Możłiwość usunięcia własnego tematu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8354
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz tą propozycję?


  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser8354

Guest
Możliwość usunięcia własnego tematu

Proponuję wprowadzić możliwość własnoręcznego usunięcia własnego tematu. Dotyczyłoby to tematów nieaktualnych. Odciążyło by to pracę MOD-ów, bo nie trzeba by im było zawracać gitary za każdym razem ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4056

Guest
Odp: Możłiwość usunięcia własnego tematu

A co z postami wewnątrz niej?
Osobiście wolałbym samo "zamknięcie".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możłiwość usunięcia własnego tematu

Jestem ZA ale za pomysłem Testudosa samo zamknięcie by było lepiej bo tak to każdy by mógł sobie kasować i zakładać tematy kiedy by chciał :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możłiwość usunięcia własnego tematu

ja jestem za nie raz palnołem głupi pomysł i teraz chcał bym go usunąc :D
 

DeletedUser3190

Guest
Odp: Możłiwość usunięcia własnego tematu

jestem ZA ale raczej lepiej by było zamykać tematy
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Możłiwość usunięcia własnego tematu

ja jestem na nie... to juz nie nasz problem ze "Ty" osoba ktora ze tak powiem palnela glupi pomysl teraz sie wstydzisz ze to co napisales... pewnie juz dawno tego nikt nie czytal o takich rzeczach sie zapomina... przed zalozeniem tematu i napisaniem postu radze sie zastanowic :) bo Ci co wymyslaja bez sensu pomysly beda zakladac tematy a potem usuwac i tak w kulko ... :)
juz predzej bym sie zgodzil na wlasnoreczne zamykanie tematow ;) ale wole tak jak jest :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możłiwość usunięcia własnego tematu

Jestem ZA kasowaniem tematów!
Jestem PRZECIW zamykaniu tematów!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możłiwość usunięcia własnego tematu

Jestem za... bo na większości for tak jest ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możłiwość usunięcia własnego tematu

Jestem na nie. Mozna swoje posty usuwac ale po co usuwac tematy. Najpierw pomysl pozniej napisz :)
 

DeletedUser9387

Guest
Odp: Możłiwość usunięcia własnego tematu

ja jestem na "Nie mam zdania na ten temat" :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość usunięcia własnego tematu

Proponuję wprowadzić możliwość własnoręcznego usunięcia własnego tematu. Dotyczyłoby to tematów nieaktualnych. Odciążyło by to pracę MOD-ów, bo nie trzeba by im było zawracać gitary za każdym razem ...

Wystarczy popatrzeć z innego punktu widzenia na tą propozycję. Zagłosowałem przeciwko wprowadzeniu tej opcji na forum gry, ponieważ jak każdy z nas wie, że pełno tutaj użytkowników, którzy spamują oraz zaśmiecają forum. To tylko ułatwi im pracę. Będą usuwać swoje tematy, w których spamują oraz zaśmiecają forum bezsensownymi tematami i później tłumacząc się, że dostali ostrzeżenie lub bana za coś, czego rzekomo nie zrobili. To samo tyczy się osób, które kogoś obrażą, poniżają itp...

Jednak można zrobić coś takiego, jak dodanie akceptacji usunięcia tematu lub odmówienia usunięcia tematu przez Moderatora odpowiedzialnego za dany dział forum gry. W ten sposób zachowa się wszelkie dowody przeciwko wykroczeniom użytkowników, którzy spamują, zaśmiecają forum, obrażają, poniżają, umieszczają treści erotyczne itp...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możłiwość usunięcia własnego tematu

Takiej opcji nie wprowadzimy.Jednakze wszystko jest archiwizowane,wszelkie dowody winy,takze mozna do danej sytuacji wrocic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry