Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

Status
Zamknięty.

Wioska barbarzynska

Mistrz SDS wakacji 2010
2 optymistyczne punkty przed jutrzejszym dniem:)

Jednak tego się nie zapomina, heh...:)

Gratuluje wszystkim, poziom był wysoki, oby tak dalej!

Dranzel

Szlachcic
To prawa Meff, wysoki poziom, myśle, że 1h i by połowa się rozsypała..emocje były, stres oczywiście też..jutro pokaz agresorów..

Pozdrawiam konkurencje :)

dawo0

Miecznik
Co jak co ,ale powinno być sprawiedliwie .
1vs16
2vs15
itd.
PS:podziękowania od Teamu ,dla organizatora.

Kondzio0ptp

Miecznik
Również wszystkim dziękuje za rundę ,dziś deffowałem i pomogło jutro czas na offa Zobaczymy będzie się działo !

Dranzel

Szlachcic
Jutro będzie trudniej, jutro będzie dopiero pokaz umiejętności danych graczy..RA więc będzie fajna zabawa :)

Nathan Sky

Chłop
A ja mam takie pytanie, czy jeżeli ktoś podając swoją drużynę na FO później zagrał w plemieniu w innym składzie liczy się normalnie do rankingu? Niektórym się drużyny wykruszały i tak powstawały nowe. Zgodne to z regulaminem?

Kondzio0ptp

Miecznik
Cieszyłbym się jeśli byśmy przeszli do następnej rundy ,zrobię z ekipką wszystko co mogę :D

PS.Jedyne co mnie zdziwiło to że Coma padł :)

Dranzel

Szlachcic
W tej rundzie widziałem jak sąsiedzi robili strasznie mało skanu..skanowali marnymi jednostkami..równie dobrze ktoś mógł mieć dużo skanu a marnie deffa a i tak nie atakowali, zawiodłem się troszke, bo zero ryzyka było w mojej okolicy..połowa ludzi waliło zwiady a ataków zero, prócz marnych fejków :(

Brat Franek

Moderator
Plemiona Team
Moderator
A ja mam takie pytanie, czy jeżeli ktoś podając swoją drużynę na FO później zagrał w plemieniu w innym składzie liczy się normalnie do rankingu? Niektórym się drużyny wykruszały i tak powstawały nowe. Zgodne to z regulaminem?
dyskwalifikacja wtedy jest drużyny:)

Wioska barbarzynska

Mistrz SDS wakacji 2010
Jeżeli dana drużyna zmieniła skład bez wcześniejszego poinformowania administracji, to są do dyskwalifikacji, moim zdaniem. Inna sprawa, jak skład jest niepełny. Drubens wysłał wiadomość do wszystkich, że gracze którzy są bez plemienia, lub są w jednoosobowym, nie są liczeni. Także dwu, czy trzyosobowe plemiona są dozwolone. :)

Dranzel

Szlachcic
Jeżeli dana drużyna zmieniła skład bez wcześniejszego poinformowania administracji, to są do dyskwalifikacji, moim zdaniem. Inna sprawa, jak skład jest niepełny. Drubens wysłał wiadomość do wszystkich, że gracze którzy są bez plemienia, lub są w jednoosobowym, nie są liczeni. Także dwu, czy trzyosobowe plemiona są dozwolone. :)
Więc jest dobrze, gramy dalej :)
Z organizacją było ciężej..

Kondzio0ptp

Miecznik
Ale jutro będzie rozpierducha :D
Mamy raczej małe szanse na przejście ale może przejdziemy a jak nie to nie ma co się łamać :D

Status
Zamknięty.