Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
Ja wogóle aż głupio mi się przyznać jako kapitan wbiłem z opóźnieniem 15-20 min, na gg spamowali ale wbiłem i fartem się przeszło dalej w 3 osoby :)
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Jeżeli dana drużyna zmieniła skład bez wcześniejszego poinformowania administracji, to są do dyskwalifikacji, moim zdaniem. Inna sprawa, jak skład jest niepełny. Drubens wysłał wiadomość do wszystkich, że gracze którzy są bez plemienia, lub są w jednoosobowym, nie są liczeni. Także dwu, czy trzyosobowe plemiona są dozwolone. :)

jak dobrze pamiętam
Drubens napisał:
Zapisy:
Zapisują się drużyny czteroosobowe.

więc chyba powinny 4 osoby być.
 

DeletedUser169458

Guest
Jutro Keymilek zagra, to będzie dobrze :)

ps. Gratki dla Mefa. Za umięjetność bronienia się :) to, że był top1, wskazywało na to, że po prostu inne drużyny wolały się zająć pełnymi drużynami :) a nie biednym meffem, którego repka zostawiła ;p mimo wszystko szacun ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
Na początku tak, muszę się zgodzić. Zajęli się sobą. Myślałem, że tak będzie, i tak było :) Mimo wszystko musiałem zagrać deffowo. Trzymałem się o dziwo dobrze. Nadspodziewanie dobrze. A co do bronienie... nie skłamię, jeśli powiem, że ponad 20grubych ubiłem broniąc się. :) Lecz niestety "siła złego, na jednego" I dwie wioseczki padły. Biorąc pod uwagę fakt, że w ciągu 10miesięcy zagrałem jakieś 20rund, jestem z siebie mega zadowolony:)
 

DeletedUser169458

Guest
O tym właśnie mówię. Rzucili się na Ciebie, bo co mogłeś Sam zdziałać... A jednak zdziałałeś więcej, niż by się wydawało ;p sp się nie zapomina, ja też za wiele nie grałem w ostatnim czasie. na 7 miesięcy 2 rundki. a jednak przy rozbudowie topka byla bardzo często moja :) też się cieszę, że chociaż to mi wyszło :)
 

DeletedUser155723

Guest
Ehhh 11(według pkt.10) miejsce ale graliśmy w 3 i w końcówce zaważyła strata pełnego offa na graczu TheTerror przepraszam jeśli przekręciłem nick.Czyli 2 rundy liczą się do przejścia 20 plemion.Ogólnie liczyłem na większą aktywność bo dużo plemion się zapisało a potem się wykruszyło no chyba że dziś będzie więcej.
 

DeletedUser178225

Guest
Ehhh 11(według pkt.10) miejsce ale graliśmy w 3 i w końcówce zaważyła strata pełnego offa na graczu TheTerror przepraszam jeśli przekręciłem nick.Czyli 2 rundy liczą się do przejścia 20 plemion.Ogólnie liczyłem na większą aktywność bo dużo plemion się zapisało a potem się wykruszyło no chyba że dziś będzie więcej.

Ja na koniec jak zostało mi 400 lk i 4 grubych posłałem na terora ale miał chyba 800 pika i mi padło minimalnie i bym ja podbił:p
 

DeletedUser155723

Guest
My się na nim pozabijaliśmy bo pierwsze on chciał odbić swoją wioskę lecz rozbił mi całego deffa ale nie zostało mu za dużo to posłałem na niego lk i dobiłem jego resztki.Niestety nie miałem czasu na zrobienie karety a od kolegi dłużej to szło i wysłał 3.Plemie chyba mu podesłało wsparcie i nam się rozbił full off i potem mi z 1000 lk i 1 grubasa zostało tylko 400 lk ale nie było czym go podbijać i podsyłali chyba mu to co zrobili.
 

DeletedUser

Guest
Ja na koniec jak zostało mi 400 lk i 4 grubych posłałem na terora ale miał chyba 800 pika i mi padło minimalnie i bym ja podbił:p

Ja 5 sekund przed końcem posłałem na niego karete ;P 1 atak sie przebil, a 2,3 i 4 gruby padli na murku bo dalem obstawe pikami :( Gdybym dal troche wieksza obstawe jak zawsze to byłbym top 3, a tak nawet punktów nie dostałem za top 5 xD
 

DeletedUser155723

Guest
I dla tego miał takie wysokie miejsce w RO.Akurat po tym jak mi się rozbił deff to czeski chciał mi podbić wioskę lecz wysłał 1500 lk i myślał że mnie tym przejmie.Moim zdaniem runda powinna być od 11618 pkt. lub mniej bo na tych rundach by liczyły się bardziej umiejętności a tak
ci co graja na szybkich mieli przewagę bo już mają swój styl jak się rozwijać i dla tych graczy z normalnych była to mała trudność żeby znaleźć się w top 5
 

DeletedUser153746

Guest
było dokładnie na odwrót wszyscy bili tych znanych a reszta miała lajt... ale dzis może zagram w pełnym składem.
 

DeletedUser155723

Guest
Jeśli będzie dyskwalifikacja za to że ludzie w trakcie gry zmienili skład to większość plemion zostanie zdyskwalifikowanych.
 

DeletedUser181835

Guest
A co ja mam powiedzieć utrzymywałem się w pierwszej 10 czasami nawet TOP 1 byłem ale już podkoniec takie jechanie było na mnie. :-(
 

DeletedUser155263

Guest
limit graczy 200, czyli 50ekip zobaczymy na tej rundzie ?
a ogólnie wczoraj było te 400 graczy ?
 

DeletedUser166918

Guest
limit graczy 200, czyli 50ekip zobaczymy na tej rundzie ?
a ogólnie wczoraj było te 400 graczy ?

Cos ty było ponizej 250.

Graty dla meffa, bo wysłalem karete z obstawa na 3 ostatnie ataki bo myslalem ze ma sama lk ,bo kozka ubił mu deffa i paczam a tu klinik a tam w 3 bylo x3 200lk 200topa murek 0 ,a on offa mial jeszcze :D... pozniej mialem 3k pika w wiosce myslalem ze resztkami lk bedzie walil patrze a tu off 3 na 2 :D bum bum graty ^^
 

DeletedUser181835

Guest
Pierwszy raz grałem na szybkich. Ale dzięki za motywacje Dranzel :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry