Mistrzostwa Rosji

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Kurek teraz powinieneś mi podziękować załatwiłem Ci że gracie 3 vs 2:)
zbanowali wam na rundzie jednego gracza.
Co do Extazy pewnie zagra z 146% takowym plemieniem z racji że ja nie zamierzam grać w turnieju gdzie łamane są zasady gry i olewane następnie. Przy rejestracji w turnieju każdy miał podane, że nie może grać dla innej ekipy , ale tutaj jednak się zasady zmieniły. Szkoda czasu turniej traci sens jak zasady są nieprzestrzegane przez gracza jak i administratora.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.952
extazy wiecie ze gracie w sobote wtedy co i mecz z Brazylią albo Angolami na twm?:D szykujcie sobie lepiej sklad w postaci yusufa czy płotka:d
 

DeletedUser178225

Guest
extazy wiecie ze gracie w sobote wtedy co i mecz z Brazylią albo Angolami na twm?:D szykujcie sobie lepiej sklad w postaci yusufa czy płotka:d

fajnie:) dark pisz zeby przełożyli:)

--------------------------------------------------------------

Kurek teraz powinieneś mi podziękować załatwiłem Ci że gracie 3 vs 2:)
zbanowali wam na rundzie jednego gracza.
Co do Extazy pewnie zagra z 146% takowym plemieniem z racji że ja nie zamierzam grać w turnieju gdzie łamane są zasady gry i olewane następnie. Przy rejestracji w turnieju każdy miał podane, że nie może grać dla innej ekipy , ale tutaj jednak się zasady zmieniły. Szkoda czasu turniej traci sens jak zasady są nieprzestrzegane przez gracza jak i administratora.
daj nam zagraćwygramy a wy nie wbijecie do nas na runde i my zagramy z brazolami lub angolami:D
 

DeletedUser179721

Guest
najlepsi :D teraz trochę wolnego w oczekiwaniu na kolejnego finalistę :D
 

DeletedUser190128

Guest
sory chłopaki nie dało rady ;d

jedynie z deffem dało radę bunkier :p
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.952
widze ze speed zostalo samo na dwie ekipy ruskie i jedną niemiecką na dodatek ze sobą wspólpracujące:D normalnie sytuacja jak na wojnie:D
 

DeletedUser171672

Guest
Powinno byc zakazane granie granie jednej osoby w 50 skladach i osoby, ktore nie sa kapitanami nie powinny zakladac nie swoich plemion.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
zasady na ruskich grają pod ruskich, to czego oczekiwałeś
inaczej byśmy ich ośmieszyli, bo by w 3 ostatnich meczach zostaly 3 polskie teamy
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.952
no dokladnie nie dosc ze ten mur 10 i widac ze nam na poczatku odskakują rozwojem jak my nigdy takich rund nie gramy i jeszcze ten ogien:D
jesli dobrze widze to dwa ruskie plemiona nie graly ze soba nawet meczu^^ po prostu jedno przeszlo dalej bo i tak te same osoby grały tu i tu^^
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser147486

Guest
Rosja po Mistrzostwach Świata
1517e0ec275280dd15a86fc31d8d0b0a.gif


Rosja po Mistrzostwach Rosji :D
poland-vs-russia_63764.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147486

Guest
Pozostaje życzyć wam powodzenia Panowie :)

P.S. W razie czego w poniedziałek mam wolne :D
 
Do góry