MK - Funkcja zapasy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser187951
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser187951

Guest
Witam,

Mam pytanie odnośnie tej że funkcji dzięki której nie trzeba zajmować się przesyłaniem surki z wioski do wioski. Mianowicie ustawiam wszystko na swoje potrzeby, wiadomo aktywuję tą funkcję wchodzę w dodatkowe ustawienia i tu zaczyna się robić pod górkę. Ustawiam sobie próg od którego dana wioska z niedoborem wybranego surowca ma być celem dostaw z wiosek z nadwyżką tej surki ładnie wszytko ustawione nie na procenty spichlerza tylko na dokładną liczbę surki. Jednak nic się dalej nie dzieje nie wiem jak to dokładnie działa czy to jest systemowo zaprogramowane tak aby np wysyłały się surki tylko w danych godzinach czy też powinno wysyłać jak przekroczą się podane w ustawieniach progi i wtedy przesyła z wiosek z nadmiarem do wiosek z niedoborem danego surowca.

Może napisałem to mało zrozumiale :D ale dość późna godzina jest więc nie potrafiłem obrać tego w inne słowa :)

Po prostu w skrócie proszę o wyjaśnienie dlaczego surki nie są przesyłane jak mam wszystko ustawione oraz funkcja jest aktywowana :)

Dzięki z góry :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry