Mistrzowska analiza Black Snow

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209074
  • Data rozpoczęcia

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Ty dalej na dragach, że takie glupoty piszesz.
Pluje na Ciebie i na twoje aOS i nawet zapki nie dawałem Ci na ten swiat.
W ogóle to tak tragicznie wygląda jak bulwa i upośledzony kangurek coś wzajmenie lajkują xDDDD
Kinsik, będzie do 3ch razy sztuka xD?
 

DeletedUser209074

Guest
I ty niby zawsze jesteś kulturalny i nie obrażasz innych? Aż wstyd, taki prostacki tekst, z ust takiego inteligenta? Sam sobie uwłaczasz ^^

Po pierwsze wobec Ciebie nie mam żadnych hamulców, po tych wszystkich obrzydliwościach jakie na mój temat wypisywałeś.

Po drugie, mój tekst jest wyjątkowo śmieszny HA HA HA i w żaden sposób nie obraża.

Patrzcie go, okno już nawet zaczęło go obrażać.
 

DeletedUser209074

Guest
Jak tam wygrane światy od 109? XDD

@mefisto75 x BranD przyjacielu, stanowczo i zdecydowanie przywołuje Cię do porządku.
Rozumiem, że masz niechęć do Kinsa, ale Magom powinieneś życzyć zwycięstwa nad haniebnym tworem Jutro.

Jesteś niezwykle mądrym człowiekiem, wznieś się ponad to. Zobacz mnie. Nie znoszę BulwaŻenady a P kibicuję w starciu z tymi miernotami z Jutra
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Po pierwsze wobec Ciebie nie mam żadnych hamulców, po tych wszystkich obrzydliwościach jakie na mój temat wypisywałeś.

Po drugie, mój tekst jest wyjątkowo śmieszny HA HA HA i w żaden sposób nie obraża.

Patrzcie go, okno już nawet zaczęło go obrażać.
Tylko, jak ja pisałem do ciebie o oknie życia, to byłeś wielce urażony xD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.048
170 z wielkim P
174 z Wielkim Witam+ blacha top 1 za łamanie frontów


Nieporównywalnie większe osiągnięcia, oczywiście życzę magom jak najlepiej jeśli chodzi o wojnę z jutrem, Śniegu my z kinsem jak stare małżeństwo
Czyżbyś miał wiekszy szacunek do witam, że piszesz wielkim z dużej do witam, a z małej do P?
Smutne, a bulwa ma jeszcze do Ciebie szacunek, szkoda
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Czy w dalszej części analizy będzie też tylko i wyłącznie placz na to jutro ?
Aż rzygać się chce na dyskusji o swiecie świata Black ciągle pieprzy o jutro, analiza znów o jutro. Domyślam się że w każdej kolejnej części będzie o tym jak plemiona z innych części świata powinny rzucić Cię na jutro.
Wnioski po analizie jutro skrzywdzilo ostro Blacka i to chyba znaczy że zły dotyk boli całe życie xD
 

Deleted User - 849095943

Guest
@Black Snow JAK COŚ MAM DLA CB ZAPKE DO P. WIEM ZE DLA CIEBIE GRA W TYM SŁABYM PLEMIENIU TO UJMA ALE MOŻE DLA ZABAWY SIĘ ZGODZISZ . LICZĘ NA TO :)
 
Do góry