry bardzo przydatne i suma sumarum nie ułatwiło by gry, bo jak Ty sobie ułatwisz i weźmiesz glinę czy cokolwiek innego, to kolejny gracz, który wiedzie do wioski będzie pluł sobie w brodę, a jak itak ty ciągle farmisz tę wiochę to mniej więcej wyjdzie na 0, poza tym to bardzo realistyczne, przecież normalnie dowódca wydaje jakieś rozkazy i oddziały też idą do wioski po coś a nie "stringi męskie zestaw garnków aluminiowych dżem z rabarbaru" bo tego akurat było najwięcej ;)

jest to kolejny element gdzie można kombinować taktycznie, np ktoś wybiera całe drewno by w okolicach nie było pików to jego LK będzie tłukła aż miło ;) itp.itd.

a Ci którzy piszą o targu to chyba nie wiedzą jak rzeczywistość na młodych światach wygląda nie wymienisz nawet po stawce 10:1 bo nikt po prostu nie wystawia, a otwarcia (powiedzmy pierwszy miesiąc życia świata) są bardzo ważne dla dalszego rozwoju i właśnie to jak szybko dorobisz się szlachcica często przesądza jaka jest Twoja pozycja w okolicy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

Dodam jeszcze, że argumenty typu :

"Załóżmy,że wybierasz glinę.Co się stanie jeżeli przeciwnik nie ma gliny"

są poniżej wszelkiej krytyki,

jest to kwestia techniczna do rozwiązania a rozwiązanie typu bierz najpierw to, potem to potem to, + górne limity zbierania, nie wymagają Nobla z ekonomii by na nie wpaść
 

DeletedUser20230

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

moze byc...
........................................................................................................
 

DeletedUser23798

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

Ten pomysł nie przejdzie. Zbyt łatwa stała by się gra. :(
 

DeletedUser23317

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

Gra i tak jest łatwa dla tych którzy wiedzą jak w nią grać.

Pewnie i tak nie wszyscy korzystaliby z tej opcji, ale od przybytku głowa nie boli, nieprawdaż ?

Poza tym jeśli pomysł już był, a wpadają na niego coraz to nowe osoby to chyba znaczy, że nie jest to do końca zbędna rzecz ...

Ech Nutzz ... właśnie o to chodzi, żeby nie atakować jednej farmy po 5 razy dziennie. Mogłaby istnieć dzięki temu specjalizacja, która farma dostarcza glinę, która drewno, a która żelazo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

Ten pomysł nie przejdzie. Zbyt łatwa stała by się gra. :(

a gdyby mieli zmienić szybkość na np. 0.6 to byś mówił

zbyt trudna stała by się gra. :(

więc sie zdecyduj, bo uważam, że gra powinna być łatwa albo trudna, bo jest albo przyjemność że masz superhiper konto/save albo że masz satysfakcje że masz masz dobre osiągnięcia i świetne konto/save mimo trudności...

bo pośrodku według mnie jest głupio, gdy ni w 5 ni w 9...

co do pomysłu jestem nadal ZA
 

DeletedUser23875

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

a gdyby mieli zmienić szybkość na np. 0.6 to byś mówił

zbyt trudna stała by się gra. :(

więc sie zdecyduj, bo uważam, że gra powinna być łatwa albo trudna, bo jest albo przyjemność że masz superhiper konto/save albo że masz satysfakcje że masz masz dobre osiągnięcia i świetne konto/save mimo trudności...

bo pośrodku według mnie jest głupio, gdy ni w 5 ni w 9...

co do pomysłu jestem nadal ZA


Nie rozumiem dlaczego bezpodstwnie oskarżasz gracza Arvel o to, że nie jest zdecydowany. Masz na to jakiś dowód czy coś? Grrr:mad:

Co do tematu - Jestem na NIE jak na razie nikomu to niie przeszkadzało i myślę, że tak jest dobrze. Oczywiście to tylko moje skromne zdanie. Pozdrawiam! :)
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

Zbytne ułatwienie! Jestem na NIE!
 

DeletedUser23094

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

1. Za duże ułatwienie, szczególnie dla początkujących.
2. Wszyscy pozbywają się żelaza? Ja z tego skorzystałem i cały czas zbijam majątek na rynku (tylko trochę pokombinować) :)
3. Masz za mało gliny? No to staraj się zarządzać surowcami z głową.
Podsumowując, zupełnie niepotrzebne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

..na nie.
Czemu?
Zbytnie ułatwienie gry. Już gdzieś to pisałem, ale jak chcecie mieć realistyczną grę to wprowadźmy, że na rozbudowę ratusza będziemy czekać miesiąc, żeby zrekrutować pikiniera potrzebna będzie zbroja i pika, którą wcześniej trzeba będzie zrobić u płatnerza i zbrojmistrza. ^^
 

DeletedUser23910

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

Napisał -Mochu- Zobacz post
Co o tym sądzicie ?
Sądzę, iż ta propozycja przyjmie się tylko u n00bków ^^

sam jesteś noob a propozycja wybierania sór. jest git.
 

DeletedUser22216

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

dobry pomysl mam full zelaza a prawie nic gliny, wiec ograbilo by sie z gliny jakas wioche
 

DeletedUser13971

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

Według mnie pomysł dobry, gorzej niestety aby został wprowadzony. Pozatym jeśli kilka osób wybierało by samą glinę to i zabrakło by jej na farmie to co? Zero łupu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

popieram
gra była by fajniejsza bo teraz oni wezmą taki surowiec co masz go pełny spichlerz
jestem na tak
 

DeletedUser24242

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

Wg. mnie jest to bardzo dobry pomysł, a sama taka opcja byłaby bardzo przydatna. Mam nadzieję, że zostanie to wprowadzone do gry.
 

DeletedUser24660

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

Ja jestem na nie gralem w gry gdzzie byla mozliwosc wyboru lupu i zle bylo bo jezeli wioska miala 1k gliny a my dalismy 80% bedzie 800gliny nie oplaca sie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

to jest niepotrzebne ułatwienie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

:pTak , całkowity :D


pozdro. 6max7
 

DeletedUser20233

Guest
Odp: Możliwość Wyboru Łupu

Jednak z drugiej strony na początku trzeciego dnia gry mam 180pkt, więc myślę, że to nieźle :)

a Ja Myśle , Że nie ja juz bym miał okolo 230 ale co tam .... to jest nawet dobry pomysl ale znaczcznie by ułatwiło granie w Plemiona .... Jestem Za NIE Ale Dobrze że sie wypowiadasz
 
Status
Zamknięty.
Do góry